Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 май 2017, 19:21 ч.

Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Тема 25

• 48 527
  • 520
  •   1
Отговори
# 510
Има ли телефон, на който звъните, за да проверите дали са готови резултати от изследвания. Очакваме ги на е мейл, но се бавят вече доста.
На регистратурата те ги нанасят на тях звънни.

# 511
Здравейте на всички и преди всичко успех в сбъдването на мечтата за детенце Simple Smile.
Посещавам доц.Русев, но съм пациент на друга клиника, имам назначени вливки на Интралипид преди трансфер 10мг и реших да ги направя в клиниката. Бихте ли ме ориентиратирали как се прави, трябва ли ми предварително час записан за вливка, колко време отнема вливането и съответно каква е цената? Трябва ли аз да си нося Интралипида?

# 512
Не ти трябва час. Не носиш интралипид.
За 10 мл мин.година плащах към 70-80 лв. Около час, час и половина време.

# 513
Не ти трябва час. Не носиш интралипид.
За 10 мл мин.година плащах към 70-80 лв. Около час, час и половина време.

Много благодаря за отговора Simple Smile

# 514
  • София
Момичета, имате ли представа каква е цената за доплер при Чучумишев? Само на доплер искам да види дали всичко е нард с бебка.

# 515
Здравейте момичета.Миналата седмица направих лапароскопия в Токуда заради съмнение за хидросалпингс на едната тръба.За съжаление едната тръба ми беше отстранена а другата е нагъната или стеснена и аз не разбрах точно, но шанс за естествено забременяване почти няма и ми обясниха, че с епикризата мога да отида в клиника, която работи с фонд за асистирана репродукция и да кандидатстваме за финансова помощ за ин витро.Ходя при доц.Русев в Малинов и съм се ориентирала към тази клиника за кандидатстване към фонда.Интересува ме цената на спермограмата и на АМХ, защото разбрах, че за да кандидатствам с женски фактор освен епикризата ще ми трябват и тези две изследвания за документите за фонда.И дали клиниката подготвя и изпраща бързо документите към фонда или се бавят?За колко време горе долу излиза заповедта от фонда и има ли вариант да ми откажат?Имам стара спермограма и АМХ, които бяха ок, но сега ще пуснем отново защото прочетох, че важат 6 месеца (за пред фонда)...Благодаря!

# 516
Слънце, ти беше при Калчев, преди Токуда, нали? Той също работи с фонда Wink

# 517
Слънце, ти беше при Калчев, преди Токуда, нали? Той също работи с фонда Wink

Да Верче.Аз в Токуда правих лапароскопията.Миналия месец звънях в Адела, но ми казаха, че още не работят с фонда...?

# 518
  • София
Слънце, Адела не работи с фонда, но Репробиомед работи. За пациентите по фонда Калчев прави процедури в Репробиомед. Обади се на акушерките и се поинтересувай.

Това че ходиш при Русев не е причина да правиш опит на същото място.

# 519
Привет на всички в групата!Моля за мнения и отзиви за клиника Малинов.С мъжки фактор сме,след 1 неуспешен опит Икси във Варна.

# 520
Здравейте дами Simple Smile днес ми беше пункцията. Всичко мина перфектни, сега чакам резултати. Екипа е изключително внимателен и позитивен. Не искам да бързам със заключения, но до сега не съм се съжелявала нито веднъж, че избрах тази клиника Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт