Токуда Болница София - тема 25

  • 91 654
  • 752
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 2 666
Цената е 80 лв. Избраният лекар те преглежда с ехографа, обсъждате начина на раждане. Общо взето стандартен преглед.

# 646
  • Мнения: 879
От кога е 80 лв? Направо се учудвам с какви темпове се вдигат цените. Anguished

# 647
  • София
  • Мнения: 2 666
От кога е 80 лв? Направо се учудвам с какви темпове се вдигат цените. Anguished

Това е цената на предродилната консултация за избор на лекар. Тази цена е посочена в сайта.  Преди 4 години беше не повече от 50 лв.

Иначе съм съгласна, цените доста се увеличиха. Това е причината да се насоча към друга болница. Не мисля, че качеството толкова много се е увеличило.

# 648
  • Мнения: 4 022
Миналата седмица бях на преглед. 50 или 55 лв беше. Кажи, че си за преглед направо.

# 649
  • Мнения: 1 380
Момичета, има ли хирург в болницата, който работи с направления? Мъжът ми има някакво образувание на ръката и искам да му запиша час, но тиквеникът му с тиквениците отказвал да плаща вече на д-ри, щом си плаща осигуровките!

# 650
  • Мнения: X
Със сигурност има, понеже са задължени, ако имат сключен договор с НЗОК, да имат поне един преглеждащ. Отделен е въпроса за кога изобщо ще има часове, и какво ще му покрие направлението, т.е. може да се наложи да плати още. А пък съвсем отделен е и въпросът кои специалисти оставят да работят със ЗК - впечатленията ми са, че или са некадърни или да кажем зачисляват някой началник на отделение, който и без това е супер претоварен и прегледите по каса минават проформа. Все пак много зависи от отделението. Попитайте на съответната регистратура на хирургия кой лекар преглежда по каса.

# 651
  • Мнения: 1 960
Платих 50 лв за предродилната консултация. Само си говорихме, не ми правиха ехограф или тонове.

# 652
  • София
  • Мнения: 2 666
Оффф, 50 лв. само за разговор. Нямам думи.

# 653
  • Мнения: 2 999
Платих 50 лв за предродилната консултация. Само си говорихме, не ми правиха ехограф или тонове.

Стеличка, кой доктор избра за раждането? Кога ти е термина? Естествено ли ще раждаш?

# 654
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета, записвам се да следя темата плахо, плахо, въпреки,че съм много далеч от раждане. Искам да съм в час с новостите в болницата, раждах в Токуда през 2013година и честно казано, имам само хубави спомени за един комфортен престой, изключително добре извършено секцио, макар и да беше по спешност, както и че бях много спокойна за малкия в неонатологията.

# 655
  • София
  • Мнения: 11 477
Моля предложете ми добър мамолог, не по здравната каса. Става въпрос за преглед с ехограф само (надявам се).

# 656
  • Мнения: X
При д-р Лора Дойчева съм ходила аз, доволна съм, но не съм и имала някакъв сериозен проблем, за да споделя повече впечатления. Това беше преди няколко години обаче, не знам дали все още преглежда в Токуда. Иначе приема на поне 2 места още - в 5-та градска и не си спомням още къде беше, може да потърсите в интернет.

# 657
  • Мнения: X
Ходих на преглед на гърдите с екограф при Валентин Иванов. Той не е мамолог, а е специалист по Образна диагностика, един от най-добрите в областта си. Виж му СВ-то и прецени дали е твоя човек. Аз съм доволна, имах притеснения, които слава Богу не се потвърдиха.

# 658
  • София
  • Мнения: 11 477
Благодаря ви Flowers Hibiscus

# 659
  • Мнения: 20
Здравейте, след няколко месеца ми предстои раждане и събирам мнения за д-р Колева и д-р Богданова. Моля, ако има следяли се и раждали при тях, нека изкажат впечатления. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт