Нашите second hand находки- Тема 37

  • 95 501
  • 757
  •   1
Отговори
# 495
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Филантропи  Heart Eyes
Смятам да ги номинирам  bowuu

# 496
  • Мнения: 47 973
Пффф, точно от х и м вчера взех суичер, намален от 45 на 12 лева, дънкови панталони от 18 и от 25 на 5 лева, тениски 5 лева, дънки от 55 на 20 или 17 лева, не помня вече всичко в детайли, но цените бяха смехотворни
Всичко чисто ново...количества и размери даже имаше...и рових точно около 5 минути само,че колежката ме чакаше...
Така че ремикс няма с какво да ме спечелят, за съжаление...
Но мога да им пратя аз една торба дрехи, да ми ги продават AstonishedAstonishedAstonished

# 497
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Бол пара̀ ще ти спечелят  Laughing

Вляза ли в МОЛ, започвам да хипервентилирам, но ще се прежаля и аз  Tired

# 498
  • Мнения: 47 973
Е и аз така, ама ВУ не е това, което беше...помня как преди 10на години едва се замъквахме у дома с гигантските торби дрехи, купени за броени левове...а сега няма какво да си избера, а ако харесам нещо, струва повече от ново
Не е като да съм толкоз претенциозна.

# 499
  • Мнения: 484
Момичета, давам код за Мания.

# 500
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Да де, безплатна доставка, ама цените на тези неща,които са с нея няма да паднат до 23.08, а доставката ще е безплатна ако си поръчаш до 22.08, да им имам безплатната доставка...

# 501
  • Мнения: 24 322
Малко досадно е вечното мрънкане срещу Ремикс. Никой не ви кара да пазарувате от там, нали?

# 502
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Кой мрънка? Споделяме наблюдения.
Тя темата отдавна вече обслужва предимно Мания.
Всеки да си пише, иска, споделя, разменя каквото му е на кеф и на зор!

# 503
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Малко извън темата, но и НМ имат безплатна доставка в момента.

# 504
  • София
  • Мнения: 2 512
Ровейки се из Ремикс сега, намерих тази чанта https://remixshop.com/bg/bags-womens-bags-h-and-m-pr6508857.html. Имам същата и предната част на чанта е от естествен велур, не знам защо са писали "еко кожа". Страхотна е тази чанта, голяма и много удобна  Heart Eyes

# 505
  • Мнения: 2 689
Аз да се запиша с находка от една забутана втора употреба. Рокля на H&M - дълга с презрамки. За 2лв и стотинки.

# 506
  • Мнения: 29 319
Снощи се отчетох на вечерното пазаруване в Мания. Много неща си харесах, но повечето не ми станаха. Една пола и една рокля за мен /отново от сатен за ужас на мъжа ми/, за мъж ми три тениски и доста дрешляци за дребния - 2 чифта дънки на Next, 5-6 бр. тениски, къси панталони, 2 блузи с дълъг ръкав и едно спортно горнище с цип.

# 507
  • Мнения: 19
Страхотни бутонки за малкия открих вчера. Сигурно са обувани 1 път. за 10 лв хич не се замислих http://prikachi.com/images.php?images/390/9155390P.jpg

# 508
  • Мнения: 29 319
Идеални са, браво!

# 509
  • Мнения: 13 082
Момичета аз взех,че спечелих от Лова. Обаче искам до адрес роклята,но нещо не става,връща ме,за да въведа населено място. Какво пишете в това поле? Съжалявам за тъпия въпрос,винаги поръчвам до офис,ама сега не работи близкия такъв.

Общи условия

Активация на акаунт