Ин Витро център Стефанов - тема 8

  • 81 484
  • 740
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 852
Здравейте!
Имам записан час за преглед при Др Стефанов на 05 декември в 08:40 сутринта и  ще го отмемям.
Има ли някой ,който да го иска,за да мине по-рано?
Ако е така,да ми пише на лични как да се уговорим преди да звънна за отмяна на регистратура!

# 451
  • Мнения: 4 087
Здравейте,  предстои ми да си взема заповедта от фонда и в момента се чудя къде да правя опита. Всичко уж е готово и няма какво да лекуваме, с МФ сме и там няма какво да се направи. По принцип съм в клиника в София, но смята да я сменя и се чудя между Варна и Стара Загора. Колко време се чака за прегледа при Стефанов ако е само за бележка за Фонда и след това да стартираме опит, всъщност без лечение, някой има ли представа?

# 452
  • Мнения: 1 191
За бележка към фонда, сигурно може веднага да ти я дадат, без да чакаш час. За преглед, може би за януари имат часове, нека се включа та момичетата минали през фонда с по- точна информация и някой който е записвал скоро час.

# 453
  • Мнения: 4 087
Направо си ме одрязаха  Crazy Crazy за сега ще се откажа от там или ще взема час за януари-февруари, но ще си направя опита преди това и ако не е успешен.....тогава.  Rolling Eyes

# 454
  • Мнения: 4 660
За бележка към фонда, сигурно може веднага да ти я дадат, без да чакаш час. За преглед, може би за януари имат часове, нека се включа та момичетата минали през фонда с по- точна информация и някой който е записвал скоро час.
Др Стефанов толкова ли много пациенти има вече Astonished
Той ми прави първото инвитро 2011 г. когато работеше в КИРМ Плевен , който завърши със биохимична и хиперстимулация .
В последствие лежах в болница,  защото ми се събра течност в корема. Даже и телефона не ми отвори ... Добре че имах познат гинеколог че си спасих яйчниците след тази зверска стимулация.
Интересно ми е все още ли дава стимулацията по дълъг протокол? Голям специалист няма що, дано с течение на годините се е усъвършенствал,  че ми става жал за пациентите  му....

# 455
  • Мнения: 4 087
По това което разбрах масово са по дълъг. Аз лично не бих се наела да се съглася  на дълъг. Имам опит с късият, мина леко и като по учебник....

# 456
  • Мнения: 23
За бележка към фонда, сигурно може веднага да ти я дадат, без да чакаш час. За преглед, може би за януари имат часове, нека се включа та момичетата минали през фонда с по- точна информация и някой който е записвал скоро час.
Др Стефанов толкова ли много пациенти има вече Astonished
Той ми прави първото инвитро 2011 г. когато работеше в КИРМ Плевен , който завърши със биохимична и хиперстимулация .
В последствие лежах в болница,  защото ми се събра течност в корема. Даже и телефона не ми отвори ... Добре че имах познат гинеколог че си спасих яйчниците след тази зверска стимулация.
Интересно ми е все още ли дава стимулацията по дълъг протокол? Голям специалист няма що, дано с течение на годините се е усъвършенствал,  че ми става жал за пациентите  му....

Аз също съм бивша пациентка на др
.Стефанов ,не искам да злословя за него, но наистина трябва да предприеме нещо против хиперстимулацията.Аз съм с поликистозни яйчници бях на стимулация по дълъг протокол,изкарахме 25 зрели яйцеклетки след това една седмица не знаех къде се намирам неможех да дишам и всчки екстри от хиперстимулацията, звънях им всеки ден а отговора беше ,че това е нормално.Скоро пак минах стимулация в чужбина от която имам 30 яйцеклетки и тогава усетих разликата между двете стимулации абсолютно никакви болки .Надявам се да не ме разберете погрешно просто исках да се изкажа, пожелавам на всички ви успех!

# 457
  • Мнения: 581
Не мога да коментирам какво е било в предишната клиника. Сега в новата му бях пациентка - В 9ти месец съм от първи опит по дълъг протокол. Реакция имах след положителния резултат (нещо което и нормално забременели са получавали). Все пак нито моя организъм е като вашив, нито вашия е като моя. От 1 опит каква специална  индивидуалност да ви приложат. Нито отричам вашите случай, нито тези на доволните. Важното е вие да се чувствате добре през целия период на опита независимо в коя клиника и при кой доктор, и резултата да е в ръцете ви - живо и здраво Heart
Големите светила и клиники, по-добри ли са - масово се оплакват, че ги гледат единствено като банкомати. Това прегледа да ми е в 23:00 вечерта не ми се струва нормално! И масово доплащат двойките защото цените във въпросните "отлични" клиники са в пъти завишени само щот са по-известни. Нещо което не ми се струва мн Ок, но това друга тема Stuck Out Tongue Winking Eye

