Тествайте Baby Dove – цялостна грижа и нежно почистване за бебешката кожа

  • 23 154
  • 284
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 394
Най-голямото предизвикателство като майка е да помогнеш да детето си да израсне като независим,уверен в себе си и достоен човек.
п.с.С удоволствие бих пробвала продуктите Baby Dove,защото кожата на дъщеря ми има склонност да се изсушава.

# 91
  • Мнения: 311
Най-големите предизвикателства са: боледуването, атопичният дерматит, сухата кожа

# 92
  • Мнения: X
Всичко е предизвикателство, особено с първо детенце, но конкретно в грижата за кожата предизвикателството е да бъде тя винаги хидратирана и без обривчета (било то от некачествена козметика или външни фактори).

# 93
  • Мнения: 234
Най-голямото предизвикателство е, че имам близнаци.....Прекрасни са, но е много трудно да полагам необходимите грижи за двамата, непрекъснато готвене за тях, учене не гърне, смяна на памперси, разходки и борба със сухата кожа разбира се, което не ни подмина. Атопичния дерматит явно е проблем за много бебета. С удоволствие бих пробвала вашите продикти от бебешката серия.

# 94
  • Мнения: 3 020
Всеки ден е предизвикателство, защото ме изненадват постоянно. Но тъй като са трима, вече съм посвикнала и приемам по-леко нещата и гледам да съм спокойна и отпочинала майка, която е приятел на децата.

Относно кожата - двамата по-малки са мнооого бели като мен, което е причина да имат по-чувствителна кожа, нуждаеща се от постоянни грижи. Малката ми дъщеря страда и от атопичен дерматит в лека форма и затова гледам продуктите, които ползвам за тях да са с изчистен състав и щадящи кожата.

# 95
  • добрич
  • Мнения: 339
Каквито и да са предизвикателствата към мен като майка знам, че трябва да се мобилизирам и да се справя. Последното такова е счупената ръка на моята девойка. С кожата срещаме постоянни предизвикателства и се борим с тях всеки един сезон. Ние сме с борим с атопичен дерматит и се надявам скоро да намерим решение и на този казус и това предизвикателство да е успешно преминато.

# 96
  • Мнения: 37
Най-голямото предизвикателство за мен беше първият път на плажа с първото ми дете.Обрина се цялото.Беше страшна гледка.Бях неопитна и много се притесних.

# 97
  • Мнения: 33
Нищо не  беше толкова  тежко ,   колко  оскъдния сън до   3 годинки на детето  .  Ако знаех ,  че   усещайки ме ,  ще спи  по-дълго ;  ако   имах  перална със сушилня   и   градина ,  в която   може  да  вържа люлка ,    майчинството щеше да е песен  .

# 98
  • Мнения: 135
Най-голямото предизвикателство, с което се сблъсках като майка беше това да отгледам и възпитам моя малък син, да му отделям нужното внимание.

# 99
  • Мнения: 149
Нашата кожа е много чувствителна и много често се появяват дребни пъпчици. Ще се радваме, ако имаме възможността за изпробваме тази серия на Dove bouquet

# 100
  • Samokov
  • Мнения: 345
За мен най-голямо предизвикателство са честите алергични реакции и обривите , който ги съпътстват.Налага се честа смяна на марката памперси, козметика и т.н.

# 101
  • Мнения: 11
Най-голямото предизвикателство е хубавото почистване на дупето, особено през топлите дни. Памперсът спарва, кожата не може да диша добре. Но с правилната козметика, успяваме да се преборим с проблема. Много трудно избирам мокри кърпички, но във вашите се влюбих- нямат силен и натрапчив аромат, мокри са точно колкото трябва и са изключително деликатни към нежната кожичка на детето ми.
Като изключим неволите с поддържането на хигиената, за мен най-голямо предизвикателство е да успея да контролирам нервите си, да бъда максимално спокойна в отглеждането на двете ми момчета и да успявам ежедневно да балансирам между ролите си на майка, съпруга, готвачка, чистачка..не знам какво ще е, когато дойде време за връщане на работа Simple Smile Кураж, сила и смелост за всички мами и адмирации към вас Simple Smile

# 102
  • Мнения: 1 331
Най-голямото предизвикателство е бебешката кожа да достатъчно хидратирана.

# 103
  • Мнения: 86
Тъй като детската кожа е много нежна и податлива на всякакви инфекции и наранявания, се стремя да осигуря комфорт и подхранване на кожата. Използваме козметика ежедневно. Предизвикателство е за всяка майка да осигури здрава и гладка кожа на малкото дете.

# 104
  • София
  • Мнения: 2 096
Предизвикателствата са ежедневни, в зависимост от възрастта... Ние мисля, че се справяме добре с атопичния дерматит, който е много неприятен.

Общи условия

Активация на акаунт