ДУБАЙ - тема 13

  • 131 374
  • 1 018
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3
Ще пътуваме с половинката края на февруари  за една седмица до Дубай и възнамеряваме да закупим приложението the entertainer Dubai и да ползваме някои от ваучерите 2 в 1  в него (има за атракции, храна, хотели, СПА и др. - стотици са ), харесахме 3 ваучера - за сафари, yellow boat 90 min и круиз по марината по залез. От тези ваучери има по няколко в приложението и ако някой планува също пътуване до края на годината и се интересува да ми пише. Ако пък някой вече си е закупил проложението и няма да ползва от тези ваучери, пак да ми пише Simple Smile)))) благодаря предварително!

# 391
  • Мнения: 408
        С агенция ще сме за първи път в Дубай края на февруари. Двоумим се  м/у  хотел Ibis One Central 3* и този хотел Al Sarab 3*. Може ли разяснение кои забележителности са в близост и можем ли да стигнем до тях пеша. На 55++ сме. За допълнителните екскурзии още сме в чуденка - може ли съвет и за тях. Благодаря.

       

Последна редакция: вт, 16 яну 2018, 15:45 от бабче-mp3

# 392
  • Мнения: 2 714
        С агенция ще сме за първи път в Дубай края на февруари. Спряхме се на този хотел Ibis One Central 3*. Може ли разяснение кои забележителности са в близост и можем ли да стигнем до тях пеша. На 55++ сме. За допълнителните екскурзии още сме в чуденка - може ли съвет и за тях. Благодаря.
С коя агенция ще пътувате? Понеже и аз ще предприемам организирано пътуване и се интересувам

# 393
  • Мнения: 408
        С агенция ще сме за първи път в Дубай края на февруари. Спряхме се на този хотел Ibis One Central 3*. Може ли разяснение кои забележителности са в близост и можем ли да стигнем до тях пеша. На 55++ сме. За допълнителните екскурзии още сме в чуденка - може ли съвет и за тях. Благодаря.
С коя агенция ще пътувате? Понеже и аз ще предприемам организирано пътуване и се интересувам

      До утре  трябва да изберем м/у Топ травел, VVтурс и Сейф турс. Затова събирам информация  за хотели и допълнителни екскурзии.

# 394
  • Мнения: 408
        С агенция ще сме за първи път в Дубай края на февруари. Ще бъдем в този хотел Ibis One Central 3*. Може ли разяснение кои забележителности са в близост и можем ли да стигнем до тях пеша. На 55++ сме. За допълнителните екскурзии още сме в чуденка - може ли съвет и за тях. Благодаря.
С коя агенция ще пътувате? Понеже и аз ще предприемам организирано пътуване и се интересувам

      До утре  трябва да изберем м/у Топ травел, VVтурс и Сейф турс. Затова събирам информация  за хотели и допълнителни екскурзии.


       И накрая подписахме договор с ЕрЕсПи Травел. О

# 395
  • Мнения: 3 377
ЕрЕсПи Травел
Техните оферти са без самолетен билет, нали не се лъжа? В смисъл, съдействат за иваждането, но не е включен в цената на пакета?

# 396
  • Мнения: 56
Ще пътуваме с половинката края на февруари  за една седмица до Дубай и възнамеряваме да закупим приложението the entertainer Dubai и да ползваме някои от ваучерите 2 в 1  в него (има за атракции, храна, хотели, СПА и др. - стотици са ), харесахме 3 ваучера - за сафари, yellow boat 90 min и круиз по марината по залез. От тези ваучери има по няколко в приложението и ако някой планува също пътуване до края на годината и се интересува да ми пише. Ако пък някой вече си е закупил проложението и няма да ползва от тези ваучери, пак да ми пише Simple Smile)))) благодаря предварително!
Писах ви на лични

# 397
  • Мнения: 2 714
        С агенция ще сме за първи път в Дубай края на февруари. Ще бъдем в този хотел Ibis One Central 3*. Може ли разяснение кои забележителности са в близост и можем ли да стигнем до тях пеша. На 55++ сме. За допълнителните екскурзии още сме в чуденка - може ли съвет и за тях. Благодаря.
С коя агенция ще пътувате? Понеже и аз ще предприемам организирано пътуване и се интересувам

      До утре  трябва да изберем м/у Топ травел, VVтурс и Сейф турс. Затова събирам информация  за хотели и допълнителни екскурзии.


       И накрая подписахме договор с ЕрЕсПи Травел. О
Може ли повече инфо. На кой хотел се спряхте? Офертата каква е ? Защото ние ударихме на камък

# 398
  • Мнения: 408
        С агенция ще сме за първи път в Дубай края на февруари. Ще бъдем в този хотел Ibis One Central 3*. Може ли разяснение кои забележителности са в близост и можем ли да стигнем до тях пеша. На 55++ сме. За допълнителните екскурзии още сме в чуденка - може ли съвет и за тях. Благодаря.
С коя агенция ще пътувате? Понеже и аз ще предприемам организирано пътуване и се интересувам


 

      До утре  трябва да изберем м/у Топ травел, VVтурс и Сейф турс. Затова събирам информация  за хотели и допълнителни екскурзии.


