Д-р Семра Халил

  • 16 016
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Здравейте, аз също имам наблюдение от това как се отнася с бременни и смятам,че си върши работата според ситуацията.

# 16
  • Мнения: 1 775
Здравейте! Искам да запазя час при доктор Семра Халил, но в сайта на медицински център 6-150 са дадени 2 адреса.Това значи ли, че са 2 медицински центъра с едно име. На кой адрес практикува на бул. Васил Априлов 15a или бул.Васил Априлов 102А ?

# 17
  • Мнения: 1
Здравеите дами.Относно добри гинеколози за гр.Пловдив с много добри отзиви за Др.Семра Халил.Flowers Hibiscus

# 18
  • Мнения: 6
Здравейте !
Искам да попитам др Семра Халил къде преглеглежда в кои работни дни и дали работи със здравната каса питам за водене на бременност
И телефон за връзка

# 19
  • Мнения: 1 775
Здравейте !
Искам да попитам др Семра Халил къде преглеглежда в кои работни дни и дали работи със здравната каса питам за водене на бременност
И телефон за връзка

Ето тук има информация - http://medcenter1.bg/%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA% … %D0%B8%D0%BF.html

# 20
  • София
  • Мнения: 52
Малко и са повечко пациентите и е малко изнервена

# 21
  • Мнения: 126
А работи ли със здравната каса?

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 47
А работи ли със здравната каса?
Да, работи със ЗК. Препоръчвам я, много внимателна и добър специалист!

# 23
  • Мнения: 5
Здравейте. Докторката наистина е мила и добра като човек, но до там! Моето посещение при нея бе по повод желанието ми тя да следи бременността  ми. След като вече знаех, че бременността е вътре маточна (от преглед в спешно)  аз отидох при нея на 14.11.19. По време на прегледа тя заяви, че вижда ембрион, но не и жълтъчно мехурче (което на практика е невъзможно) и каза да дойда пак след седмица.  На 20.11.19 аз пак съм при нея и при самия преглед тя ми казва, че сака е прекалено голям и заема цялата матка,   много е деформиран и че няма нищо вътре!  При тази големина на сака не било възможно да няма ембрион! Заключението и беше кухо яйце, при  положение, че няколко пъти повторих, че съм с късна овулация и реално тогава съм била в 6г.с. +3 (казах, че знам приблизителната дата на зачеване, понеже мъжът ми беше командировка през останалото време) . При въпроса ми: Не може ли да се изчистя сама? Тя заяви, че ще кървя дълго и вероятността от инфекция е голяма. Можело да изчакаме още една седмица, но нямало смисъл, колкото повече чакам ставало по-зле. Взех си направлението за болница с диагноза missed abortion, но твърдо бях решила да изчакам 10 дни и тогава да предприемам каквито и да е действия. И така на 30.11.19 Д-р Матев установи моята нормално протичаща бременност, която можеше да е прекъсната поради прибързаните заключения на Д-р Халил. Понякога да си мил не е достатъчно!

# 24
  • Мнения: 788
За да не пускам нова тема ще питам тук. Някой взимал ли е болнични от д-р Халил, има ли някакви проблеми?

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
А в дните различни от вторник и четвъртък, къде може да се отиде на преглед при др Халил.

# 26
  • Мнения: 2
Искам да изкажа своята голяма благодарност на д-р Халил.Много приветлива ,усмихната и с вродена доброта.Голям специалист и професионалист.Без да ни познава ,присъства най-отговорно и изроди дъщеря ми.Препоръчвам на всички бъдещи мами.

# 27
  • Мнения: 34
Здравейте. Докторката наистина е мила и добра като човек, но до там! Моето посещение при нея бе по повод желанието ми тя да следи бременността  ми. След като вече знаех, че бременността е вътре маточна (от преглед в спешно)  аз отидох при нея на 14.11.19. По време на прегледа тя заяви, че вижда ембрион, но не и жълтъчно мехурче (което на практика е невъзможно) и каза да дойда пак след седмица.  На 20.11.19 аз пак съм при нея и при самия преглед тя ми казва, че сака е прекалено голям и заема цялата матка,   много е деформиран и че няма нищо вътре!  При тази големина на сака не било възможно да няма ембрион! Заключението и беше кухо яйце, при  положение, че няколко пъти повторих, че съм с късна овулация и реално тогава съм била в 6г.с. +3 (казах, че знам приблизителната дата на зачеване, понеже мъжът ми беше командировка през останалото време) . При въпроса ми: Не може ли да се изчистя сама? Тя заяви, че ще кървя дълго и вероятността от инфекция е голяма. Можело да изчакаме още една седмица, но нямало смисъл, колкото повече чакам ставало по-зле. Взех си направлението за болница с диагноза missed abortion, но твърдо бях решила да изчакам 10 дни и тогава да предприемам каквито и да е действия. И така на 30.11.19 Д-р Матев установи моята нормално протичаща бременност, която можеше да е прекъсната поради прибързаните заключения на Д-р Халил. Понякога да си мил не е достатъчно!
как се развиха при вас нещата?

# 28
  • Мнения: 1
Здравейте , доста неща прочетох за д-р Халил , повече добри отзиви разбира се , но да попитам понеже никъде не видях някой да е споделил нещо за абразио при нея , дали извършва такива процедури и ако да , всичко наред ли мина



Здравейте, аз също имам наблюдение от това как се отнася с бременни и смятам,че си върши работата според ситуацията.

# 29
  • Мнения: 528
Аз имах по медицинска причини, но в същия ден имаше и едно момиче по желание при нея. Нямаше проблеми всичко мина добре и при мен и при момичето изписаха ми веднага, но тогава работеше в окръжна,а сега е в Торакс доколкото знам.

Общи условия

Активация на акаунт