Мили дами може ли малко помощ и съвети за любовта ??

  • 3 548
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
В задънена улица съм с бившия ми приятел.. Скарах ме се и той сега е с друга, но не мога да разбера да ли е с нея за да ме дразни или просто иска да е с тази жена... При положение, че ми казваше колко много ме обича и как съм била единствена за него. Моля дай те някакъв съвет

# 1
  • София
  • Мнения: 23 072
Така от написаното излиза, че не сте се скарали, ами направо сте скъсали, с което темата се изчерпва.  Wink

# 2
  • Мнения: X
С другата е, защото иска, а не заради теб.

Колкото до любовните обещания, има само един вечен съвет: не слушай какво ти казват, а гледай какво правят. Думите са евтини, действията разкриват истината за човека. В твоя случай той си е продължил живота и се радва на нова приятелка, а ти си гризеш ноктите и се тормозиш.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 6 876
А на теб какво ти пука той защо е с нея? Нали сте скъсали вече?

# 4
  • Мнения: 7 325
Хората се събират защото се харесват/обичат. В един момент се случва нещо, престават да се харесват/обичат и се разделят. Просто е. Това вероятно се е случило и при вас. Престани да търсиш знаци в поведението му и да се опитваш да го тълкуваш. Няма нищо за разгадаване. Има си друга и толкоз.

# 5
  • Мнения: 2
А на теб какво ти пука той защо е с нея? Нали сте скъсали вече?

Може би защото имам чувства към този човек

# 6
  • Мнения: 26
Щом сте се разделили значи нещата не са вървяли .
Щом е вече с друга значи не иска да е вече с теб .
Дай си почивка и спри да го мислиш .
Забравяш го и като ти мине си търсиш нова дружка и така .

Другите вариянти са мъчителни и безсмислени Simple Smile

# 7
  • Мнения: 488
Не следи бившия си нито прави разбор на любовния му живот,така само страдаш.Сигурна съм , че ти е трудно , но не се фиксирай в него.

# 8
  • Мнения: 2 111
Съдейки по темата и правописа, вероятно сте още много млади (да не кажа малки). Не задълбавай толкова, има време да срещнеш правилния човек. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 17 591

Това ми напомня на "И сега какво искаше да каже руския посланик с това, че получи инфаркт и умря?"

# 10
  • Мнения: 968

Това ми напомня на "И сега какво искаше да каже руския посланик с това, че получи инфаркт и умря?"



 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт