Тествайте Baby Dove – цялостна грижа и нежно почистване за бебешката кожа

  • 23 157
  • 284
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 662
Най-голямото предизвикателство е да успявам да предусещам евентуалните проблеми, които могат да се появят.
Във връзка с новата серия на Dove - Baby, определено ще разчитам и на Вас, за да мога грижите за кожата да елиминирам от раз!  Grinning

# 121
  • Мнения: 26
Да се къпем в банята заедно с мъника.

# 122
  • Мнения: 2
Най- голямо предизвикателство е  да се къпим в коритото

# 123
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Що се отнася до бебешката кожа, най-голямото предизвикателство е да я хидратираме и предпазим от дерматитът, който за съжаление в последно време е доста често срещан при бебетата и малките деца.

# 124
  • Мнения: 1 120
Най-голямото предизвикателство за мен е да предпазя кожата на детето ми от атопичния дерматит.

# 125
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Най-голямото предизвикателство за мен е здравето на детето. Предизвикателство е да предотвратявам пристъпите на атопичия  дерматит, който имаме, като поддържам кожата достатъчно хидратирана с подходяща и качествена козметика.

# 126
  • Мнения: 1 504
Най-голямото предизвикателство да си майка,е да си майка.
В моя живот,се появиха две малки и невинни бебета,иотговорноста за тях е моя.Да са нахранени,чисти,весели,възпитани,добри и не на последно място обгрижвани.
Държа бебешката козметика да е на ниво,ще съм благодарна да имаме и вашата.

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 1 432
Най-голямото предизвикателство към кожата е да е добре почистена и в същото време хидратирана.Особено когато става дума за бяла и чувствителна кожа.

# 128
  • Мнения: 470
Най-голямото предизвикателство е да възпитам децата си в чисто човешки ценности в този все по-труден и озлобен живот. Едновременно с това да се грижа за тяхното здраве и образование. Ежедневно ползваме предлаганите от вас продукти, за да да си чисти децата отвън, така както и в душите си Simple Smile

# 129
  • Мнения: 251
Най-голямото предизвикателство като майка е да намеря баланса между желанието да обгрижвам изцяло и безрезервно до готовността да отстъпя и да чуя мнението и настроението на децата ми.
Що се отнася до козметиката,през годините най-трудно е било да открия продукта,който хидратира дълготрайно,успокоява детската кожа и съдържа минимални количества вредни съставки.

# 130
  • Мнения: 3
Моето дете постоянно има проблемна кожа, в момента предизвикателството са два кокоши тръна на ръчичките. Ще се радвам, ако имам възможността да тествам новата гама продукти Baby Dove и да споделя своите впечатления от употребата им.

# 131
  • Мнения: 642
Най голямото предизвикателство беше когато родих моята дъщеря. Тя се роди обрината с диагноза Атопичен дерматит. Обриваше се от всички възможни марки пелени. И то не беше само обрив ,а ставаше на рани. Какво ли не пробвах като козметика. Изключително чуствителна кожа имаше.  В крайна сметка се справих като от едно напишкване на пелена сменях мих хидратирах с крем . Трябваше да поддържам кожата хидратирана. Но и марката пелени беше важна Взехме памучни пелени. И проблема се отстрани.Но все още търсим добра козметика и се надявам да пробвaме и Baby Dove Simple Smile

# 132
  • Мнения: 31
сухата кожа Simple Smile

# 133
  • Хасково
  • Мнения: 592
С хидратирането на кожата

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Най-голямото предизвикателство за мен е възпитанието. Peace

Общи условия

Активация на акаунт