Тествайте Baby Dove – цялостна грижа и нежно почистване за бебешката кожа

  • 23 145
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Най-голямото предизвикателство е да станеш родител и да бъдеш такъв с истинското значение на думата. Аз се сблъсквам с това всеки ден. Да възпиташ едно добро, умно и кадърно дете, това е предизвикателството на живота.

# 61
  • Мнения: 1 134
Предизвикателствата са много. Да си родител е невероятно. Едно от предизвикателствата които срещам с дъщеря ми е хидратация  на кожата.  newsm76

# 62
  • Мнения: 744
Предизвикателство за мен е да се справям да не му се зачервява кожата и подсича

# 63
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 214
Най-голямото предизвикателство е да намеря подходяща козметика за чувствителната кожа и на двете си деца .

# 64
  • Мнения: 1 480
Голямото ми дете е със суха кожа и би ми било интересно как би повлиял продукт, който не е емолиент. В семейството имаме опит със сухота и продукти, които се борят с нея.

# 65
  • Мнения: 592
Предизвикателствата пред една майка са всеки ден! Най-голямото предизвикателство за мен е да го възпитам добре, за да стане достоен човек!

# 66
  • София
  • Мнения: 3 709
Голямото ми дете е със суха кожа и би ми било интересно как би повлиял продукт, който не е емолиент. В семейството имаме опит със сухота и продукти, които се борят с нея.
Четох една съфорумка, която преди време беше написала "Радвам се, че толкова сте харесала мнението ми, че дори сте го копирала!". Та и аз така.

# 67
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
Извън темата за предизвикателствата, забравих да споделя, че в нашето семейство предпочитаме да използваме бебешки продукти за миене и поддържане на кожата и косата (за нас и за децата, нищо че са големички - на 10, 7, 3 г.).

Затова ме привлече новата серия на Dove, още щом я видях за първи път в румънските реклами по тв. Boomerang (и си казах, дано продуктите от новата бебешка гама се появат скоро и на нашия пазар).

# 68
  • Мнения: 1 283
Най-големите предизвикателства, с които до момента съм се сблъсквала и съм изпитвала страхотни трудности са: боледуването; атопичният дерматит; слънчевата алергия и приучаването на детето да носи слънчеви очила, заради нея; бебешкият пубертет и отричането на всичко, на което се опитвам да го науча. Confused

# 69
  • Мнения: 1 421
Всеки ден ме изненадва с нови предизвикателства Simple Smile боледуването е на дневен ред, тъй като баткото тръгна на ясла и вирусите ни атакуват  #2gunfire

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Предизвикателствата, които срещам като родител са много - едно от важните е намиране на правилна и подходяща козметика за моето дете. Като бебе имаше атопичен дерматит и сега съм много внимателна в избора на продукти.  Peace

# 71
  • Мнения: 1 126
Да намеря качествена козметика, към която нямам алергии и която не дразни чувствителната кожа.

# 72
  • sofia
  • Мнения: 1 940
Най-голямото предизвикателство е грижата за кожата на бебето, да се намери подходяща, полезна за кожата му и най-вече такава, която не дразни нито мен нито бебето Simple Smile

# 73
  • Мнения: 741
Най-голямото предизвикателство за мен като майка е да бъда добра майка!Искам да възпитам две добри и възпитани деца,които да почитат своите традиции,да уважават и да бъдат добри към всички!
Силно се надявам да изпълня успешно това предизвикателство! Peace

# 74
  • Мнения: 1 722
За петте месеца, в които съм благословена да имам бебе и да съм майка, най-голямото предизвикателство засега е да запазя здравия си разум, за да мога да посрещам адекватно нуждите на детето си. 😊

Общи условия

Активация на акаунт