Хипоспадия - тема 5

  • 74 208
  • 447
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 106
Благодаря ви! Дано успея да "се вредя" преди да излезе в отпуск и да отговори с дата за операция. Така или иначе тя ще е най-рано в края на март.

# 226
  • Мнения: 4 716
Току що ми отговори.
Редовно пращайте писмото.

# 227
  • Мнения: 106
Отговори и на мен Simple Smile Вече имаме дата за операция, сега остава да опазя народа у дома здрав (включая баткото, който посещава детска градина).
Сега се сблъскваме обаче със закупуването на крем Андрактим. Нито он-лайн, нито в аптеката, която е посочил доктора е наличен. Затова да попитам и тук - дали някой от вас има останало количество, което може да закупим? Не можаха да ми отговорят кога очакват доставка на място.

Последна редакция: пн, 22 яну 2018, 11:48 от Elora_D

# 228
  • Мнения: 106
Ablaze, писах Ви лично съобщение с молба за крема. Стига да има налични, на връщане от Сърбия, ще донеса и аз.

# 229
  • Мнения: 50
Майчета , някоя от вас да разполага с кординати на Олга, като фейсбук или вайбър? Предложения за квартири в Белград също приемам 🙂🙏🏻👍🏼

# 230
  • Мнения: X
belgrad.in е на Олга сайта,за фейсбук и вайбър май няма.На сайта има на всеки апартамент календар кога е свободен.

# 231
  • Мнения: 50
belgrad.in е на Олга сайта,за фейсбук и вайбър май няма.На сайта има на всеки апартамент календар кога е свободен.


Благодаря 🙂

# 232
  • Мнения: 50
belgrad.in е на Олга сайта,за фейсбук и вайбър май няма.На сайта има на всеки апартамент календар кога е свободен.

Датите в синьо са заети, така ли да разбирам?

# 233
  • Мнения: 106

Това е визитката на Олга. Тя е човек нает от д-р Джинович, за да помага на пациентите. Тя намира квартири. Чака ви при пристигането. Настанява ви. Може да запише час за предварителния педиатричен преглед. С вас е в деня на самата операция и на всеки преглед и превръзка. 
Това е визитката на Олга, а на страницата й има и още координати. Аз се свързах с нея и запазих квартира. Когато нейните са заети, може да Ви помогне и с други. И, да - отбелязаните в синьо дати са заети.
Тъй като закупуването на крема Андрактим е доста трудно, се обърнах и към нея с молба за помощ. Може да уговорите да го купи и как да го получите. В момента от аптеката, където го продават ми казаха, че не е наличен, но го очакват.

# 234
  • Мнения: 50

Това е визитката на Олга. Тя е човек нает от д-р Джинович, за да помага на пациентите. Тя намира квартири. Чака ви при пристигането. Настанява ви. Може да запише час за предварителния педиатричен преглед. С вас е в деня на самата операция и на всеки преглед и превръзка. 
Това е визитката на Олга, а на страницата й има и още координати. Аз се свързах с нея и запазих квартира. Когато нейните са заети, може да Ви помогне и с други. И, да - отбелязаните в синьо дати са заети.
Тъй като закупуването на крема Андрактим е доста трудно, се обърнах и към нея с молба за помощ. Може да уговорите да го купи и как да го получите. В момента от аптеката, където го продават ми казаха, че не е наличен, но го очакват.

Благодаря за инфото! На какъв език комуникирате с нея? Предполагам, че се заплаща това да ви свърши тези неща, имате ли представа? По какъв начин се заплаща квартирата? 🙂

# 235
  • Мнения: 106
Лично аз комуникирам на английски, може и на руски, вероятно и на сръбски Simple Smile Услугите й се заплащат, не помня каква беше сумата, но в темите по-назад беше коментирано, че е символична (особено на фона на общия разход). Квартирата се заплаща на място, при пристигане, така е написано и в интернет страницата й. Поне тези, които дава тя, за другите - различно.

# 236
  • Мнения: 4 716
Ние случайно се засякохме с Олга. Много ни помогна- за педиатъра, после при чакането за доктора. Пари не ни е искала. Само с пациенти на Бел Медик работи. Ние два пъти бяхме в Медицински Систем Београд и не бяхме я срещали тогава.

# 237
  • Мнения: 50
Доктор Джинович не ми е отговарял от няколко дни 😞
Някои скоро да му е писал и да има отговор?

# 238
  • София
  • Мнения: 199
Може ли някой да ми обясни как изглеждат фистулите, за които трябва да се следи? Simple Smile И след операция в Пирогов с какво сте мазали?

# 239
  • Мнения: 4 716
Доктор Джинович не ми е отговарял от няколко дни 😞
Някои скоро да му е писал и да има отговор?
Във сряда около обяд ми отговори.

Общи условия

Активация на акаунт