КЪВАНЧ ТАТЛЪТУ-семейство, приятели, партньори, проекти- ТЕМА 3

  • 81 182
  • 299
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 282
Привет! Hug Hug Hug Феми, Каме!!! Hug
27 999 прегледа! Да ни е честито, отличнички!

Така е, Каме.. Hug.Много новини..., направо ни ошашавиха...като това лято никога не е било....Киво бил отново в Бодрум, почва есенния сериал...
И на мен ми харесва актрисата...Феми, Hug май я готвят за филм...

Сравнявам я с Башак, която минава за първа красавица на Истанбул...Ами, момичето си изглежда много прилично...Не помага и новата  визия на крокодила... новата визия била от  новия й телефон  със съвършен фотошоп, подарък от ам.фенки...и си се снима жената...


Какво да каже, Каме. Hug..От това, което прочетох  -  КиШ ...Пише се само за Къванч..потресени от красотата му и  как плаче,  най-великият просто...преди това мъжки рев на екрана не били гледали...щото америк.актьори не плачат......не се коментира  сценария,  другите актьори,  режисьора....дори и за стайлинга на руския офицер нито дума...щото Башака не е гардеробиерката в КиШ...
Не съм прочела и турската преса да отпразнува събитието ...все пак това е исторически пробив на турските сериали... Еджето, която е правила филма, също подминава неговия успех в Америка,  дума не обелва......явно, нищо не е такова каквото ни се представя...

# 196
  • Мнения: 27 412
 Здравейте , Каме  Hug Дафне  Hug

 старо фото  вай,  готиин  Crazy     





ново  от Бозбурн  Peace   Там почти цяло лято Ча и Киво  почиваха  ловяха риба и се гмуркаха .   Собствениците  на яхт клуба са му приятели на Киво .

https://vk.com/kivanc_tatlitug?z=video179104563_456239755%2F7027 … pl_wall_-42273871









# 197
  • Мнения: 2 282


ново  от Бозбурн  Peace   Там почти цяло лято Ча и Киво  почиваха  ловяха риба и се гмуркаха .   Собствениците  на яхт клуба са му приятели на Киво .

https://vk.com/kivanc_tatlitug?z=video179104563_456239755%2F7027 … pl_wall_-42273871








Добър вечер! Hug Femi,  Hug
Вървят му рекламите на Киво---фотогеничен, артистичен, спортен...май мернах  Башака сред публиката...newsm78...Манекенката не може да бяга елегантно...като некой скелет маха крайниците...
Феми,  HugКакви са му посоките на твоя човек в Америка, та се разминаха с Киво...допускам, че вече може и да не са близки...ако онази напъва да пласира сестра си...
Мдаа, ...ето ти причината за развода на Джем...едно младо момиче е разбутало брака...Само го споменаха преди време, никой не обърна внимание...
Истинските новини са им в едно изречение, между другото...Всичко останало е ПР...

# 198
  • Мнения: 27 412
Цитат
Феми,  HugКакви са му посоките на твоя човек в Америка, та се разминаха с Киво...допускам, че вече може и да не са близки...ако онази напъва да пласира сестра си...

Дафне  Hug Аркадашите   се разминаха в Щатите предполагам , защото Киво беше в Орландо и бързо се прибра в Истанбул .  Не вярвам да  си развалили приятелството  зарад оная прецъфтела китка сестрата   Twisted Evil    Чаги е забравил  вечИ , че са били на една яхта  с букета    Joy


  Посоките  на Ча са му  Kernville, California

 били са компания  ловяли са риба и са къмпингували

ето го мястото









  https://www.youtube.com/watch?time_continue=47&v=LXbTXTC6m_M

   като рекламно лице  на Мави е номбър уан





# 199
  • Мнения: 2 282
Добър вечер! bowuu bowuu bowuu
Феми,  bouquet
Ами да, за разлика от друго лято, когато по един месец бръмчаха в Щатите, сега набързо приключиха...явно са отищли само за срещата....уж била спонтанна...
интересно ми е защо братът не се прибира в Турция...чак пък толкова да е зает ...поне да види родителите си..
...обикновено така правят хора, които се страхуват, че може да не ги пуснат обратно в Щатите...


Актьорите произвеждат силно впечатление на публиката не тогава, когато са неистови, а когато добре играят неистовост.