# 458
  • Мнения: 4 660
vermudche
Исках само да ви споделя моя горчив опит от тоя доктор.
Да разбира се има доволни и недоволни пациенти.
Беше лятото човека си замина на море изключи си телефона и изобщо не му пукаше какво се случва с пациентите. Да нали си гушна човека 5 те бона за какво съм му аз...
А да не говоря , след + тест акушерки да ми обясняват терапията ми след това 😑
Първо че бях млада неопитна и не ми се чакаше за прословутия тогава д-р Емин попаднах при него.
Явно съм нямала късмет с доктора ...

# 459
  • Мнения: 581
Въпреки че имам 1 опит, те разбирам напълно Hug Не е приятно да разчиташ на някого и той "да ти обърне гръб". По мое време звъняхме на Наталия и тя питаше доктора въпросите ни. Но ако се замисля - толкова хора минават през клиниката, има и такива кифли чак точилката да си счупиш в тях не си заслужава и звънят за щяло и не щяло и побъркват всички околни, та може би нещо като превантивна мярка може да е това да нямаме директна връзка. Пък и ако през деня, когато преглежда двойки или прави процедури, не спира да му звъни телефона, на двойката дошла от 1000 км ли да обърне внимание или на този който звъни . Направо нож с две остриета си е ситуацията.
Ноо подкрепям с две ръце възможността да сме информирани и да ни се обърне внимание по важните въпроси или възникнали проблеми (без кифленските превземки) защото все пак от мн неща които ни прилагат, зависи нашето здраве.
Между другото имам позната, след опит при страхотно светило с дългогодишен опит - сега такова лечение й предстои че не се знае дали изобщо някога ще успее да направи 2ри опит.
Успех на всички, кой където е решил и се пазете момичета/мамита HeartHeartHeart

# 460
  • Сливен
  • Мнения: 4 047
Аз съм ходила само при Стефанов и благодарение на него и Наталия от втория опит имаме син.Не мога да се оплача от липса на внимание,звъняла съм на Наталия в 19 ч и ми е връщала обаждане,беше си запаметила номера ми,знаеше ме по име.За мен има логика док да не отговаря лично на обажданията как би успял да работи.Съжалявам,че сте имали неприятни моменти.
Вермудче,хайде не остана.Леко раждане мила.

# 461
  • Мнения: 581
Ох да, чакам го с нетърпение, а той милия футбол играе още вътре. Разтяга крака и дупе в различни посоки и си мисли че живее в дворец, пък той горкия ми корем тесен, ще се пръсне от тез движения. Ама като се излюпи Animal Baby Chick, така ще го мачкам, че ще му се иска да си е седял в корема ми хах.  Всичко е купено, дрешките изпрани, одеалца, завивки, ама леглото се мандахерца в колата милото. Не знаем къде да го сглобим още. Този петък имам преглед и ще разпитам за  някои неща и ще решим къде да пусна временен корен, че като се возя в колата и от пътя ли, от музиката ли - страшно мърда и току виж се роди на магистралата от кефф хах

# 462
  • Мнения: 4 696
Kikair, постът ти е напълно излишен и безполезен за темата. За щастие в момента успехите са много повече.Дано все пак си намерила своя лекар.
Chery blossom, имам доста момичета по къс протокол, не всички са по дълъг. Аз бях с дълъг, но пък повечето ми познати са по къс.

# 463
  • Мнения: 4 087
Явно са претрупани......викат ми, сега като ти се обадят, им кажи че ще отложиш заповедта  Joy Joy hahaha  направо си го представих с цялото това чакане и нетърпение и до тогава какво да правя  newsm78 newsm78 Та така, взех час за Селена и ще взема час и за Стефанов за първичен февруари......по живо по здраво тамън ще дойде време за следващ опит ако има  Crazy

# 464
  • Мнения: 4 660
Kikair, постът ти е напълно излишен и безполезен за темата. За щастие в момента успехите са много повече.Дано все пак си намерила своя лекар.
Не ме нападайте така навсякъде има доволни и недоволни пациети.
Нали за това е форумът всеки да си изразява неговото мнение .
Ако преживяното от мен се беше случило на теб нямаше да говориш така.
Щом смяташ моя пост за безполезен така да е...

Общи условия

Активация на акаунт