Ин Витро център Стефанов - тема 8

  • 81 487
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Благодаря за прашеца и пожеланията...дано Praynig bouquet

# 31
  • Сливен
  • Мнения: 825
Успех и късмет

# 32
  • Мнения: 1 191
Е Сладка, днес сутринта си мислех за теб! Успех, момиче! Всички сме с теб! Hug

# 33
  • Мнения: 308
Успех на всички момичета. Записвам се да ви следя Simple Smile
Хейй djfeq Hug как сте с бебо, слушате ли се  baby_neutral
Добре сме вермудче  Hug, растем и хубавеем   baby_neutral.
Пожелавам на всички двойки много късмет и щастлив финал.

# 34
  • Мнения: 85
И аз се записвам в новата темичка. На 12.06 имам час при доки за стартиране на зет трансфер. Дано този път е успешен и всичко е наред. Гмуркам се под прашеца дано да ми е на късмет Heart Eyes
дано сладка да е твоя път и аз съм на преглед на 6.06 получих заповед на 18.05 много късмет ти желая дано всичко което преживя да е в миналото

# 35
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Благодаря ви момичета Hug

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 412
Успех и от мен на всички, които стартират процедура!  Hug

# 37
  • Ямбол
  • Мнения: 90
Малко със закъснение се включвам и аз в темата.  Hug Все по близо е първия преглед.  Rolling Eyes
Мдалеен при теб всичко ли мина добре, с упойките и така на татък, като цяло манипулацията. Беше доста притеснена...  newsm78 Rolling Eyes
Успехче на чакащите като мен  bouquet bouquet  И по-малко болки и притеснения на бременеещите  Hug bouquet

# 38
  • Мнения: 1 517
Габби,всичко мина идеално. Упойката ми понесе доста добре...хилих се като ряпа след това и говорих глупости на анестезиолога  Grinning . Тръбите са идеални. Спермограмата на ММ е много лоша обаче...3 месеца пие добавки и на 27.07 сме на преглед да решим какво да правим. Само след толкова четене не разбрах защо не ми дадоха документи за фонда и да кандидатстваме докато стоим... Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 459
Здравейте, мили момичета! Много се радвам за успелите при доктор Стефанов и стискам палци на борещите се. Пациентка съм на доктора още от Плевен. Скоро не съм го чувала, но сега ми се иска нещо да го попитам, та въпроса ми е ако го набера по телефона, ще ми отговори ли или е прекалено зает за да си вдига телефона? По кое време на деня е по-удобно според вас?
Хубав ден и късмет на всички, не губете надежда!  Hug Hug Hug

# 40
  • Сливен
  • Мнения: 4 047
Ако от Плевен имаш негов личен телефон може да му се обадиш към 17ч през деня е много зает.Иначе на сайта на клиниката в Ст.Загора са посочени телефони ,които са на рецепцията.Мисля,че от както е направил клиниката не си дава телефона,ако има проблем се обаждаме на Наталия(ембриоложката) или на Яница.

# 41
  • Мнения: 459
Благодаря ти, oesi!

# 42
  • Мнения: 581
Само след толкова четене не разбрах защо не ми дадоха документи за фонда и да кандидатстваме докато стоим... Rolling Eyes
Мадлен, може би имате шанс след витамините/добавките на мъжа ти, да стане или със инсеминация. Не знам мила, на нас след 1я преглед директно си ни каза, че сме за инвитро и подготвихме документи. А 3 месеца преди да дойде нашия номер, ММ пи няколко хапчета, едното от които беше Английско - Профертил което смея да твърдя, че мн помогна за подобряване на качеството.
Може би е трябвало да попиташ дали не може да подадете документи или сега да попиташ на рецепцията- да питат доктора и да си подготвите необходимите документи.
За мъжки фактор подадохме - за мен ФСХ ; за ММ 2 спермограми от различни клиники, по Крюгер с разлика 1 месец. Становище от Уролог. Ако подадете документи, Ви пожелавам да хванете новите промени и да получите заповедта бързо бързо   bouquet

# 43
  • Мнения: 1 517
Само след толкова четене не разбрах защо не ми дадоха документи за фонда и да кандидатстваме докато стоим... Rolling Eyes
Мадлен, може би имате шанс след витамините/добавките на мъжа ти, да стане или със инсеминация. Не знам мила, на нас след 1я преглед директно си ни каза, че сме за инвитро и подготвихме документи. А 3 месеца преди да дойде нашия номер, ММ пи няколко хапчета, едното от които беше Английско - Профертил което смея да твърдя, че мн помогна за подобряване на качеството.
Може би е трябвало да попиташ дали не може да подадете документи или сега да попиташ на рецепцията- да питат доктора и да си подготвите необходимите документи.
За мъжки фактор подадохме - за мен ФСХ ; за ММ 2 спермограми от различни клиники, по Крюгер с разлика 1 месец. Становище от Уролог. Ако подадете документи, Ви пожелавам да хванете новите промени и да получите заповедта бързо бързо   bouquet


Благодаря,Вермудче.  Hug
Доктора каза,че ще видим какво да правим,но аз съм убедена,че ще е ин витро,да не кажа и ИКСИ.
С 2% по Крюгер,с главични дефекти 98%. Олиготератозооспермия и олигозооспермия -средна степен.
Моя мъж също пие Профертил,Спимен,Тристен и Андрозитол.
Аз съм стимулирана 2 пъти при АГ с клостилбегит,като втория път яйчниците не реагираха,така че съм готова за ин витрото и нямам страхове.

# 44
  • Сливен
  • Мнения: 4 047
Мадлеен ,може би заради очакваните промени във фонда да не е предложил да пускате сега документите.

Общи условия

Активация на акаунт