Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 май 2017, 10:23 ч.

Доц. Анелия Буева - детски нефролог

• 3 308
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте! Чета много хубави мнения за въпросния лекар, но в стари теми.
Искам да попитам дали все още преглежда във Втора градска болница и ако някой има телефонът ѝ, ще съм благодарна да го сподели.

Малката ми дъщеря има проблеми от малка и съм я водила при д-р Желязков, но не съм съвсем сигурна в поставената от него диагноза. Останах с впечатлението, че и той не е съвсем сигурен и затова искам да се консултирам и с друг специалист.

Благодаря!

# 1
  • There I was on a July morning ...
Последно сме ходили при нея преди около година и половина, приемаше във 2-ра градска. Телефонът го има тук във форума: 0887992911. Може да се обадите и да проверите дали е още актуален този кабинет. Успех!

# 2
Последно сме ходили при нея преди около година и половина, приемаше във 2-ра градска. Телефонът го има тук във форума: 0887992911. Може да се обадите и да проверите дали е още актуален този кабинет. Успех!

Много ви благодаря!

# 3
И на мойта дъщеря Желязков постави такава диагноза, че един месец докато чакахме прегледа при доц. Буева не знаех жива ли съм или не. Тя напълно отхвърли всичко, което въпросният доктор ни каза, така че имайте го предвид. Преди девет месеца ходихме точно във Втора градска при доц. Буева.

# 4
Моят съвет е да звъниш преди 12 ч., тъй като по време на преглед тя не си вдига телефона. Много трудно успях да се свържа с нея. Ако не ти вдигне, напиши смс, ще върне обаждане

# 5
Здравейте, знаете ли дали доц Буева преглежда плода докато е в утробата на майката. Интересувам се защото съм бременна в 21-та седмица а на бебето му октриха хидронефроза на двата бъбрека.

# 6
  • There I was on a July morning ...
Не знам, но можеш да и се обадиш по телефона и да я попиташ. Peace

# 7
Звъня но не вдига, изпратих мейл и смс, чакам отговор

# 8
Мен ме прегледа в 8ми месец, тъй като АГ ме изпрати за консултация, поради пренатално установена хидронефроза на единия бъбрек на бебето. Но свързването с доцентката стана наистина много трудно - след няколко имейла и смс-а с молба за преглед и обяснение на случая ми. По принцип тя си вдига телефона след 18 ч, когато й свършат прегледите.

# 9
Здравейте. От няколко дни се опитвам да се свържа с доц.Буева,но без успех.Ако някои има информация моля да пише.Благодаря.

# 10
В друга тема прочетох, че ще бъде дълго време в чужбина, може би до август.

# 11
  • София
Здравейте! Някой дали има актуална информация - върнала ли се е доц. Буева?

# 12
Здравейте, аз се опитвам да се свържа с нея на мобилния ѝ телефон от юни месец. Надявам се информацията, че ще се върне август на работа да е вярна. Опитах се да разбера нещо и през телефоните на Втора градска, но от там ми заявиха, че не са я виждали "половин година вече" и преди да ми тряснат телефона ме попитаха защо ги занимавам с доц.Буева, тя си имала мобилен.
Иначе това ще е третият ни преглед при нея. Изключителен лекар.

# 13
  • София
Здравейте, аз се опитвам да се свържа с нея на мобилния ѝ телефон от юни месец. Надявам се информацията, че ще се върне август на работа да е вярна. Опитах се да разбера нещо и през телефоните на Втора градска, но от там ми заявиха, че не са я виждали "половин година вече" и преди да ми тряснат телефона ме попитаха защо ги занимавам с доц.Буева, тя си имала мобилен.
Иначе това ще е третият ни преглед при нея. Изключителен лекар.
Здравейте, благодаря Ви за отговора, ако успеете да се свържете, бихте ли писали Simple Smile

# 14
Здравейте! Следя темата "Проблеми с бъбреците, пикочните пътища и пикочен мехур - тема 27" - в нея споделиха, че доц. Буева май има сериозни здравословни проблеми и вероятно няма да се върне скоро на работа.

Общи условия

Активация на акаунт