Ин Витро център Стефанов - тема 8

  • 81 238
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 504
Здравейте, и аз да се включа. Първи опит за ин витро по фонда на 06.06. сме на преглед при доктора да ни каже по какъв протокол ще сме, а заповедта ще я вземем на 08.06. Успех на всички в процедурите да има само "+" тестове и лека бременност на всички при които вече се е получило. bouquet

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 412
Успех, ziv и Росинта!

# 17
  • Сливен
  • Мнения: 825
Бъдещи и вече родили да ви попитам от два дни имам доста остри болки особено при уриниране от време на време все едно ме побиват тръпки като втрисане.Някой имал ли е такива оплаквания и от време на време теква някво воднисто течение без мирис.Мисля да звънна на Натали ама тя нз с какво може да помогне.Иначе във вторник съм на нефролог за бъбреците.
Онзи ден чух сърцето на бебчо влюбих се в този звук.

# 18
  • Сливен
  • Мнения: 4 028
Феър да не е цистит,иначе по време на бременност може да се получи някакво вагинално течение,ти нали слагаш утрогестан и лактофор,аз на моменти имам такова течение,появява се и изчезва от самосебеси.

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 825
Феър да не е цистит,иначе по време на бременност може да се получи някакво вагинално течение,ти нали слагаш утрогестан и лактофор,аз на моменти имам такова течение,появява се и изчезва от самосебеси.
Оейси нз цистит ли е или хидронефрозата ми се обажда Sad .Утрогестана го пия доста време през устата защото отдолу получих дискомфорт ,а лактофор и такива глобули не слагам чак след прегледа на 30.05 Яница каза че може тогава да слага

# 20
  • Сливен
  • Мнения: 4 028
Имах предвид лактажин,лактофора е за червата.Дано се оправиш по-бързо и не е нещо сериозно.

# 21
  • Мнения: 581
Аз имах болки в началото, около 8ма седмица да речем (беше средата на март) и миналата седмица 3-4 дни също ме боля но си мина от самосебеси.  Както бях писала, имах болки и в дясно и в ляво  (и като пишках) и след 3-4 дни ми мина, когато усетих на следващия ден, че си усещам корема леко нагоре. От давам болките на това изместване  (разтягане или квото беше), но ти пък си имаш обособен проблем с бъбреците- та незнам мила. За течение не мога да кажа нищо, нямала съм някакви страности.

# 22
  • Мнения: 308
Успех на всички момичета. Записвам се да ви следя Simple Smile

# 23
  • Мнения: 581
Успех на всички момичета. Записвам се да ви следя Simple Smile
Хейй djfeq Hug как сте с бебо, слушате ли се  baby_neutral

# 24
  • Варна/Казанлък
  • Мнения: 62
Здравейте,момичета 😊 Имам останали 8бр.Менопур75 Ако някой има нужда да ми пише ще го продам на цената в Турция.

# 25
  • Мнения: 67
Някой може ли да ми каже , за камък в бъбрека, мога ли да пия билката брош? Откриха , че имам в левия бъбрек и запушва пътя към уретера. Наболява ме , а попринцип моите камъчета са изследвани и са от този вид, които се ронят.

# 26
  • Сливен
  • Мнения: 825
Някой може ли да ми каже , за камък в бъбрека, мога ли да пия билката брош? Откриха , че имам в левия бъбрек и запушва пътя към уретера. Наболява ме , а попринцип моите камъчета са изследвани и са от този вид, които се ронят.
Консултерай се с нефролог или уролог

# 27
  • Димитровград
  • Мнения: 692
И аз се записвам в новата темичка. На 12.06 имам час при доки за стартиране на зет трансфер. Дано този път е успешен и всичко е наред. Гмуркам се под прашеца дано да ми е на късмет Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 288
Ееееее, Сладка, най- после. Ще ти стискам много силно палци и вярвам, че всичко ще е наред! Специално за тебе  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 29
  • Сливен
  • Мнения: 4 028
Сладката,стискам палци този път всичко да се случи както трябва и да е успешна докрая.

Общи условия

Активация на акаунт