Нашите кухни - 69

  • 116 084
  • 741
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 3 709
А аз да замоля за линк към предпазителите за керамични плотове.(букет)
Кухнята е монтирана. От двете страни на мивката са вградени миялна и сушилня; хладилникът е във високия шкаф, срещу него фурна в колона и микровеле. Готвя предимно с инстант пот и отдалечеността на фурната не ми е проблем. Остават перденца, финтифлюшки и да сложим масата. Суров материал по-долу.






# 646
  • Мнения: 5 003
Изглежда страшно удобна и просторна, много ми харесва. Да си я ползвате със здраве и много кулинарно вдъхновение  bouquet

Моят протектор за котлони е оттук:
https://www.home-bulgaria.com/aksesoari-za-kuhnya

# 647
  • София
  • Мнения: 3 709
Супер! Мерси много за линка! Тъкмо търсех във Вивре, но няма.

# 648
  • Мнения: 15 619
Много хубава кухня, Beeps! Simple Smile

# 649
  • Мнения: 1 787
Beeps, честито, със здраве да си я ползваш кухнята! Flowers Hibiscus Виждам, че си се отказала да облечеш цялата стена около абсорбатора с плочки и предвид това, че шкафчетата ти не са плътно до тавана, май така е по-добре.

zinaida, честито и на теб! Голям майстор е твоят мъж - бани, детска, кухня - браво на него!

Аз пък съм в търсене на някаква хубава картина/постер/пано  за бокса. Имам една цяла празна стена, искам малко да я живна, обаче нищо не ме грабва от раз, явно процесът ще е дълъг. Confused

# 650
  • Мнения: 11 575
А аз да замоля за линк към предпазителите за керамични плотове.(букет)
Кухнята е монтирана. От двете страни на мивката са вградени миялна и сушилня; хладилникът е във високия шкаф, срещу него фурна в колона и микровеле. Готвя предимно с инстант пот и отдалечеността на фурната не ми е проблем. Остават перденца, финтифлюшки и да сложим масата. Суров материал по-долу.







Честита кухня! Много е хубава. Би ли споделила марката и модела на мивката?

# 651
  • София
  • Мнения: 3 709
Мивката е икейска (както и цялата кухня).
Плочките дойдоха с 8 (!) счупени при транспорта (извадиха ги от цената естествено). Поради плочкаджия, който си би шута, всичко мина мега екстремно, тъй като датата за монтаж беше уговорена. Буквално за седмица наредиха гранитогрес, гръб, латекс. Та на фона на това, не ми се и занимаваше с поръчка на още плочки и блабла.  Simple Smile

Последна редакция: ср, 26 юли 2017, 14:53 от Beeps

# 652
  • Мнения: 11 575
Благодаря, Beeps!

# 653
  • София
  • Мнения: 1 034
Мивката е икейска (както и цялата кухня).
Плочките дойдоха с 8 (!) счупени при транспорта (извадиха ги от цената естествено). Поради плочкаджия, който си би шута, всичко мина мега екстремно, тъй като датата за монтаж беше уговорена. Буквално за седмица наредиха гранитогрес, гръб, латекс. Та на фона на това, не ми се и занимаваше с поръчка на още плочки и блабла.  Simple Smile

Аз искам да попитам гранитогресът на коя фирма е?

# 654
  • София
  • Мнения: 3 709
Кафява Моринга на Кай. Много приятен релеф и шарка. Долу се вижда по-добре.
https://www.kai.bg/bg/granitogres/moringa/



# 655
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Много ми хареса икейската кухня, както и гранитогреса!
Кога слагате первазите от гранитогрес - преди или след монтирането на кухнята. Дали ще пречи ако има первази зад кухненските шкафове?

# 656
  • Мнения: 66
Здравейте, и аз имам нужда от помощ понеже с мм не може нещо да се разберем за цвета на кухнята и стените?
Аз много искам бяла кухня, но той твърди че е отживелица и че с две деца ще се съсипе бързо. Стаята е 3в 1 и евентуално трябва да се съобрази цвета на кухнята с останалия интериор. Прилагам снимки на гранитогреса, паркета и вратите.


А на едната дълга страна където ще е телевизора ще има такъв камък

# 657
  • Мнения: 5 234
А какъв цвят ще са стените?
На тези цветове може /почти/ всякаква кухня да пасне /според мен/.

# 658
  • Мнения: 66
Още не сме решили аз си мислех в бяло, но ако кухнята е бяла и стените бели ще се загуби ефекта. Чудя се за слонова кост или нещо като това

# 659
  • Мнения: 2 876
Още не сме решили аз си мислех в бяло, но ако кухнята е бяла и стените бели ще се загуби ефекта. Чудя се за слонова кост или нещо като това
Нашата кухня ще е бяла, преди беше такава и много не мислих върху цвета.Плота и горните шкафове са цвят шампанско, нещо като слонова кост, според мен, но още не са ми сглобени и нз какъв ще е резултата накрая, но за мен е важно да имам нова и функционална кухня, най-вече, защото си я правим сами и между всички останали работи :/

Общи условия

Активация на акаунт