Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 420
нашият друг проблем е, че спи при нас на спалнята. как ще го отуча и аз не знам.

П.С. Много ми харесва, обаче, като се присламчи и се пригуши. Даже някой път посреди нощи, ММ си го "придърпва", защото малчо е много прилепчив и гушлив Wink И все пак, ми се ще да си спи в кошарката, де

# 421
Моите двете спят заедно на спалнята, а ние с таткото се преместихме в детската Grinning
Събрахме двете легла и си сложихме нашия матрак отгоре и така стана 160см, не е малко.

Но децата се ширят на 180.
И аз имах притеснения как ще отделя девойката, но някак си като порасна, повече се интересува от кака си, повече след нея ходи и я имитира и все по-малко мен. Затова и като ги сложих заедно, нямаше никакви протести.
Буквално до преди месец е спяла с мен в едно легло, кошарката така и не я удостои с внимание, а сега като я сложих с каката, просто изгасвам лампата и излизам, а те заспиват.

Да ви питам, има ли и други татковци, които изобщо по никакъв начин не участват в гледането на децата или моят е първенец?
Ще ходим до Варна скоро, но аз ще трябва да остана още един ден. Мъжът ми ще трябва да се прибре до София с малката в неделя вечер и в понеделник сутринта да я заведе на градина, а аз до вечерта в понеделник ще съм се върнала.
Той като чу, че ще остава сам с нея, го изкара нещо невиждано.
"Цялата неделя и понеделник!?"
Казвам, че няма и един цял ден, защото в неделя предиобед аз ще съм с нея, после привечер ще пътуват, а като пристигнат я слага да спи и  после сутринта я води на градина и си отива на работа. И това е само едното дете, другото ще е с мен.
Не, ужас, сакън, не може!
И свекървата като чу плана, също го съжали, че ще се скърши и предложи да не го натоварваме чак пък толкова.
Той наистина не е оставал с децата до сега за по-дълго, а ако е за кратко, просто им пуска филмчета, гледа си своята работа и чака да се прибера.
Та се чудя има ли и други чак такива?

# 422
Че как да няма? Той твоят взема пример от моя!
Прибира ми се вечер към 22 часа с надеждата да съм ги проспала децата. Ако има нещо за правене - винаги е изморен. А ако трябва да ги гледа, вика майка си на помощ, или ги води у тях.
Като беше по-малък само два пъти за по 5 минути му оставих малкия, и двата пъти то падна и се удари и разрева.

# 423
Привет момичета,  я колко много сте писали!
Жорко от бебе се отвива, няма зима, няма лете. Чувалчета абсурд да изтърпи. Такова нещо така и не му сложих.
Ние сме малко по-сложни, че на тати му е шумно на отворен прозорец, та нашият е затворен, а вратите и другите прозорци - отворени. Жорко е с потник и къси гащи, сложа ли нещо друго директно ще се изпоти. Е, понякога и ние отваряме прозореца,  но пак го оставям така облечен. А иначе, най-кофти е, че сме тримата на едно легло. Забелзала съм, че ако е сам или пък сме само двамата, сънят му е супер спокоен. Станем ли трима - почва голямото въртене и потене, но не ще това дете да си спи в креватчето си и това е......
За татковците....май и ние сме така.

Последна редакция: чт, 09 авг 2018, 14:35 от julieta_sv

# 424
Значи нашият татко излиза, че е изключение - когато са с него съм най-спокойна. Той участва в къпането, хранил ги е, сменял е памперси като бяха бебета, всичко май е правил, само не ги е кърмил Grinning. Не че постоянно е така - да не си помислите, че всеки ден се занимава той с тях Grinning Обаче се включва в моментите когато имам нужда от почивка и изобщо не го плаши да ги гледа той и много добре се справя.

Напоследък много приятелки ми казват, че децата им спят при тях. Ние бяхме с каката така, но с долепено нейното легло до нашето и беше много по-широко. А сега вкъщи всеки спи на отделно легло - и като казвам отделно имам предвид, че ММ спи сам на двойно легло в спалнята, а аз и децата в детската - малкия спи в малко легло, каката и аз в големи, като идеята е те да спят в двете големи, малкото легло да го махнем и да сложим бюро, а аз да отида при ММ в спалнята ... някой ден Grinning
Скоро ни се наложи (на гости) да спим ние двамата с ММ и малкия на едно двойни легло за няколко дни и направо се сварихме. Другата седмица сме на гости на моите родители и ще ми се налага да спя с малкия на единично легло. Незнам как ще изкарам, но тези случаи са поради липса на достатъчно легла. Май скоро и в хотелите ще имаме проблем с това и ще трябва да наемаме апартамент. Сега на морето спахме в стая с едно двойно, едно единично легло и диван, който също ставаше дете да спи на него - всичко в една стая.

Последна редакция: пт, 10 авг 2018, 01:10 от katya_pk

# 425
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
ММ участва много активно в гледането на малкия. Когато се разболее (а това се случва мноооого често) го гледа таткото в повечето случаи (защото има по-голяма отпуска). Много е грижовен. Е,дейностите ежедневните - хранене,къпане и т.н. аз ги правя,но когато се налага - той се справя с всичко.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт