Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 64

  • 83 535
  • 754
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 972
Здравейте,момичета.Дали някой с опит може да коментира хормоните ми на 8-ми ден стимулация,че ме притеснява ЛХ.
А те са:Референтни не пиша,защото от вас знам,че при стимулация не са особенно показателни.
ЛХ-4,45 IU
Естр.-8552 pmol
Прог.-0.77 nmol
Фоликулите за жалост от 17 предния път сега са останали 9-10 по 16 до 17мм. И 2 по 15мм.Лигавица 10 и малко мм.Назначена пункция в сряда.Благодаря предварително.

# 526
  • София
  • Мнения: 10 642
Какво те притеснява на ЛХ, прекрасно си е

# 527
  • Мнения: 972
Какво те притеснява на ЛХ, прекрасно си е
Благодаря ти,Надин,просто на много места чета,че е хубаво да е към 1 или 2 и затова се стреснах.Доктора не коментира хормоните с мен и затова реших да попитам вас.

# 528
  • София
  • Мнения: 10 642
Добре си е. Имаш ли включин цитротит. Така като гледам скоро ще ти е пункцията

# 529
  • Мнения: 972
Имам оргалутран от три дни насам.Днес за последно бия менопур и оргалутрана.Утре овитрел и живот и здраве в сряда пункция.Дано има поне 6-7 яйцеклетки.Flowers Hibiscus

# 530
  • София
  • Мнения: 10 642
Супер. Според мен ще има и повече, дано да са и качествени.
Успех, стискам палци  bouquet

# 531
  • Мнения: 972
Благодаря,Надин.Дано наистина са качествени,че с моето ПКЯ и изненади очаквам.

# 532
  • Мнения: 253
слънце87, качеството е по-важно от бройката. При мен от седем, шест  бяха качествени и  от тях четири се развиха.  Но ми е  странно, че с лекаря ти не коментирате хормоните при положение, че си с ПКЯ.

Успех ти желая  bouquet

# 533
  • Мнения: 1 592
Kaкво да коментират- те са й в норма хормоните.
Може би е лека поликистозата.
Тя не е фатална за качеството - то зависи от и от други неша- възраст най-вече.

# 534
  • Мнения: 253
Maya Bee, всичко трябва да се коментира. ако го бяха говорили щеше да бъде спокойна, а не да  се чуди.

# 535
  • Мнения: 972
Благодаря ви,момичета.Ами лекарката си ги гледа хормоните,но явно не очаква да разбирам нещо от тях и ми ги спестява. (Не че и разбирам де)Определено и двете се изненадахме защото подходихме с очакване на много фоликули.Даже предварително коментирахме,че може би ще си наложи да отложим трансфера.Но каквото такова,дано и след пункцията се чувствам така добре както досега.Kissing Face

# 536
  • Мнения: 51
Слънце87 защо сте коментирали да отложите трансфера като има много фоликули така ли процедират? С мойта лекарка коментираме до там това е добре и това не ми харесва. Искам да питам има ли някой на който витамин Д да му е ниско и витамин В?

# 537
  • Мнения: 972
Защото очаквахме хиперстимулация (сметки без кръчмар),а при нея моята лекарка препоръчва да се отложи трансфера.То и не се знае какво ще стане след пункцията де,така че само мога да се моля всичко да е наред и фоликулите да са си на място утре.

# 538
  • Мнения: 19 687
Слънце87 защо сте коментирали да отложите трансфера като има много фоликули така ли процедират? С мойта лекарка коментираме до там това е добре и това не ми харесва. Искам да питам има ли някой на който витамин Д да му е ниско и витамин В?
Моите бяха.

# 539
  • Мнения: 343
Момичета, някой знае ли дали по време на стимулация се спира елтерокса? Crazy

Общи условия

Активация на акаунт