Рожден ден, погача и прощъпулник?

  • 3 348
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 446
Какта си решила така го направи без никакви притеснения. За погачата: майка ми направи 2 и аз и съпруга ми ги раздадохме в работата(нетрадиционно). Рожден ден на Коледа цяла сватба. Пращапулник пак същата работа. Така , че много добре си го измислила да е на едно.
Просто традициите от на баба ми времето си отидоха , но някои хора не могат да го разберат.

# 16
  • Мнения: 379
Направи комбинация, какъв е проблема, колкото повече поводи толкова по- добре. А и ти ще се улесниш

# 17
  • Мнения: 1 555
Ама разбира се, че можеш да ги направиш , онзи ден бях на кръщане, прощапулник и рожден ден в един и същи ден и беше голям купон за всички  Party
Я се забавлявайте ! Всичко можеш да правиш нали е за здраве !!!   bouquet

# 18
  • Мнения: 357
Сестра ми също прави погачата заедно с прощапулника и първия рожден ден, по простата причина , че не знаеше за този обичай - погача и го беше пропуснала. Не е толкова важно кога, нали е за здраве.
Аз сега знам и ще направя на 40 я ден.

# 19
  • Мнения: 1 425
Те май доста хора го правят така. Поне аз съм присъствала на много такива - рожден ден, кръщене и прощъпулник.
Аз до колкото разбрах от постинга имаш предвид ПОГАЧАТА, която се прави за прощъпулник, а не тази за 40 дни.
Прави ги всичките наведнъж и после да покажеш снимки  Laughing

# 20
  • Мнения: 120
Само погачата не ми се вмества в програматя, тя е за 40 ден Peace
Защо да е непременно на 40-тия ден? Аз правих погача, когато синът ми беше на три месеца.
А иначе много хора правят РД и кръщене заедно. Щом може 2 в 1, защо да не може и 3 в 1? Според мен е въпрос на избор от страна на родителите.

# 21
  • Мнения: 4 806
2 в 1 - и аз така мисля, но се чудя коя погача имаш предвид, щото на пристъпулника нали пак има погача

# 22
  • Мнения: 4 392
Мен затова ли ме питаха ,дали ще я кръщаваме на рождения й ден?Не бях чувала,че повечето така правят.Но и аз смятам на рождения й ден да направим официално и прощъпулника,макар че вчера бягах вече с питката Laughing,но чакам да проходи стабилно ,за да може да гони другата Wink
А бе ,всеки сам си решава.Както го направиш-най-добре ще е!

Общи условия

Активация на акаунт