# 200
  • Мнения: 27 412
 Не мой се размотава за дълго в Щатите . Октомври почвали филма доколкото разбрах. Сериал също .

Цитат
Съемки нового фильма Кыванча Татлытуга начнутся в середине октября. По сюжету он сыграет отца-одиночку. Сериал Кыванча, где он выступит в роли крутого полицейского, для ShowTV также уже запущен в производство и партнерша уже выбрана. Кто она - узнаем в ближайшее время

 Полицейско дизи . Видеха, че Ичардето  е успешен  почнаха да   наблагят на  този тип дизита . Тва не значи че всички ще са успешни ! Разбира се на Киво му желая успех .

# 201
  • Мнения: 2 282
Добър вечер! Hug
Феми,  Hugнямало да има полицейски сериал, Къванч отрекъл.. не става нито за килър, нито за полицай има сладникаво лице...потвържава, че ще играе баща...след Майката с Джансуто, ред идва и на бащата...сещам се само за Крамър срещу Крамър...
стара снимка на кикимората ...на сцената на лесбо клуб...монтаж или двойничка... Joy Joy Joy сегашна бойна дружка и бизнес партньор на къванч...

Браво на миската...сравнила кръвта на мъчениците с месечния си цикъл... Sunglasses

Двоен удар за фенките на Туба...

Снимката с бармана  не била фотошоп или с двойник, ами истинска...въпреки железните доказателства, че косата й сега била по-дълга... Joy Joy Joy

и екс съпругът вместо да я защити,  моли  да не го намесват повече, историята била мръсна......значи, има изневяра...
възможно е и самият той да хейти...заместникът му е все пак един барман...дреме й на туба, че фенките й са наранени...



Последна редакция: нд, 24 сеп 2017, 22:58 от dafnе@

# 202
  • Мнения: 27 412
 Дафне  Hug  тая новоизлюпена миска така се изцепила Sick отнели и титлата .

 За Киво до колкото разбрах дизито ще е през 2018 . Колко е вярно  не се знае .

 На друго мнение съм  за ролята  .  Става за полис , бандит , килър . В Езел като Секиз  много добре се превъплати  Peace

 Туба се разведи и завърза роман с бармана . Тоя идиот беше сгоден  и  си остай момичето .
 Никъв монтаж Не е а самата истина  !  Туба никога не ми е харесвала !


Скрит текст:
стилистката на Ча Илкнур и бившата годеница на бармана    на сватба





 

Последна редакция: пн, 25 сеп 2017, 14:02 от femmi2

# 203
  • Мнения: 2 282
Добър вечер!, Феми,  Hug В Езел е играл убиец, но с много променена външност...за да докарат свирепост и жестокост...доколко съм гледала полицейски филми, толкова красиво ченге не си спомням...требе да го загрозят...И Кивчо досега мъжкар не е играл...И в последния филм...друг отмъсти на злодея, той си беше само зрител...героят му да не си цапа ръцете...това искат фенките...
 
На туба ролите й са лесни, натрупала е рутина за некои състояния, без никаква подготовка примерно влезе в ролята на Сухан...дали сухан или друга - все положителна, все едно и също...
На мен тая история с Туба ми е интересна, щото се опитвам да разбера как  работи машината за слухове...според мен, журналистите им са доста запознати с личните истории на звездите....пускат нещо, млъкват...и гледат цирк...било  злоба, завист, клевета.... текат опровержения...правя някаква връзка с Башака и Къванч..нали и за тях се писа, че се развеждат, без никакви подробности..като ги гледаш толкова щастливи, трудно за вярване...Според мен, той чисти съдружие с Башака....уж затваряли ресторанта заради нова концепция...е, ресторантът заработи, но концепцията си е старата...и едновременно с това се пуска  новината, че само двамата с башак отварят нощен клуб...никакъв бар няма да има, просто излиза от съдружие ...и прикриват този факт...според мен, де...
Впечатления от първа ръка за магазина на Башака...това за мръсните чаши и съмнителния коктейл е отврат...
https://vk.com/tatkvnc?w=wall-64878628_192971%2Fall
Давай сине, работното заглавие на филма... звучи ми като реплика към дете с някакъв проблем




# 204
  • Мнения: 27 412
Здравейте  Hug

 Дафнее Hug виж кой боксьор ти  водя  Simple Smile тая разваля фона
 




 Е , ако трябва Киво да си промени визията ще го направи.

