МОЕТО МОМИЧЕНЦЕ ГО НЯМА ВЕЧЕ

  • 24 065
  • 184
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 098
Мила,бъди силна и не забравяй ,че твоето ангелче е на сиггурно и по-добро място и има кой да се грижи за него.А аз знам ,че скоро ще бъдеш една много щастлива бъдеща мама,която макар и с огромна болка в сърцето ще се радва на малкото си чудо красиво.Прегръдки и горе главата,на този свят няма нещо,което да не се върне.   Hug

# 31
  • Мнения: 3 591
Главните букви

Освен в краен случай, считайте ги за забранени. Редовните букви маркират нормален тон на изразяване. Според практиката, всичко написано с големи букви се приема като върховна степен на акцент, разбирай "крещене".
Използвайте главните букви там където обикновено им е мястото - в началото на изречения, имена и т.н.

# 32
  • Мнения: 388
Господи защо вземаш деца?
Защо не правиш ангелчета от майките който доброволно си правят аборти! Защо?

Аз си мислех, че мъката ми и болката ми е голяма, но тя е нищо пред твоята!
Съчувствам ти,  Hug и бъди смела и дано скоро имаш най-хубавите близнаци та да ти носят само щастливи мигове!

Виждам, че си от Бургас днес имаме среща с момичета от форума ела и ти!
Пиши ми да ти кажа часа и мястото!

# 33
  • София
  • Мнения: 3 123
Миличка,толкова много съжалявам за случилото се.Прегръщам те силно и ти пожелавам да си имаш съвсем скоро живо и здраво детенце!

# 34
  • Мнения: 255
Господи защо вземаш деца?
Защо не правиш ангелчета от майките който доброволно си правят аборти! Защо?

Аз си мислех, че мъката ми и болката ми е голяма, но тя е нищо пред твоята!
Съчувствам ти,  Hug и бъди смела и дано скоро имаш най-хубавите близнаци та да ти носят само щастливи мигове!

Виждам, че си от Бургас днес имаме среща с момичета от форума ела и ти!
Пиши ми да ти кажа часа и мястото!

Благодаря ти за поканата ,но днес няма да мога.Някой друг път ще дойда обещавам.Много искам да се запозная с всички вас ,вие сте толкова мили и ми давате толкова много сили и вяра.

БЛАГОДАРЯ ВИ

# 35
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Прегръщам те силно-думите са излишни!Ако,не бъркам"Това,което не ни убива ни прави по-силни"

# 36
  • Мнения: 396
Думите са излишни....искренно съжалявам!!!

# 37
  • Мнения: 657
ужас, ужас, как може да има такива хора и то на свобода.....

# 38
  • София
  • Мнения: 1 105
 Съжалявам за загубата ти и те прегръщам много, много силно Cry Cry Praynig

# 39
  • Мнения: 210
Миличка,ти трябва да имаш и друго детенце не отлагай това.Ще видиш че ще се почувстваш отново жива и щастлива.Колкото по скоро имаш друго детенце за теб ще е по добре- повярвай ми.

# 40
  • Мнения: 1 517
 PraynigСъжалявам за малкото ти момиченце...Боже, ужасно е!!!  Знам какво чувстваш към свекър си: и моят е алкохолик, добра душа е, но много пие и прави глупости. Павчо сега е на 7 год., като беше на 2-3 няколко пъти го извежда в пияно състояние (без мое знание), а ние живеем на главна улица. Хората ми водеха детето и викаха как щял да го блъсне някакъв камион, или автобус smile3518Настръхвам само като се сетя. А дядо му през това време бил в магазина за водка #2gunfire
Благодаря на Господ, че ми запази детето!!!
А малката ми щеше да я блъсне кола пред очите ми (но за това не беше виновен дядото).
Мисли, че сега детенцето ти е на по-хубаво място, мила

# 41
  • Мнения: 3 091
Ужасно съжалявам за загубата ти... Бих искала обаче да ти дам един съвет, защото болката ти е невероятно силна, но трябва да намериш сили да продължиш напред! Опитай се да изтриеш буквално в мислите си постъпката на този човек. Мисли позитивно за момиченцето си, но не се връщай назад с мъка и горчивина. дори да го бяха осъдили на доживотен затвор, това няма да ти върне детенцето, за съжаление! горе главата! Ще запаля свещичка за твоето ангелче!

# 42
  • Мнения: 1 165
Мила наистина съжалявам за това което се слчва в сърцето ти. Трагедията е огромна и несравнима с нищо друго.Аз също съм преживяла загуба на близък човек и знам каква е болката. Моите искрени съболезнования. И един съвет от мен - горе главата. Сигурна съм че ти е трудно но трябва да се стегнеш е да продължиш напред. Млада си и живота все още е пред теб. Не казвам че мисълта за това малко ангелче,което те е напуснало така рано , ще те остави на мира и ще забравиш детенцето си. Това нямя да се случи никога , но трябва да бъдеш много смела и да продължиш напред. А ако мислиш че имаш сили за битка - направи всичко възможно свекъра ти да си получи заслуженото, защото според мен 1 година не е никак достатъчно. Успех ти желая мила. Ние сме с теб и те подкрепяме. Прегръдки от мен.

# 43
  • Мнения: 255
Мила наистина съжалявам за това което се слчва в сърцето ти. Трагедията е огромна и несравнима с нищо друго.Аз също съм преживяла загуба на близък човек и знам каква е болката. Моите искрени съболезнования. И един съвет от мен - горе главата. Сигурна съм че ти е трудно но трябва да се стегнеш е да продължиш напред. Млада си и живота все още е пред теб. Не казвам че мисълта за това малко ангелче,което те е напуснало така рано , ще те остави на мира и ще забравиш детенцето си. Това нямя да се случи никога , но трябва да бъдеш много смела и да продължиш напред. А ако мислиш че имаш сили за битка - направи всичко възможно свекъра ти да си получи заслуженото, защото според мен 1 година не е никак достатъчно. Успех ти желая мила. Ние сме с теб и те подкрепяме. Прегръдки от мен.
Аз също мисля че 1 год. не е достатъчно ,ама в тая тъпа държава явно е достатъчно щом го осъдиха само на 1 год.Ако имам власт бих му направила много неща.Бих го убила собственоръчно. #2gunfire

БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ПОДКРЕПАТА.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мила, съжалявам  Cry, прегръщам те! Няма по-тежка загуба от тази... ужасно е... Sad

Общи условия

Активация на акаунт