Знаете ли кого видях?! - тема 31

  • 184 131
  • 801
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
Може Вили да е пазарувала за някой друг, не точно за детето. Или пък детето да се е затръшкало за нещо конкретно, кой го знае. Втелясването не е здравословно!

# 646
  • Мнения: 4 275
Ами два бяха акцентите. И се акцентира и на това как мъжът й бил паралия, пък тя била никаква такава и с някаква небаровска кола. А храната може да не е била за детето?

# 647
  • Бургас
  • Мнения: 6 880
Колкото и човек да е био/еко някои деца не мож ги накара да ядат това. Сина ми например може цял ден да стои гладен ама зеленчуци няма да яде. Какво ли не пробвах.

# 648
  • софия
  • Мнения: 25 435
Аз не съм учудена за храната, купувана от Марковска, но знам, че захранваше детето с пюрета на Хип и това беше върхът на здравословното пюре.

# 649
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Вили повече ме изненадва, че пазарува от топъл щанд в супермаркет - мислех, че държи на здравословното хранен, био/еко храни и т.н. Колата е средство, с което стигаш от точка А до точка Б - няма значение каква е, стига да ти върши работа.

И според мен това е акцентът на поста.  Уж сме много био ориентирани, а пък детето яде манджи от топлата витрина.
именно,да  Peace.Бохо  Hug
И не разбирам какво подскачате-смотана е Виолета. Щом акцентират на доходите си, претенциите и възможностите си, да ги защитят.
Да,бе да, колата била  САМО средство за придвижване  hahaha. Точно там-не  Wink.

# 650
  • София
  • Мнения: 1 482
Мая Манолова снощи, пред БНТ. Излезе от телевизията и се качи на лъскав черен Мерцедес. Никак не я харесвам, ама никак... Обаче изглеждаше страхотно - много елегантна, в ярко розов костюм (не видях пола или панталон), който на много други жени ще стои смешно, а на нея ѝ беше като излят. Впечатли ме!

# 651
  • Мнения: 9 865
И аз не харесвам Мая като публична фигура (макар че като омбудсман е приемлива), но смятам, че е една от прилично изглеждащите жени в политиката.

Фахрадин Фахрадин(ов) в Борисовата промотираха някакъв спектакъл с още един момък.

# 652
  • Мнения: 17 546
И аз не харесвам Мая като публична фигура (макар че като омбудсман е приемлива), но смятам, че е една от прилично изглеждащите жени в политиката.
След сериозни ремонти и скъпа поддръжка! Идея нямаш колко е работено, за да постигне този вид...

Последна редакция: пт, 22 сеп 2017, 17:50 от X-RayLily

# 653
  • Мнения: 4 275
Ако наистина е тунингована, я поздравявам, че е правено с мярка Wink

# 654
  • Мнения: 17 546
Ако наистина е тунингована, я поздравявам, че е правено с мярка Wink
Ми ти кажи е ли, не е ли
Скрит текст:
И сега...

# 655
  • Мнения: 9 167
 newsm78
Кое по точно, освен прическата и цвета, и по добър гардероб съобразен с поста?

-екстеншъни...........НЕ
-силикон-балкон.....НЕ
-уста-ЖПО..............НЕ
-скули....................НЕ
-нос.......................НЕ
-очи-окотване.........НЕ

# 656
  • София
  • Мнения: 335
Един волейболист (или баскетболист)... Участваше в един от сезоните на Къртицата. Но не онзи, който имаше свалка с Рут. Друг, с един гърлен глас. Видях го в магазин за вино до парк Заимов. Познах го по гласа, но за името му не се сещам.

# 657
  • Мнения: X
Много е опъната и изгладена Манолова. Не съм спец по разкрасителните процедури, но при нея се очевадни нещата (разгледах и други снимки).

# 658
  • Мнения: 1 661
Разликата при Мая Манолова е очевадна. Преди е като баба си.

# 659
  • Мнения: 17 546
Димо Алексиев в МЕТРО, същият като по телевизора.

Общи условия

Активация на акаунт