Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 30
Идеята ми беше, че понякога ако хората около теб започнат да се женят, това също може да окаже влияние.  Simple Smile
При нас точно това се оказа решаващо. Mr. Green ММ беше върл противник на брака и въобще не съм очаквала да се реши на такова нещо, но миналата година получихме две покани за сватба. И на двете му хареса страшно много, да не кажа, че беше по-ентусиазиран и от мен (даже и на двете сватби хвана жартиера, а аз, голямата мераклийка, нито един букет не хванах Crazy).

the_priness, пожелавам ти съвсем скоро да се разпишеш в тази тема с разказ за твоето предложение. Hug

Благодаря ти! Преди това обаче, имаме доста неща да оправяме помежду си и да изглаждаме.... Първо се надявам връзката си да съживим! Пожелавам лично щастие на всички!

# 31
  • София
Лаленце, а вие планирали ли сте кога ще е сватбата?

п.с : Честит рожден ден на Елица, да ви е жива, здрава и много щастлива.  Hug

# 32
Моето предложение дойде много неочаквано, малко след 4-тата годишнина от връзката ни.
Милият беше го замислил по класическия начин - да скрие пръстена в сладкиш Crazy
Бяхме на почивка и той идва с красиво опаковани сладки, уж комплимент от хотела, надникнах аз - ми хич не ми се сториха апетитни  Stop и ги зарязах.
Той на няколко пъти ме кандърдисваше да ям, но аз не, та не Mr. Green
Накрая явно е разбрал, че сладкото не е възбудило интереса ми и докато си лежах в леглото с книга под ръка, той измъкнал пръстена (целия омазан в торта) и ми го подава с думите: Е, не можех да те чакам повече, ти всичко развали Grinning

# 33
  • Плевен
Лаленце, а вие планирали ли сте кога ще е сватбата?

п.с : Честит рожден ден на Елица, да ви е жива, здрава и много щастлива.  Hug
Благодаря ти! Hug
Сватба не планираме засега, най-рано догодина, живот и здраве.

# 34
Ние почти от запознанството знаехме, че ще е сериозна връзка, имахме идея за брак. Не съм очаквала предложения и пръстени, защото така или иначе знаех, че ще се случи - той много държеше на брака и на сватбата. Малко след като заживяхме заедно (2 месеца след като се запознахме), замина с негови приятели на обиколка на България за десетина дни. Върна се, каза, че много съм му липсвала и почти на вратата ме попита дали искам бебе и аз докато се замисля искам ли не искам ли, бебето беше станало Grinning След 2 седмици се оказах бременна, от което и двамата бяхме потресени, не вярвахме, че може да стане толкова бързо. Родителите ни бяха още по-потресени, ахаха, макар че си бяхме съвсем на възраст, на 28 и 29. Simple Smile) Месец по-късно бяхме на почивка, където ми предложи в ресторант, с пръстен. Аз наистина се изненадах, вече си бях бременна, щях да си имам бебе и хич не ме вълнуваше ще се омъжвам ли, ама той си държеше на брак. Обаче аз не исках да съм бременна булка, така че всъщност се оженихме когато бебето беше на 11 месеца. Малко на обратно Grinning

# 35
  • София
Тя и моята сестра се омъжи след като имаше детенце на година и малко, само дето пак беше бременна и се омъжи с доста голямо коремче Simple Smile

# 36
  • In Neverland
Малко ще разчупя стереотипа, но аз предложих на ММ. Случи се след 2 години съвместен живот. Все още не сме се оженили, а минаха още 2 години. Но както и с предложението пак ще сме на обратно и първо ще е бебе, а после сватба. Sweat Smile

# 37
Здравейте!
Аз като се замисля си имам 3 предложения за брак ( е от един човек де Smiley ). Първото беше абсолутно спонтанно, в една дискотека тоо може би не беше и точно предложение, но моя човек ми кажа на ухо, че ще се омъжи за мен. Това беше още в началото на връзката ни. Второто го получих на сватбата на едни много близки приятели. Случи се преди две години. На въпросното събитие вместо жартиер имаше хвърляне на вратовръзка. Моят, вече годеник, я хвана и изведнъж чуван ДЖ-я да казва хайде сега да го хвърлим в басейна ( имаше и такъв ) и както си излиза вир вода се чува по микрофона сега, ако паднеш на коляно и предложиш брак на твоето момиче, ти правим 20% намаление от нашите услуги. Аз в това време бясна, че ми провалят празника и трябва да ходя до вкъщи за дрехи изобщо не зная какво става. Докато се усетя тоя моя любим мъж клекнал и ме пита ще се омъжа ли за него?!? ( пред 250 човека Open Mouth )  Разбира се казах ДА! След това попитах ти сериозно ли или това беше просто за шоуто ( моя си е голям веселяк ) и отговора беше : "Моля те не се обиждай, това беше просто за тренировка. Някой ден ще си е както трябва с пръстена и всичкото му...".
И така дочаках и този ден. На 03.08.17г получих истинското предложение след 4 години и половина заедно. Беше много романтично! Ходихме на море в Гърция и една сутрин решихме да станем и да посрещнем изгрева. Аз вече се бях отказала да чакам пръстена, защото сме имали доста ситуации, в които съм се надявала. Но явно момента е за него е бил точно тогава! Показа се слънцето и аз си правя снимки на ляво, на дясно и се обръщам... той клекнал на коляно и ме пита: "Ще се ожениш ли за мен?", аз отговарям: "Не! Ще се омъжа за теб!". Като в тая секунда, в която казах НЕ беше все едно съм го ударила, но нека като ме кара така да чакам Smiley .
Доста дълъг пост написах, надявам се че не ви е доскучал! Kissing Face

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт