Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 май 2017, 11:04 ч.

Ин витро на 42! Къде?Как?

• 4 313
  • 25
  •   1
Отговори
На 42 години съм.  Със съпруга ми живяхме повече от 10 години в Атина там имам и два неуспешни за жалост опита ин витро. Правили сме  всички или почти всички изследвания,вкл. генетичните и имунологичните. Всичко е в норма. Спермограмата на мъжа ми също. Чухме какви ли не причини за неизяснения ни стерилитет! Уж всичко ни е наред – а накрая нищо… Предполагам, че ви е познато…. тежко и мъчително((
 Минаха няколко години от последният опит ин витро и мисля, че съм готова да се боря този път в България.
 За групата разбрах от моя приятелка, на която сестра и е забременяла успешно след ин витро в София по фонда. Чета доста от нещата които се пишат тук… всеки си си има неговата болка и мъка. Реших и аз да си споделя проблема! 
Моля за насоки и мнения за посетени от Вас клиники или лекари! Аз живея в момента в Пловдив. Тук разбрах, че има две клиники – Селена и Ню лайф. Някой може ли да сподели мнение за тях или за конкретен лекар?

С искрени благодарности към всички вас!
Много благодаря за съдействието!

# 1
аз съм на почти 44г.
все още опитвам за второ дете.
моя лекар е д-р стаменов в болница надежда, но е в софия.

лекарите май избягват да се занимават с по-възрастни пациентки  Rolling Eyes

# 2
Ох, това за преклонната възраст е много много болезнено плюс всичко през което трябва да преминем:((( Четох и за клиника Надежда - мнения различни, малко съм предубедена точно за това че си подбират пациентите според възрастта. Ние, над 40, не сме от най търсените:(((

# 3
  • София
Не съм забелязала в Надежда да си подбират пациентите по възраст

# 4
д-р Таня Милачич /клиника Щерев./ Peace

# 5
тя не е ли ембриолог само  newsm78

# 6
Като заговорихте за възрастта аз имам позната , която е на 46 и опитва с донорска яйциклетките. Тя е при д-р Добринка Петрова в Ню Лайф. Чувала съм добри отзиви за нея. Като я посетите, ще пуснете и документи по Фонда и така ще можете да започнете след 2 месеца.Успех!  Praynig

# 7
Като заговорихте за възрастта аз имам позната , която е на 46 и опитва с донорска яйциклетките. Тя е при д-р Добринка Петрова в Ню Лайф. Чувала съм добри отзиви за нея. Като я посетите, ще пуснете и документи по Фонда и така ще можете да започнете след 2 месеца.Успех!  Praynig

Аз съм от Пловдив. Първото което направих е да проуча какви клиники има тук в града. Да, наистина чух добри мнения за др. Петрова и клиника Ню лайф. Имали са дни на отворени врати, но аз съм ги пропуснала. Какво вие може да кажете за тях?

# 8
Аз съм от Пловдив, но посещавам клиника в София. Има тема за Ню Лайф можеш да я прегледаш.

# 9
Не съм забелязала в Надежда да си подбират пациентите по възраст

А аз съм забелязала! ... от личен опит и този на мои близки... ние над 40 години не сме особено желани - не можем лесно да вдигнем успеваемостта и рейтинга на клиниката!

# 10
  • София
Ми аз съм над 40, познавам и сруги жени над 40 пациенти на Надежда.

# 11
аз писах на 44г съм, не са ме върнали.
като си седя и си чакам часа за преглед се заговарям с разни жени, масово при д-р стаменов са над 40г  Rolling Eyes

# 12
И мен не ме върнаха, но щяха да имам щастието да ме видят 6 месеца след деня в който се обадих за час. А на моя позната също с пробно забременяване, ама  на 28 години, как я вредих за час - месец след деня в който се обади... това не разбрах. Нали всички сме равни и с един и същ проблем?

# 13
по-младите ги изпращат към по-младите лекари.
за това тя е била с по-ранен час.
но жената друго пита в темата, да не и я разводняваме излишно. Rolling Eyes

# 14
И аз съм с впечатлението, че нас над 40 г не ни долюбват. В една клиника ми казаха, че вероятно ще им сваля процента успеваемост и така направиха нещата, че сама да се откажа. В другата май ме попретупаха, колкото да усвоят парите. Сега съм в трета, да видим...  Много е сложен избора за клиника.

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт