Нашите second hand находки- Тема 37

  • 95 501
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 315
В момента също има "мини" разправия. Явно темата е, за да си ги мерят. Поне за някои потребителки...

Днес си преподредих гардероба и си намерих сума ти забравени неща, които бях накупила от ВУ Sunglasses Направо се чудя какво да облека от такъв голям избор. Много приятно чувство. Yum Като пазарувах по молове пък, гардеробът ми беше пълна скръб - едно, че нямаше нищо, а и да имаше, беше доста скучно. Сега се напълних с живи цветове и интересни модели. Доволна съм, с една дума Bowtie
И аз съм така. И всеки ден да съм с различни дрехи,пак ще ми останат необлечени. Grin

# 721
  • Мнения: 29 321
Аз съм малко на моменти. Понякога ми харесва да се ровя, друг път - изобщо. Особено, ако има много хора.  Thinking
Обаче поне не ме е яд за дрехите, ако се скъса, изцапа, директно хвърлям.  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 4 864
И аз съм на периоди. На моменти си  правя графика така, че да ида задължително до магазина. Друг път хич нямам желание Wink

# 723
  • Мнения: 39
На мен лично ми доставя удоволствие да намеря нещо хубаво и качествено за никакви пари. Последно си купих ново дънкено яке с кожа по яката за 2 лева.

# 724
  • София
  • Мнения: 4 548
На мен лично ми доставя удоволствие да намеря нещо хубаво и качествено за никакви пари. Последно си купих ново дънкено яке с кожа по яката за 2 лева.

И аз ходя по ВУ точно заради това. Затова и не ходя в дните на зареждане. А и в интерес на истината специално панталони много трудно си харесвам по неВУ-тата. Или са ми къси, или не ми е удобна кройката. От ВУ съм си намирала панталони, които се е налагало да скъсявам. Номерацията също ми е ОК. Като видя моя номер (сега съм май 42), знам че ще ми стане. По нормалните магазини веднъж ми става L, друг път не знам си колко ХХ..L.

# 725
  • София
  • Мнения: 2 512
На мен лично ми доставя удоволствие да намеря нещо хубаво и качествено за никакви пари. Последно си купих ново дънкено яке с кожа по яката за 2 лева.

И аз ходя по ВУ точно заради това. Затова и не ходя в дните на зареждане. А и в интерес на истината специално панталони много трудно си харесвам по неВУ-тата. Или са ми къси, или не ми е удобна кройката. От ВУ съм си намирала панталони, които се е налагало да скъсявам. Номерацията също ми е ОК. Като видя моя номер (сега съм май 42), знам че ще ми стане. По нормалните магазини веднъж ми става L, друг път не знам си колко ХХ..L.
Това е защото в другите дьржави има нормални и различни номерации, а тук за сьжаление се внася някакьв единен стандарт, все едно всички сме близнаци Laughing

# 726
  • София
  • Мнения: 4 548
Какъв е тоя стандарт, като в зависимост от вносителя и производителя, и магазинера, евентуално, ми стават различни номера? За обувките, пък, нещата са тотален бъркоч от номерации. На една и съща марка ми стават различни номера с до 2 единици разлика #2gunfire Това за нормалните магазини. А все пак не се разтягам чак толкова, най-много +/- 2 кг, но на крака съм си така от 30 години.

# 727
  • София
  • Мнения: 2 512
Не знам, но сьм забелязала, че размери на едни и сьщи марки от ВУ и нормалните магазини се различават, като при ВУ нещата тези, които смятам за моите винаги са ми точни. От МОЛ-а пазарувам и S, и М, че понякога и L-ките са ми тамьн Laughing

# 728
  • Мнения: 39
Какъв е тоя стандарт, като в зависимост от вносителя и производителя, и магазинера, евентуално, ми стават различни номера? За обувките, пък, нещата са тотален бъркоч от номерации. На една и съща марка ми стават различни номера с до 2 единици разлика #2gunfire Това за нормалните магазини. А все пак не се разтягам чак толкова, най-много +/- 2 кг, но на крака съм си така от 30 години.

Да, особено китайските обувки се различават с няколко номера. Аз нося 39, а ми стават техните 41 например. За това винаги, ако купувам онлайн обувки питам за стелката колко см е, за да няма изненади после.

# 729
  • Плевен
  • Мнения: 584
Аз пък не вярвам някой да снима нещо и да го показва, без да си го е купил... няма смисъл просто.

# 730
  • Мнения: 4 864
Te много често слагат линк със снимки от нета

# 731
  • Плевен
  • Мнения: 584
Te много често слагат линк със снимки от нета
Ако е така, наистина си права, че може.

# 732
  • Мнения: 4 667
Te много често слагат линк със снимки от нета
Ако е така, наистина си права, че може.
Да и аз от любопитство погледнах  , снимките най-вече са от нета . Пък колко е по-лесно да го снимаш , отколкото да го търсиш в сайта , колекция и прочее . А пък и друго се сещам , винаги можеш на разходка в някой мол да снимаш някоя и друга дрешка на закачалката примерно и после да се хвалиш  , че си си ги купил Simple Smile)))))

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Извинявам се, ако е коментирано, но има ли.проблем със страницата на Мания. Направих си регистрация, но при следващо посещение не бях допусната в профила си. Опитах със смяна на парола, като последвах линка от мейла, но когато въведа мейл и нова парола и натисна потвърди, отново ми зарежда страницата за попълване на мейл и нова парола и нищо не става. После се опитах да ем пиша и да ги питам какъв може да е проблема, но не ми изпраща писмото и изписва невалиден и мейл.

# 734
  • Мнения: 1 309
Искам да попитам дамите от София- кои магазини се зареждат с мебели ВУ?

Общи условия

Активация на акаунт