Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 10

  • 40 217
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 28 432
Мимка, за твоите кг 300 гр минус хич не е едвам. Направо си е много сериозен минус.
ми та аз съм близо 60 кила вече, да не мислите, че като едно време 50 и.... ooooh! ooooh!, на ръст 1.60  ooooh! ooooh!

# 31
  • Мнения: 858
На трета страница се записвам , и се връщам да ви чета  Joy
Жгмъцка,  bouquet bouquet Hug

# 32
  • Мнения: 2 313
Инджи начи отивай да пазаруваш.  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Сави щом пола искаш...  Joy Mr. Green  Heart Eyes Hug Hug
Скрит текст:
Миме, а ко да кажа язе - почти два пъти колкото тебе и само 10 см. разлика. Нискаааа съм!  hahaha Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Жгмъцка честита прическа!  Grinning Heart Eyes Hug Hug
Ничия, Сиска, Ади  Hug Hug Heart Eyes Grinning

Купих си чай за отслабване. Нищо особено... но с шоколад е ок. Grinning Grinning Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 11 116

Купих си чай за отслабване. Нищо особено... но с шоколад е ок. Grinning Grinning Grinning

 Joy Joy Joy

Мерси!  Hug

# 34
  • Мнения: 3 347
С риска да отнеса някой майни да ви покажа какво си купих днес от пазара  newsm44 newsm44 newsm44
Скрит текст:



Изненадващо цените са от 3,50 до 5,00лв за кг.  smile3508-купих 3кг за днес и утре евентуално   fiuuuuuu,макар да не ми се вярва да останат...
МамаМия приготвяйте подаръците и като сте готови ще е дошло време и за кръщенето  Wink.
Съншайн зъбаците как са?Поуспокои ли се мястото?
Сис пак си многословна  hahaha.
Деми-яка гаща  newsm53.
Инджи Игор е към 8см висок-левент  Laughing,но за жалост не влиза под спалнята  Rolling Eyes.

# 35
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Аууууу, Мамекситоуууу, убих та.... С най-гоуемата гьостерица!  #Sniper
Отнесе бая майни да знаш... Mr. Green
 Joy  Joy

Утре ша са разходим до пазара май,  Crazy Ако не ми стане нещо сега..... smile3516

# 36
  • Мнения: 5 435
Привет в новата тема. Не ме линчувяйте, в командировка съм и днес омотах нещата. На варива съм, но няМашев нищо подходящо за обяд и сгафих. Мини салата от зеле с мноого малко парче риба. Вечерята нямам идея дали ще има варива, ако има ще хапнахме,  ако не хич не знам. Утре продължавам по план график.

# 37
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Привет в новата тема. Не ме линчувяйте, в командировка съм и днес омотах нещата. На варива съм, но няМашев нищо подходящо за обяд и сгафих. Мини салата от зеле с мноого малко парче риба. Вечерята нямам идея дали ще има варива, ако има ще хапнахме,  ако не хич не знам. Утре продължавам по план график.
Ми нищо. Хапни пак белтъци ако няма.  Flutter

# 38
  • Мнения: 3 347
Деми оправи ли ти се устата,с която си скубала трева  Joy?Симптомите са си алергични,да  Peace.аватаря ти го няма наистина .
Сис роботче може и за под 300лв да се намери китайско сносно,но от чужди сайтове,иначе същите в Бг се продават за към 500  #Cussing out.
Курдов пак залиташ да гладуваш,хем ще си разпилееш здравето,хем ще почнеш да качваш от въздуха-забрави ли  smile3537?!
Деси младежа днес почива още,че вчера беше на много поправителни  Joy Joy
Жулке и аз имам свекита на село  ,но нищо не ме огрява  Mr. Green,сигурно щото не праЯ мусака  Joy.
Вангоби Игор го пуснах да шета след като съм измила навсякъде час-два по-рано,еми намерил прахоляк мискинина  Crazy,явно ще му се отдава.Така препоръчват-първото му пускане да е на изчистено,за да видиш колко ще събере  Shocked. Чуден минус  #Crazy #Crazy #Crazy!
Кате чудни котаци,иде ми да се гушна до тях  Hug.
Жулке ко пък да ти стане на тебе ,нали си женско  smile3533
Едната купа е празна вече,докато чета и пиша  Embarassed


