Нашите кухни - 69

  • 116 099
  • 741
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 447
Скрит текст:
Ето едно демоде със стъклени прахооловители

# 631
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Да си покажа кухнята ( мъжо е правил ремонта в къщи из основи -даже бях пуснала преди време тема тук за идеи )
http://prikachi.com/images/314/9152314G.jpg
http://prikachi.com/images/315/9152315J.jpg
http://prikachi.com/images/316/9152316y.jpg  тове е хола вече

# 632
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Харесва ми, уютно ми е някак на снимките.Simple Smile Браво на мъжа ти, поздравления!

# 633
  • Мнения: 1 694
Много стилно и уютно. Чудесно е. А тези прекрасни столове от къде ги купихте?

# 634
  • Мнения: 13 187
Много приятен дом!

# 635
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Благодаря. Столовете са от Vivre.

# 636
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Търся си трапезна маса със столове. Наумила съм си масата да е с принтстъкло и метални крака, размерът 120х80х75. Цветовете в стаята са бежово, кафяво, крем и смятам да вкарам оранжево, примерно. Някакви идеи къде мога да погледна?

# 637
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ето една маса със стъкло:
http://platan.bg/m/mebeli/trapezaria/trapezni-masi/item/2155/раз … на%20маса%20GLORY
Има доста модели, които не са изложени онлайн, препоръчвам ти на място да видиш. Има добър вариант и с бежов лак.

# 638
  • Мнения: 40 857
Имам холна масичка със стъклен-плот, хем закалено кафяво стъкло, но пак се драска. А мен всяка драскотина ме дразни много и съм казала, че повече маса със стъкло няма да купувам.
Естествено, ти си решаваш, аз само внасям нов аспект в темата Peace

# 639
  • MUC
  • Мнения: 297
Относно плотовете с котлони и вграден абсорбатор между тях – това е може би най-смислената покупка в кухнята ми. И аз бях малко скептична, докато не отидох да ги видя на живо в един магазин. Парата и мазнините се дърпат на момента, нямат време да се разнесат нагоре и да полепнат по стени, шкафове и т.н. Изключително ефективни са (поне този, който ние сложихме) и особено за отворена кухня, дават възможността печката да не ти е непременно залепена на стената. При нас ситуацията е такава и всеки ден ги благославям. Нищо не ми виси над главата, дърпа като змей, филтърът за мазнини и решетката отгоре се вадят и се мият без проблем в миялната, а ако случайно разлея нещо отгоре, само махам горната решетка, забърсвам вътре и всичко е точно.
Ние сме с такъв плот:
Скрит текст:

Не знам дали точно този се предлага в България, но вече има различни варианти.

# 640
  • София
  • Мнения: 6 268
Към комин ли се връзва пак този тип абсорбатор, вграден в плота? Много интересно, но определено цената е доста висока Sad

# 641
  • MUC
  • Мнения: 297
Има вариант за връзване към комин, има и само с филтри, при нас извежда навън.

# 642
  • Бургас, София
  • Мнения: 216
Здравейте.
Така както сме на тема аспиратори да попитам компетентните или слагалите скоро. Каква тръба да изберем?Имало някакави шумоизолиращи - с вата или нещо подобно, за които открих много малко информация. Видях и някаква система Compair flow 150, която е с плоски тръби. Някакви отзиви относно това?
Отворът ще е 150мм и е много близо до аспиратора - над него. Тръбата ще е къса и верикална със сгъвка към самата дупка. Има ли смисъл да взимам шумоизолиращ? А и от какъв материал препоръчвате?
Трябва да взема решение за въздуховодите и отвора, да знае майстора какво да прави Laughing

# 643
  • SF
  • Мнения: 21 167
Ето едно демоде със стъклени прахооловители


Много стилно демоде е това, но да не му бърша аз рафтовете. Трябва да помисля какво точно да подредя на тях, защото на тези стъклени полици с лед осветление, няма да подхождат солнички, кошнички, чашки със сламки, бележки, очила, ножчетата, капачки...
Със сигурност бих поставила по 1 предмет, нещо арт, който задължително да си отива с останалите. Но това все пак ще е кухнята, в която аз ще се въртя като слон в стъкларски магазин и ще искам всичко да ми е под ръка и удобно. Затова точно там да подпра едни декорации... ми... септична съм.

Аз все харесвам някакви кухни, които са подходящи за хора, които 1. се хранят предимно навън или поръчват храна и 2. имат домашни помощници, които по цял ден това правят - режат, пържат, после мият, бършат и връщат по места. Не се прибират късно и нямат 10 минути, в които да направят вечерята.

# 644
  • Мнения: 1 666
Ще ми помогне ли някой с линк от амазон с онези металните предпазители за плот и гръб на кухнята?!

Общи условия

Активация на акаунт