Черешката на тортата - сезон 9 (Тема #3)

  • 152 236
  • 1 132
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 520
Мариана и с Ханес участваше,сега с новия

# 31
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 755
Интересно, този път, ще имат и тема

# 32
  • София
  • Мнения: 8 107
А какво е новото в регламента?

# 33
  • Мнения: 5 998
А какво е новото в регламента?
Забраняват готвенето по ресторанти и с личен готвач Mr. Green

# 34
  • Някъде там
  • Мнения: 16 048
А какво е новото в регламента?
Темите по които ще готвят е новото.
Ех да беше забрана за готвене по ресторанти с готвач,но ще е прекалено хубаво за да е истина. Grinning

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 26 365
Уф,ама верно все едни и същи участват  ooooh!
Сега го даваха Дидо от Д2,той вече е бил и нищо особено не показа...спомням си, че беше вегетарианец и готви краставица и др небивалици

# 36
  • Мнения: 11 540
А какво е новото в регламента?
Темите по които ще готвят е новото.
Ех да беше забрана за готвене по ресторанти с готвач,но ще е прекалено хубаво за да е истина. Grinning
Според мен тези теми само ще ги затрудняват повече и поради тази причина е възможно още повече участници да се обръщат за помощ към професионалисти и ресторанти. А на мен ми се гледаше готвене в домашна обстановка на любими ястия.

# 37
  • Мнения: 14 617
И аз искам да готвят в домашна обстановка!Трябва да ги затрудняват.Който не иска да не участва.Все пак хонорара трябва да се заслужи,а на драгият зрител да му е интересно.

# 38
  • Мнения: 11 540
И аз искам да готвят в домашна обстановка!Трябва да ги затрудняват.Който не иска да не участва.Все пак хонорара трябва да се заслужи,а на драгият зрител да му е интересно.
Там е работата, че желаещите са все по-малко.

# 39
  • Някъде там
  • Мнения: 16 048
И аз искам да готвят в домашна обстановка!Трябва да ги затрудняват.Който не иска да не участва.Все пак хонорара трябва да се заслужи,а на драгият зрител да му е интересно.
Там е работата, че желаещите са все по-малко.
Писна им на виповете явно.Ако е с обикновени хора,съм сигурна че ще има много желаещи.

# 40
  • USA
  • Мнения: 7 289
Въобще не си спомням Сашка да е участвала,а тя е толкова колоритна,че трудно се забравя.
Попова заради Черешката ли си сменя партньорите.На всяко участие да е с нов?

# 41
  • София
  • Мнения: 1 176
Сашка Васева ще ни заслепи с новите си безумно бели зъби.  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 807
сашка беше в най-първия епизод на предаването с фънки

# 43
  • Мнения: 1 286
И аз се записвам ,тук е по-интересно от предаването Simple Smile

# 44
  • Мнения: 3 330
Видях снимка от предаването. Май беше от ресторант. Групичката на Александра Богданска, Орлин Горанов, Мариана Попова, Веселин Плачков и Мегз.

Общи условия

Активация на акаунт