# 39
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Жулке ко пък да ти стане на тебе ,нали си женско  smile3533
Не пречи да са подуя някъде....  Mr. Green  Joy
Жулке и аз имам свекита на село  ,но нищо не ме огрява  Mr. Green,сигурно щото не праЯ мусака  Joy.
Сигурно.....  Whistling  Joy

Ох ти беше със среднощните купи с череши по никое време.....  ooooh!
Тоз навик тряа го опрайм...  Thinking

А тоз Игорчо, къде събира праха?
Между другото сега е много изгоден от линка дет си дала...... newsm78

# 40
  • Мнения: 3 347

Ох ти беше със среднощните купи с череши по никое време.....  ooooh!
Тоз навик тряа го опрайм...  Thinking

А тоз Игорчо, къде събира праха?
Между другото сега е много изгоден от линка дет си дала...... newsm78

Той навика ми не е проблемен-като свършат черешките и се справям с него  smile3506 newsm47,а Игорчо под пъпа има резервоарче 0,6л за боклук  Flutter.И аз реших,че е изгоден и затова се реших най накрая  Flutter.

Последна редакция: чт, 11 май 2017, 19:00 от Мамекс

# 41
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте,банда  Grinning
Да ни е честита новата тема и да ни носи много минуси  Hug
От вторник се върнах на работа. Хубавото е, че вече си имаме и допълнителен човек, който е поел част от моите задължения  Simple Smile ......много бързо се изморявам и вечер съм като парцал. Хапвам и скачам в леглото вечер. Имам си и четвъртокласник  ooooh! , та решаваме тестове вечер. Успявам да ви чета, но не успявам да пиша засега  Simple Smile
Честита придобивка на Мамексbouquet то с тези цени на черешите, май и тях трябва да честитя  Joy
Курдов, не се мъчи с този глад и без това ти е много натоварено ежедневието. Hug
Деми, Джулс, Сиси, Вангоби,Жгмъц, Цвети, Вики, Иринита, Мими, Деси, Ничия, Сави, Долче и на останалите неспоменати много  Hug

Ето менюто ми за днес
З-банан
О-салата домати+краставици+сирене и ФПХ
В-салата маруля с краставици и репички и ориз със зеленчуци


За утре
З-банан
О-салата краставици+домати и сирене и ФПХ
В-салата краставици и 3бр яйца


Оставям ви, че трябва да проверявам задачи. Утре е матурата по математика  Simple Smile

Лека вечер  Hug

# 42
  • Мнения: 2 313
Добър вечер!  Heart Eyes Grinning Grinning
Всичко по менюто хапнато.
Утре:
З - круша
О - 2 варени геврека и доматен сок
В - супата на Адорейшън

Мамексче при нас са по 4 лв. Вдругиден съм на тях моно.  Mr. Green Heart Eyes Grinning Hug Hug
Жгмъцка апна ли?  Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Жулиетке да не си трудна мари?  hahaha Joy Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Цветка 81 пиши го дъждовен и не се коси.  Mr. Green Grinning Hug Hug Heart Eyes
Миленски успех утре на матурата!  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug Hug Heart Eyes
Отивам да пушна с едно чайче и Студен огън на Дийн Кунц. Ето и за вас.  Hug Hug Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 1 193
Вики Hug Уцели ме с Дийн Кунц. Тази не съм я чела.

# 44
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Жулиетке да не си трудна мари?  hahaha Joy Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Joy Ох, разсмя ме искрено..... Ми, не, не съм..... Thinking до колкот знам.... Mr. Green

Миленски, радвам се че си добре.  Hug

Мамеексс, ах тииии..... Twisted Evil

Още Утчети чекаммм,  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт