ДУБАЙ - тема 13

  • 131 614
  • 1 018
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 14
Бих искала да помоля някой, който е ходил в дейра да ме посъветва кой пазар да посетя. Четох че има олд сук, гранд сук, голд сук, текстил сук и спайс сук.
Насочила съм се към гранд сук?

# 541
  • Мнения: 14
Да уточня ще търся главно подаръци. И реплики на известните марки чанти, дрехи. Четох че в някакви улички имало продавачи. Но къде по точно някой да ме ориентира

# 542
  • Мнения: 9 903
Има ли някой закъсал с вчерашния отменен полет на Уиз за София? Позната не е успяла да се свърже с кол центъра(никой не вдига), а като си влезе в акаунта, няма промяна в информацията за полета, не се води отменен и съответно не може да презавери билета си. Някой в подобна ситуация?

# 543
  • Мнения: 6 301
Мои познати пътуваха вчера с флайдубай, излетяха в 8 вечерта, вместо по обяд, в колко са пристигнали в Дубай не знам още, но се очакваше към 4 тази сутрин /пътьом щели да сменят екипажа в Йордания/ Ужас някакъв.

# 544
  • Мнения: X
Защо какво е станало, че ние летим с Флай дубай на 7ми?

# 545
  • Мнения: 9 903
Станало е това, че при вас вали сняг 😆

# 546
  • Мнения: X
Станало е това, че при вас вали сняг 😆
При мен грее слънце и няма никакъв сняг Simple Smile но благодаря потърсих в новините. И понякога при снежна буря също затварят Софийското летище, така че коментара не е много уместен Wink

# 547
  • Мнения: 6 301
Първо  като е тръгнал от Дубай за София са го пратили в Букурещ, там е седял известно време, към  17ч пристигнал в Сф, седял до 8 вечерта....след това щяха да кацат в Йордания за смяна на пилотите, че са си изпълнили определените часове за летене. Аз таман се ядосвах, че не са се пътували с Уиз, понеже за него нямаше информация да е отменен, и викам - ето, хората с Уиз са пристигнали вече Laughing

# 548
  • Мнения: 537
Как резервирате програмата на Абакс за Дубай и Абу Даби, от тях директно може ли?

# 549
  • Мнения: 9 903
Станало е това, че при вас вали сняг 😆
При мен грее слънце и няма никакъв сняг Simple Smile но благодаря потърсих в новините. И понякога при снежна буря също затварят Софийското летище, така че коментара не е много уместен Wink
Естествено, че го затварят. Ти питаш, аз отговарям, кое му е неуместното.

# 550
  • Мнения: 31
Привет, отново! Присетих се за следното - до Дубай ще ходим аз, щерка ми на 10 год. и татко й, с който вече сме разведени. За да нямаме проблеми по летища и хотел какви документи да нося и съответно да преведа? Че нали в ОАЕ са по-консервативни... Аз си мисля за акта за раждане на детето, но пък нали там аз съм вписана с фамилията на татко й, която вече не е моя. Моля за съвети. Имам много малко време за реакция, летим след две седмици. Предварително благодаря на отзовалите се.

# 551
  • Мнения: 2 726
Как резервирате програмата на Абакс за Дубай и Абу Даби, от тях директно може ли?
Предполагам че е възможно

# 552
  • Мнения: 76
Здравейте, някой знае ли за немски гражданин, който ще излети от София за Дубай, ще му необходима ли виза?

# 553
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Не му трябва

# 554
  • Мнения: 852
Защо какво е станало, че ние летим с Флай дубай на 7ми?
И ние летим на 7.3 с Флай Дубай. С агенция ли сте или самостоятелно?

Общи условия

Активация на акаунт