  Ча и Киво  ако ги съберат  ша  избият рибата  Mr. Green    няма  да стане ,  щото са заети с други проекти .
  




 За Туба и бармана  романа им беше разкрит . Журналиста ,  който ги беше снимал в бара   излезе с името си и се защити от нападките . Умут го нападна и заплашил с оръжие уж да защити личното пространство на клиентите си в случая на Тубата .  Журналиста подаде жалба и беше в ареста но излезе . Парите всичко правят .  Бармана е близък с Ча  доста са купонясвали в заведението . В Щатите се виждаха .  След скандала не знам в какви отношения са .  

 Мерве Булгур и певеца писаха, че са в развод но той каза че не било вярно и хоп  развода не закъсня  и било вярно .  Имат си начини  да разбират клюките но в много случай  пишат измишльотини .

  

Последна редакция: ср, 27 сеп 2017, 00:39 от femmi2

# 205
  • София
  • Мнения: 2 992
Здравейте момичета! Hug Hug Hug
Феми, Hug кВи ги върши вашият любимец?
Дафне, Hug спешъл фор ю!
Фраг, на епизод първи на нашият нов любимец. Embarassed Ще гледаме нали? Може и в другата тема да пропишем. Mr. Green


После ще се впусна да чета. Сега, нещо нямам сили.

Скрит текст:
Този месец ми е...  smile3555 Не мога да се съвзема. И много хубави, и много лоши неща ми се случиха. Такъв шеметен кръговрат ме овъртоли тези няколко седмици, че не мога да се освестя.Вече, реших да го давам по-кротко.НЕмам нерви вече. Rolling Eyes



Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 21:13 от kamelia741

# 206
  • Мнения: 2 282
Kaме,  Hug силна прегръдка от мен... има такива моменти....но не може да е все така...падаш, ставаш, продължаваш... Hug
Феми,  Hug на мен ми е чудно що дири Туба при един сгоден мъж...толкова ли са й слаби ангелите, та преобръща няколко живота...и на мъжа, и на годеницата , и на собственото си семейство...мръсна история, мъжът й може да е прав...Колко се изписа, че  била добра майка и съпруга, без никой да я познава...уникално просто... Mr. Green аз също не я познавам, но досега не съм видяла децата й сресани и подстригани...все  чорлави...та по тая причина ми е трудно да приема, че е добра майка...
 Hug Каме, благодаря за фрагмана...ако ме увлече ще пропиша...
Жената  ми стои малко грубо до Челиккол......гледам фрагмана и става ясно защо кивчо е отказал
ролята...требе да се бие, да се боксира, да бяга, да стреля, да е свиреп, да е брутален...друго си е да сменя джипките,да разхожда маркови дрехи,  да намига и чупи стойки  пред провинциалистките
....между другото ми хареса как героят изкрещя...в смисъл не почервеня и не се наду от напрежение....

# 207
  • Мнения: 27 412
 Каме  spoko  


 Видето с Ибо май е изтрито в ютуба


 Чаатай ли кви ги върши питаш ?  Mr. Green В Щатите е   оди по барове  , лови риба  помъдря  стана на 27    и чакаме фентъзито .


 Дафне  Hug Тубата не  е ангел  квато искат да я изкарат  Mr. Green Разбирам фенките и не е приятно  да  се овърта около  сгоден мъж  но и бармана има вина .

Последна редакция: ср, 27 сеп 2017, 00:54 от femmi2

# 208
  • Мнения: 2 282


 Дафне  Hug Тубата не  е ангел  квато искат да я изкарат  Mr. Green Разбирам фенките и не е приятно  да  се овърта около  сгоден мъж  но и бармана има вина .
Hug Днес има някаква годишнина на Фройд , та мярнах негова мисъл
Сексът започва тогава, когато жената хване мъжа за ръката...явно Туба  го е хванала  за ръката, щото е по-млад и по-готин от мъжа й...разбираемо...

# 209
  • Мнения: 27 412
 Може да е по - млад   бармана но  не и готин  за  мен  Naughty   на Тубата вкуса  е такъв то и бившия и мъж един убавец  Joy Нема да изтрае дълго романа .


 https://vk.com/kivanch_and_other_men?w=wall-144797181_52937%2Fall

 бившия ша съдел вестника . Не е казал това , което са писали

Последна редакция: ср, 27 сеп 2017, 00:59 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт