Как железният дефицит повлиява бременността и развитието на бебето

  • 14 545
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 173
В момента съм в 36 г.с. преди повече от месец моят АГ ми изписа Феротон 2*1 на ден. Бях с изключително нисък хемоглобин и постоянна отпадналост. Буквално нямах сили да стана от леглото. Ефекта на Феротона беше почти моментален. Сега се чувствам изключително добре,продължавам приема 2*1 на ден и мисля да продължа и след раждането.

# 31
  • Мнения: 475
Lily, аз пия Феротон по начина, по който се приемат и другите желязо съдържащи препарати - осем часа след Л-тироксин, задължително на гладно, като след това правя пауза с яденето от час и половина (ако има млечни и зърнени продукти, забавя се усвояването на желязото, само витамин С го подпомага).
Няма описана точна схема на приема или поне не съм търсила, ползвам натрупания опит в пиенето на лекарства и хранителни добавки, за да имат максимален ефект.
Успех!

# 32
  • Мнения: 221
И по време на бременностите и кърменето имах дефицит на желязо, което налагаше прием на медикаменти. Сега хемоглобина ми е 60, желязото също е ниско, но стандартните медикаменти не повлияват достатъчно нивото на хемоглобин и желязо. Благодаря за Вашето предложение, дано то се отрази по-добре на организма ми.  bouquet bouquet bouquet

# 33
  • Мнения: 475
*Baby*, позволявам се да Ви дам съвет като препатила - потърсете спешно хематолог където живеете, при толкова нисък хемоглобин помага кръвопреливане.
Успех и стискам палци!

# 34
  • Мнения: 1 556
Моят хемоглобин много падна по време на бременността, след раждането ми преливаха системи желязо. Детето ми беше само на кърма до шестия месец и също има проблеми с желязото, ще трябва да се ориентираме към някакви добавки, защото му е под долна граница, а набавянето му от храната засега не дава резултат.

# 35
  • Мнения: 18
Постоянно имах световъртеж, главоболие и замаяност! Лекарите съответно нищо не приеха, сама си помагах с прием на арония и ядях коприва за да ми се повиши и прекалено ниския хемоглобин! Този продукт определено ме заинтригува,защото и сега,година след раждането отново съм същите симптоми!

# 36
  • Мнения: 16
От началото на бременността ми много често ми прилошава, но до този момент желязото ми беше в норма. Едва сега в 28ма седмица изследванията ми показаха, че хемоглобина ми е 107 при минимум 110. Не е много нисък, но лекарят ми прецени, че е по-добре да се вземат мерки от рано, за да не се задълбочи проблемът. Към момента вече седмица приемам Феротон.

# 37
  • Мнения: 103
Бременна съм в 35 г.с.имам тежка желязо дефицитна анемия, в комбинация с тежък дефицит на Б12.Следствие на тези липси, се чувствах изключително зле , приеманите добавки не даваха нужния резултат.Откакто приемам Ferrotone , нещата са коренно различни ,имам сили за ежедневните и рутинни дейности, което преди беше невъзможно!!!! Благодаря Ferrotone!

# 38
  • Мнения: 51
Пия го в момента 25г.с. и съм много доволна, мои колежки споделиха че при приемането на желязо на таблетки са имали и проблем с ходенето до тоалетната ,бях се притеснила,  е тук този проблем липсва - препоръчвам го Wink

# 39
  • Мнения: 311
По време на бременността ми бях с нисък хемоглобин, който се оправи с прием на хапчета!Вашия продукт ме заинтригува!

# 40
  • Мнения: 1 180
Изтеглени са късметлиите, които ще получат Ferrotone. Това са:
1 награда - InfiniTy
2 награда - anyma
3 награда - Schnappsyy
Честито!



Очакваме печелившите да се свържат с нас до 18.06.2017 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за контакт).

Общи условия

Активация на акаунт