Промоции на книги - Тема 4

  • 115 374
  • 781
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 22 944
Аз пък търся "Нещата, които синът ми трябва за знае за света", но не я откривам. Странно.
 
Мисля, че не е излязла още.

# 706
  • Мнения: 889
Бихте ли споделили колко ви излезе доставката (за промоцията на Сиела говоря) ? Зная, че за всеки е различно според теглото, но някак ми се вижда доста да платя 5.75 лв. икономична доставка за 4 книжки, които нямат и два килограма. Гледам някои поръчвали по 8-10 книги, а доставката им 3,47 лв. За доставка до офис и до вкъщи ми даде една и съща цена.

# 707
  • Мнения: 9 683
Зависи докъде е доставката.
На мен не ми даде да поръчам до офис в София,  не работел днес?! До вкъщи ми излезе 6-7 лв.

# 708
  • Мнения: 14 488
За две книги, за провинцията до офис на спиди ми даде доставка 2.89 лв.

# 709
  • Мнения: 1 489
На мен до офис в Казанлък за 5 книги ми даде 4.72. Но някои книги, които исках, са дадени с изчерпан тираж.

# 710
  • Мнения: 166
В промоцията на Сиела най-много ме зарадваха всъщност 20% отстъпка за книги на други издателства Grinning, че не успях да се възползвам от Алея на книгата. От 6 поръчани книги само 2 са на издателство Сиела, останалите 4 са на Колибри и Лабиринт, които май са моите издателства като си гледам и другите книжки вкъщи...
Ако има някой четящ от издателство Колибри - много ще ме зарадвате с една подобна на Сиела промоция Wink

За 6 книги с доставка до офис на Спиди в София - беше 3.70 лв някъде доставката.

# 711
  • Мнения: 166

Аз се опитах да поръчам с този код 2 книги, но не ми се отрази намалението в крайната цена...Има ли някой друг със същия проблем? Все още не съм натиснала бутона "Завърши поръчката"...

# 712
  • London, UK
  • Мнения: 252
Aglaya86, когато напишете кода, в ъгъла на същото поле има едно тикче, върху което да се цъкне - не знам дали сте го направила. Тогава успешно кодът се прилага.

Слагам снимка за да поясня нагледно. В моя случай вече е цъкнато върху него Simple Smile


Ако и след това не става, пишете им - отговарят веднага и винаги съдействат.
А иначе намалението не важи за книги на pre-order

Последна редакция: нд, 23 сеп 2018, 17:28 от Adamant🍃

# 713
  • Мнения: 166
Aglaya86, когато напишете кода, в ъгъла на същото поле има едно тикче, върху което да се цъкне - не знам дали сте го направила. Тогава успешно кодът се прилага.

Слагам снимка за да поясня нагледно. В моя случай вече е цъкнато върху него Simple Smile

Ако и след това не става, пишете им - отговарят веднага и винаги съдействат.
А иначе намалението не важи за книги на pre-order

Стана! Ее, супер Adamant, много ти благодаря! Flowers Hibiscus

# 714
  • Мнения: 14 488
Колибри всеки месец имат отстъпка от 20% на определени заглавия, освен това над 30 лв. е безплатна доставката. Дават и карта за допълнителна отстъпка 5% (ако не бъркам).

# 715
  • София
  • Мнения: 6 025
И аз това щях да напиша за Колибри, че често имат намаления. Друг е въпросът, че точно на Колибри книгите ми се струват много некачествени. От едно прочотане кориците им почват да се огъват и да се разлепват, а аз доста пазя книги.

# 716
  • София
  • Мнения: 9 919
Откъде могат да се вземат с поне 20% книги на Аратрон и Дамян Яков?
Кибеа имаха 33 или 35% в един от четвъртъците в издателството, а на борсата е 35 мисля.
Озон вече нямат на всичко 15%

# 717
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Озон имат 15% на всичко да края на този месец.

# 718
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
За феновете на Колибри от София - до края на месец септември всичките им книги ще бъдат с 20% намаление в книжарница "Нисим". Мисля да се възползвам, защото по време на промоцията на Сиела не бяха излезли заглавията, които исках Simple Smile

# 719
  • София
  • Мнения: 9 919
Озон имат 15% на всичко да края на този месец.
и аз така мислех и вчера писах в чата и казаха че само на избрани неща имат и пуснаха линк..

Общи условия

Активация на акаунт