TWIN PEAKS: THE RETURN

  • 35 282
  • 303
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 27 160
Одри, е няма такава истеричка честно. Аз само като я видя и ме избива на агресия, хаха  Wink

уф, мдам
Скрит текст:
без Маргарет няма да е същото. Отиде си една истинска легенда. Sad

# 241
  • Мнения: X
Одрито нещо хич не ми е убедителна като актриса. Tired

# 242
  • Мнения: 4 737
Хора, искам да ви попитам нещо-интересен ли ви е този сезон-в смисъл бихте ли го гледали ,ако не беше старата слава ?  newsm78 Аз лично много го чаках и така или иначе ще го изгледам,но за мен е огромно разочарование,няма нищо общо с духа на ТП от преди  Tired само понякога,което прави мъката ми още по голяма  Twisted Evil

# 243
  • Мнения: X
Хора, искам да ви попитам нещо-интересен ли ви е този сезон-в смисъл бихте ли го гледали ,ако не беше старата слава ?  newsm78 Аз лично много го чаках и така или иначе ще го изгледам,но за мен е огромно разочарование,няма нищо общо с духа на ТП от преди  Tired само понякога,което прави мъката ми още по голяма  Twisted Evil

На мен не ми е интересен, и аз се чудя защо го гледам... Преди имаше култови образи, ясно действие, добри диалози. Сега пикът е как се мете бар в продължение на 5 минути.  Tired Толкова много безлични герои има, че се питаме с мъжа ми през 5 минути "този кой беше". В последния епизод - примерно сцените с дрогираните в гората, аз с много зор се сетих кой е Стивън, ама за какво ли ми беше, не мога да го обясня ясно на мъжа ми кой е...

# 244
  • Мнения: 1 711
Честно казано този Стивън и в момента не се сещам кой е...
Едит : Да не би да е онзи от бараката, гаджето насилник на дъщерята на Шели и Боби Бригс?
А момичето да не е сестричката на Дона?
Уф, омотах се...

# 245
  • Мнения: X
Честно казано този Стивън и в момента не се сещам кой е...

Стивън е съпругът на Беки, дъщерята на Шели и Боби.  Joy В предишни серии показаха, че той я бие, взимаше ѝ парите, които Беки беше измъкнала от майка си, и последно заради негови изневери Беки беше побесняла толкова, че влачеше майка си върху предния капак на колата си.

Да, а момичето от сцената е сестричката на Дона. (благодарение на Уики го научих) Simple Smile

# 246
  • Мнения: 1 711
Уф, мерси - вярно, че бяха женени дори.

# 247
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Да, момичето, което беше в гората със Стивън, е сестрата на Дона, Герстен. Като малка носеше принцеска рокля и свиреше на пиано.

На мен сезонът ми харесва. Събирам си епизодите на харда и накрая ще се направя един голям ТП маратон  Simple Smile

Знам какво ще се случи в оставащите три епизода и с нетърпение очаквам да ги видя  Sunglasses

# 248
  • Мнения: 2 050
Аз периодично се чудя защо/дали да продължавам. Вече го пускам, докато вечеряме - цяла серия не ми понася да гледам съсредоточено. Категорично ако не беше старият ТП, нямаше да се тормозя. Че и още един сезон.. Точно както някой беше писал по-напред царят е гол ми е работата.

# 249
  • Мнения: X
Аз периодично се чудя защо/дали да продължавам. Вече го пускам, докато вечеряме - цяла серия не ми понася да гледам съсредоточено.

Ние превъртаме. "Невероятната" серия с атомната бомба с превъртанията излезе към 10 минути. Метенето на бара по същия метод. Rolling Eyes Дъги яде пай - 3 минути, които никой няма да ми върне. Peace

По интереса към темата може да се направям някакви изводи за гледаемост...

# 250
  • София
  • Мнения: 2 481
Ако имате възможност, бих се радвала да получа и аз клипчетата bouquet

# 251
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
При теб са  Peace

# 252
  • София
  • Мнения: 27 160
Сериала е добър. Това е Дейвид Линч когато са му дали пълна свобода да се вихри.  Peace

# 253
  • Мнения: 82
И какво като е Дейвид Линч? Simple Smile Преди 20 години може и да е бил гениален и специален и да е нещо невиждано.
За мен J.J. Abrams примерно прави по-гледаеми продукции, които са на доста високо ниво.

# 254
  • Мнения: 2 721
Ще си организирам маратон с новия сезон, че пропуснах много, пък ми се гледа!

Общи условия

Активация на акаунт