Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Аз бих предпочела хореография. Може би, за да стане по-пластично и да танцува с ритъм като стане голямо. Де да знам... струва ми се по-добро от рисуването.
Въпреки че и Maika_Zaika е права... архитект - сладка работа. Но доколко ще му повлияе от сега newsm78?

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
кое му се отдава повече?

# 17
  • София
  • Мнения: 39 758
Аз бих ти казала изобразителното изкуство, но зависи какво повече го влече детето. Ти просто трябва да го побутнеш леко в дадената насока.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
nameika - за кое училище говориш?  Rolling Eyes

инак сладката хапка е много права Peace

# 19
  • Мнения: 2 700
Аз бих избрала хореография, защото в първи клас така или иначе децата са в един перманентен час по рисуване - по математика оцветяват, по роден край рисуват, по английски рисуват и оцветяват, така че рисуването няма да му липсва.

# 20
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
nameika - за кое училище говориш?  Rolling Eyes

инак сладката хапка е много права Peace
в Карлово

# 21
  • София
  • Мнения: 7 242
Моята преди няколко дни я заведох в читалището. Заниманията, които ни устройваха като време бяха балет, рисуване и пеене. Минахме и през трите стаи, Цвети видя за какво става въпрос и избра сама рисуването /по принцип искаше балет, но г-жите така крещяха на децата, че тя се отказа в полза на тихите и кротки занимания по рисуване/.
Ако имаш възможност, заведи и ти синът си да види и сам да избере. Аз лично бих избрала хореографията - най-вероятно няма да стане нито художник, нито танцьор, но пък танците определено ще са "по-здравословни"

Общи условия

Активация на акаунт