Какъв крем за лице с висок фактор?

  • 2 356
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 140
Моля ви дайте ми идея какъв крем с висок фактор с/у слънце да си взема, защото постоянно съм на вън и лицето ми изгаря много гадно, а както знаете кожата помни....и ще ми го върне.
А забравих и да не е много скъпичък. Embarassed Rolling Eyes
Чакам идейки.  bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Хубавите и ефикасни кремчета са си скъпи. Мисля, че по-евтини варианти има на Орифлейм и Ейвън. Скоро имаше доста такива теми, ако се върнеш назад ще намериш още идеи предполагам. Успех

# 2
  • Мнения: 1 107
Колко висок фактор? Моята кожа е кошмар, ад и т.н., но съм много доволна от Avene, ползвала съм 20 фактор (20 лева), имат и по-висок, но не знам цената каква е.

# 3
  • Мнения: 5 647
За лятото смятам да си взема този на Биотрейд. Иначе в момента съм с Artisry.

# 4
  • Мнения: 42
има вече и доста български кремове с фактор,например ELEA с 25 и са около 5-6 лева

# 5
  • Мнения: 5 140
За лятото смятам да си взема този на Биотрейд. Иначе в момента съм с Artisry.
   


Мая този крем на Биотрейд какъв фактор е?

# 6
  • гр.София
  • Мнения: 269
  Избелващ крем за лице със SPF 20  Орифлейм
Силно овлажняващ крем за лице с екстракт от женско биле и растителни екстракти, които изсветляват тена на кожата и видимо спомагат за намаляването на тъмните петна. Специалната формула изравнява тена на кожата. За ежедневна употреба. 50 мл

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
този крем на Биотрейд какъв фактор е?

Мисля, че беше 60 фактор. Миналото лято го ползвах - не е лош. Около 8 лв. струваше.

# 8
  • Мнения: 2 161
Моля ви дайте ми идея какъв крем с висок фактор с/у слънце да си взема, защото постоянно съм на вън и лицето ми изгаря много гадно, а както знаете кожата помни....и ще ми го върне.
А забравих и да не е много скъпичък. Embarassed Rolling Eyes
Чакам идейки.  bouquet
За лятото ти трябва фактор 60.Галеник имат такъв,който съм използвала преди време.Само не знам цената дали те устройва-20 лева беше.

# 9
  • Мнения: 5 140
този крем на Биотрейд какъв фактор е?

Мисля, че беше 60 фактор. Миналото лято го ползвах - не е лош. Около 8 лв. струваше.

Има го по аптеките нали?
Ще видя или този на Биотрейд или Талодерма.

мЕРСИ НА ВСИЧКИ!  bouquet

# 10
  • Мнения: 7 186
този крем на Биотрейд какъв фактор е?

Мисля, че беше 60 фактор.

Да, 60- ти е. Ето го, можеш и онлайн да си поръчаш:

http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=5&id=11

Аз миналата година ползвах крем на Виши с 60- ти фактор, не беше лош, струваше към 20 лв.

# 11
  • Мнения: 5 140


Аз миналата година ползвах крем на Виши с 60- ти фактор, не беше лош, струваше към 20 лв.

Лейди доволна ли си от Виши-то, защото нещо 20 лв не ми се дават. Thinking

# 12
  • Мнения: 7 186
Лейди доволна ли си от Виши-то, защото нещо 20 лв не ми се дават. Thinking

Ами да, хубав е, само че малко мазничък ми дойде, но те май повечето кремове с висок фактор са по- мазни. Thinking

Ето го:



# 13
  • Мнения: 5 140
Мерси  bouquet, мога и да се прежаля.
А нещо за AVENE да кажеш?

# 14
  • Мнения: 27 524
Ако искаш да има ефект и наистина да действа кремът, вземи си крем от медицинска козметика - Виши, Ла Рош, Авен. Авен са много добри , Нивеа изобщо не ти ги препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт