Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
От сума време искам да си взема, но искам да е нещо свястно, а не нещо дето ще ми се развали за отрицателно време. А гледам по магазините няма много големи разлики в цените ( не че цената е ориентировъчна в много случаи за това колко е хубав продукта). Ще съм благодарна ако споделите какво ползвате вие и дали сте доволни, а ако не- за какво да внимавам да не купя.

А според вас дали да взема slow coocker или по-добре тенджера под налягане с опция за готвене на пара? Препоръчайте ми и такива ако сте ползвали!
Мерси!  bouquet

# 1
Аз имам ето този на Rival (те са по принцип добра марка за slow cookers) и съм доволна:

Тенджера под налягане нямам, така че не мога да направя сравнение, но ако има и опция за готвене на пара аз може би бих избрала това vs. slow cooker да ти кажа честно.

# 2
Аз имам ето този на Rival (те са по принцип добра марка за slow cookers) и съм доволна
Що ли вече не се учудвам, че и нашия е същия  hahaha  Wink

Извинявай за спама, Tandoori.

# 3
Аз имам ето този на Rival (те са по принцип добра марка за slow cookers) и съм доволна:

Тенджера под налягане нямам, така че не мога да направя сравнение, но ако има и опция за готвене на пара аз може би бих избрала това vs. slow cooker да ти кажа честно.

Мерси много Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт