Промоции на книги - Тема 4

  • 115 330
  • 781
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 18
Минах през книжарница на Сиела, но не бяха чували за намаление
Напълних кошница на stor.bg, но сега ще поръчам от ozone.bg, там е безплатна доставката Mr. Green
P.S.
Защо ми дава -10% ? Детските книжки гледам


Кода в озон 24may важи само за ненамалените книги, не важи за тези, които са си някакъв процент намаление (-10% примерно)..

# 616
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
Поръчах си "Хала" от Озон. Утре ще е при мен.

# 617
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Аз поръчах сутринта и имаше всичко.

# 618
  • Мнения: 855
Минах през книжарница на Сиела, но не бяха чували за намаление
Напълних кошница на stor.bg, но сега ще поръчам от ozone.bg, там е безплатна доставката Mr. Green
P.S.
Защо ми дава -10% ? Детските книжки гледам


Кода в озон 24may важи само за ненамалените книги, не важи за тези, които са си някакъв процент намаление (-10% примерно)..
Не знам как стана, но в моя случай важи с -10% на преордър поръчка.

# 619
  • Мнения: 24 275
Минах през книжарница на Сиела, но не бяха чували за намаление
Напълних кошница на stor.bg, но сега ще поръчам от ozone.bg, там е безплатна доставката Mr. Green
P.S.
Защо ми дава -10% ? Детските книжки гледам


Кода в озон 24may важи само за ненамалените книги, не важи за тези, които са си някакъв процент намаление (-10% примерно)..
Понеже вече направих поръчка, сега си погледнах цените. Има намаление и на детските книжки, които бяха с 10% намалени. В същото време едно учебно помагало, което поръчах няма никакво намаление.....

# 620
  • Мнения: 887
Минах през книжарница на Сиела, но не бяха чували за намаление
Напълних кошница на stor.bg, но сега ще поръчам от ozone.bg, там е безплатна доставката Mr. Green
P.S.
Защо ми дава -10% ? Детските книжки гледам


Кода в озон 24may важи само за ненамалените книги, не важи за тези, които са си някакъв процент намаление (-10% примерно)..
Понеже вече направих поръчка, сега си погледнах цените. Има намаление и на детските книжки, които бяха с 10% намалени. В същото време едно учебно помагало, което поръчах няма никакво намаление.....

В условията на кода за намаление пише, че НЕ важи за учебници и помагала.

# 621
  • София
  • Мнения: 44 033
Издателство "Изток-Запад"
Скъпи приятели, с радост ви съобщаваме, че тази година организираме ОНЛАЙН ПАНАИР на книгата. Ако нямате възможност да ни посетите на Пролетния панаир, който ще се състои между 29 май и 3 юни, можете да се възползвате от ОНЛАЙН намаленията, които вече предлагаме. Те обхващат над 100 заглавия, а отстъпките са до -50%.

Промоцията е в сила от 25.05 до 03.06 и важи само при поръчки от сайта на издателство „Изток-Запад”: http://iztok-zapad.eu/books/featured_books/promo#1

# 622
  • Мнения: 24 275
Пак в НДК ли ще е Панаирът на книгата?
Много съм доволна от ozone.bg! Всичко дойде пакетирано перфектно. Освен това имаше диск подарък и талон за уча.се Grinning

# 623
  • София
  • Мнения: 44 033
Някъде в градината около ндк, май към пилоните последно.
Поправям се, явно ще е около фонтаните към аптека, гледам че дигат шатри, трябеа да са за целта.

Последна редакция: сб, 26 май 2018, 14:14 от Angel_Dust

# 624
  • Мнения: 13 184
Да, много красиви шатри разпъват в градинката пред НДК. Дано не вали.

# 625
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Аз поръчах само една от Озон вчера след обед и с идеята, че ще се забавят поръчките дадох служебния адрес. Днес ми звънят, че били на адреса Grinning

Последна редакция: сб, 26 май 2018, 21:39 от Tiffany А

# 626
  • Мнения: 9 663
А от Сиела получихте ли си книгите?

# 627
  • София
  • Мнения: 1 070
А от Сиела получихте ли си книгите?
Днес получих имейл, че са пратени по Speedy. Предполагам, че в Понеделник ще са при мен Simple Smile

# 628
  • Мнения: 5 340
Кога се очертава да е тази промоция на Колибри с 30% отстъпка и ще важи ли и онлайн?

# 629
  • София
  • Мнения: 5 952
Похвалвам Колибри. Поръчах си няколко граматики, които като стойност леко надвишаваха 30 лв, за които ми се полагат безплатна доставка и торбичка (аз на торбичката много не държа). Едно от нещата за съжаление го няма и така цената на поръчката падна под 30 лв. Въпреки това, те пак ми ги изпратиха безплатно и с подарък торбичката!Браво за отношението към клиента!

Общи условия

Активация на акаунт