       И накрая подписахме договор с ЕрЕсПи Травел. О
Може ли повече инфо. На кой хотел се спряхте? Офертата каква е ? Защото ние ударихме на камък

    Офертата е на RSP Travel. Летим на 23.02. за 8 дни - 7 нощувки В хотел Ibis One Central 3* ще сме. Надяваме се да сме направили правилния избор. Допълнителни екскурзии не сме заявили още, затова се надявам на съвети тук.

# 399
  • Мнения: 408
ЕрЕсПи Травел
Техните оферти са без самолетен билет, нали не се лъжа? В смисъл, съдействат за иваждането, но не е включен в цената на пакета?

  Със самолетен билет е офертата, включен в пакета.

Пакетната цена е в евро/плащане в лева по фиксинга на БНБ/ и включва:

Самолетен билет София – Дубай – София с включени летищни такси с Fly Dubai
Чекиран багаж до 20 кг
1 бр. салонен багаж до 7 кг, с размери 56х45х25 см
Трансфер летище-хотел-летище
7 нощувки със закуски в избран хотел
Обзорна обиколка на Дубай с екскурзовод на български език
Медицинска застраховка “Помощ при пътуване в чужбина” с покритие 5000 евро на ЗАД Армеец
Водач от България по време на цялото пътуване и целия престой
Обслужване на български език по време на престоя в Дубай

Последна редакция: вт, 16 яну 2018, 21:56 от бабче-mp3

# 400
  • Мнения: X
Здравейте,
Март месец имаме стоп в Дубай от 13ч до 9 сутринта на следващия ден, какво може да видим за това време и трабва ли ни някаква виза? С такси ли е най-добре да се придвижим или има някакви турове и може да ни вземат и върнат от летището, с каква валута може да се плаща?

# 401
  • Мнения: 76
Здравейте,
Ще ходим компания до Дубай и тъй като ще ставам кръстница на племенника ми, искам да му купя нещо златно от там, а и всички останали искат да си купят златни накити. Може ли да ми кажете има ли някакво ограничение относно колко грама може да се изнесе от страната? И в златния сук в Дейра ли е най-евтино?

# 402
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Здравейте и от мен.Преди една седмица се върнах от страхотния Дубай.Благодаря на всички ,които пишете в тази тема,бяхте ми много полезни.Със сигурност,ще се върна пак,този път поне за 10 дни,една седмица ми беше малко.Времето беше много хубаво,върнахме се с тен.Хванахме шопинг фестивала.По магазините имаше страхотни попъдения и намаления.Посетихме Бурж Кхалифа,фонтаните и Дубай Мол,карахме ски в Mall of Emirates,Miracle Garden,Dubai Garden Glow,Globul Vilage,Абу Даби,аквапарк Атлантис,пазара за злато и подправки,Сафари в пустинята,круиз по Марината,разходка по Арабската Венеция.Някой от ескурзиите ни бяха организирани през фирма,другите сами.Отделяхме няколко часа и за плаж.Най ни хареса на Маринана.Вечер също когато имахме време се разхождахме по Марината или в някой мол.Бяхме отседнали в хотел Ibis Al Barcha.Вечер се хранихме предимно около хотела.Предвижвахме се с таксита.Ако с нещо мога да съм полезна с удоволствие,ще отговарям.

# 403
  • Мнения: 116
Аз искам да попитам.Пътуваме с Wizzair  от летището до Al barsha кое ми е по-изгодно за 4 възрастни -такси или градския транспорт ?
И още нещо в сайтовете за сафари пише и разходка с камила , а в трипадвайзър чета коментари, че тези екстри са срещу допълнително заплащане.

# 404
  • София
  • Мнения: 4 714
neti, летището на което каца Wissair се казва Al Maktoum International Airport (DWC) . С автобус 55 се стига до метростанция IBN Battuta. Там взимате метро.

До Al barsha са си е доста километри, но за 4 човека, аз бих предпочела такси, предвид това, че сте пътували, поизморени. Все пак зависи от компанията, която сте, от това къде се намира хотелът ви (дали е точно до спирка на метрото или ще трябва да ползвате още градски транспорт) и дали и за в бъдеще ще ползвате основно градски транспорт или такси. Аз бих попитала таксиметровия шофьор колко точно ще струва, те дори и с касов апарат са винаги склони на договорки.

За сафарито с разходка с камили : тя разходката представлява едно малко "кръгче" да направите с камила и да се снимате. Не е повече от 5 минутки. Не знам някой да е доплащал за това, може би зависи от фирмата, която изберете. Peace

Общи условия

Активация на акаунт