Откраднат живот - тема 18

  • 74 711
  • 789
  •   1
Отговори
# 45
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Я, ожениха се..... вземам си назад думите за сценаристите. Laughing
Сцената между Генадиев и Захариев беше много добре изиграна. Видяхте ли, че професорът бил реформатор на здравната система, а ние си мислехме, че иска да се облагодетелства финансово. Mr. Green  hahaha

# 46
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Сцената Коко-Рачков/баща и думите на Жекова да не бяха нещо като публично обяснение в любов между бащата и сина написано от мамата? Едни думи на възвишеност, взаимна обич и т.н. Не било важно колко често се виждат, а интензивността и т.н.

# 47
  • Мнения: 548
Прозвуча малко като от статия на психолог. Не се връзва с общия стил на разговорите! Благодаря за новата тема! Утре продължаваме!

# 48
  • Мнения: 6 159
 Joy  Peace Оцеляхме и след днешния епизод  comp03

# 49
  • София
  • Мнения: 2 802
Аз го изтървах, но ще си го пусна утре по някое време преди епизода. Радвам се за младоженците. Flutter

# 50
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз пък си мисля, че бащата ще омекне, след като разбере какво е казала Жекова. И заживяли дълго и щастливо....

# 51
  • Мнения: 24 331
Аз пък си мисля, че бащата ще омекне, след като разбере какво е казала Жекова. И заживяли дълго и щастливо....
Гаранция, че точно така ще стане Wink

# 52
  • Мнения: 631
 bouquet за темата! Чакам да качат серията в нова плей, че не можах да гледам.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
На мен в днешната серия ми направи впечатление монологът на Мазов, когато влизаха с Хинова да се женят  Heart Eyes

# 54
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
На тия сценаристи не им вярвам докато не видя Хинова и Мазов да си кажат "Да"!  Naughty

Как виждам финала на сериала въобще (тук може сценаристите да хвърлят едно око)

Сем. Мазови - Заедно и все така чаровни
Калин и Наталия - Щастливо семейство с минимум 2 деца и без усложнения във връзката им!
Генадиев - В затвора
Романова - Директорка на най-добрата ( hahaha ) болница
Жениту - В Лондон при семейство Меланхолии да си гледа внучето (ама за последния епизод да ги върнете и тримата)
Камбуров - Някъде където да се бори за справедливостта, мирът и хармонията, че нали му е генетично заложено... или просто да умре, защото това е типично за сценаристите да уморят някой (само моля сериала да не свършва с неговото погребение, ще ми остави горчив вкус в устата)
Стилянова и Захариев заедно
Кръстева да си остане просто педиатър (ама трезвен)
Виолета - Да се вмъкне малко щастие и за нея, но не с оня фъфлещия
Тасев и Добрева - Да се събират и да се приключва и тази мъка

Пропускам ли някой?  newsm78

# 55
  • Мнения: 6 159
И на мен вече несподелената любов между Верчето и Боби  взе  да  ми идва в повече . Да вземе някой да ги напие и да ги сложи да си легнат... Heart Eyes
Пецан  започва да се  подобрява - опитва се да си "откъсне опашката ", но дали ще го оставят  newsm78
Ще е гадно  ако не оженят  Лорчето и Мазов  #2gunfire

# 56
  • Мнения: 3 414
Много тъп епизод  Tired

# 57
  • Мнения: 6 833
Много ми харесаха Хинова и Мазов  Heart Eyes

Пеци вярно много са го разкрасили, след раздялата с Галя имаше вид на дългогодишен алкохолик. Надявам се двамата да се съберат все пак! 

Накрая не разбрах в промото за утре какво научава Вяра за състезателя от вестниците?

# 58
  • Мнения: 2 742
На тия сценаристи не им вярвам докато не видя Хинова и Мазов да си кажат "Да"!  Naughty

Как виждам финала на сериала въобще (тук може сценаристите да хвърлят едно око)

Сем. Мазови - Заедно и все така чаровни
Калин и Наталия - Щастливо семейство с минимум 2 деца и без усложнения във връзката им!
Генадиев - В затвора
Романова - Директорка на най-добрата ( hahaha ) болница
Жениту - В Лондон при семейство Меланхолии да си гледа внучето (ама за последния епизод да ги върнете и тримата)
Камбуров - Някъде където да се бори за справедливостта, мирът и хармонията, че нали му е генетично заложено... или просто да умре, защото това е типично за сценаристите да уморят някой (само моля сериала да не свършва с неговото погребение, ще ми остави горчив вкус в устата)
Стилянова и Захариев заедно
Кръстева да си остане просто педиатър (ама трезвен)
Виолета - Да се вмъкне малко щастие и за нея, но не с оня фъфлещия
Тасев и Добрева - Да се събират и да се приключва и тази мъка

Пропускам ли някой?  newsm78
Магда и Коко.
 Подресвам се под мнението ти. bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 8 111
Снощи серията ми беше много интересна, заспах по средата. Майката на Здравчето много изкуствено игра.

Общи условия

Активация на акаунт