Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 55

  • 114 354
  • 782
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 801
Представям си линийка от 30 см понеже в момента не мога точно да видя колко е. За мен са много големи три такива лампи над трапезна маса с твоите размери и не бих си го причинила.  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 787
Ами тя масата всъщност не е никак малка, не знам как си я представяте точно. Simple Smile

Абажурите за над барплота също са 30 см в диаметър в най-широката им част. Изглеждат огромни, когато са в ръцете ти, но като ги виснеш от тавана и някак вече не е същото.

Мога да взема една сфера и да пробвам, ако не - ще я върна. Вече ми се е случвало да връщам лампи в друг магазин, макар че изобщо не съм фен на подобна практика. На мен самата не ми е приятно да купувам нещо, което вече някой веднъж е разопаковал.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 801
Ами пробвай и ако те устройва, ОК. Важното е на теб да ти харесва, а щом и над барплота са ти с такава големина, значи стават и за над трапезна маса.
Ще чакам снимки по-нататък.

# 18
  • Мнения: 1 787
Вече започвам да се колебая за снимките. Wink Никой друг от прясно декориращите домовете си нищо не показва...  Rolling Eyes Преди имаше повече снимки в тази тема, сега - тц!

# 19
  • Мнения: 4 275
Аз ще кача снимки, бре  Hug Само да стигна до този етап, че в момента малко сме в застой. Бях писала в миналата тема за един един зелен диван и сив килим със зелен акцент. Е, климиът пристигна от Германия!, а диванът, поръчан на 15 Март още никакъв го няма  ooooh! При последния разговор, казаха, че е е свършила избраната от мен дамаска и чакали доставка  ooooh! Вече започнах да се съмнявам, че ще го получа този диван

# 20
  • Мнения: 6 268
Вече започвам да се колебая за снимките. Wink Никой друг от прясно декориращите домовете си нищо не показва...  Rolling Eyes Преди имаше повече снимки в тази тема, сега - тц!
А да си ги нямаме такива! Аз показвах, ти само от тук от там пускаш снимки да ни държиш под напрежение, не може така Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 1 787
Ами от тук, от там, защото сме на такъв етап още. Пък и нали показвам нещо все пак, не само воайорствам чуждото. Laughing Ама ако никой друг нищо не показва, ще направя един скрит албум и ще покажа само на който е показал. Mr. Green Така е честно.  Wink

# 22
  • Мнения: 1 744
Момичета купихме абсорбатора, няма да слагам нищо зад него. Според Тека не е нужно, достатъчно добре дърпал.
Чакам ММ да го монтира този уикенд. Щяла да се вижда тръбата към комина и щяло да седи грозно и нямало да е зле да има и шкаф, който да го закрива ... Като го монтира ще видя и ще помисля. Кухнята ми е по поръчка, ако трябва да чакам от там един шкаф само и само да скрия твърдата връзка ... но пък ако е мн зле, ще мисля някакъв вариант.

Благодаря много на всички за помощта  bouquet

Това е проекта на дневната. Как ви седи дивана? Не е ли доста огромен? Размерите са реални.

# 23
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ау, щя следя темата с голям интерес, голям съм фен. А и като се върнем в БГ след няколко години ме чака основен ремонт, ще избивам стени, ще вдигам покрива.  ooooh!

Chuby дивана наистина изглежда доста голям, но е по важно да е удобен и да се чувствате комфортно в него. Другото е бял кахър.

# 24
  • Мнения: 1 787
Chuby, на мен дивана ми се струва направо огромен, направо 1/3 от квадратурата на стаята, но моето мнение в случая не е много меродавно, защото аз по принцип не харесвам големи мебели. Много ми изяждат от въздуха, чувствам се буквално клаустрофобично. Обаче много ми харесва как са разположени прозорците ти, какво е изложението на стаята и какви цветове си избрала за нея?  Blush

# 25
  • Мнения: 1 744
Дивана го харесахме от Комо, много е удобен и всичко си му е файн

http://www.como.bg/mebeli/vsekidnevna/holni-garnituri/moderna-ho … ntego-335048.html

Обаче сега ми изглежда доста голям и се чудя дали  няма да запуши дневната и тя да стане един диван.
Дали не е по удачно да сложа два дивана или диван и кресла / футьоли?

Маделин - моите притеснения са точно същите. Дневната е югоизточна, стените са пепел от рози, пода е тъмен шоколад. Първи етаж от къща е и е малко тъмно въпреки изложението.
Дивана ще е тъмно син , а секцията светло дърво, масата също.
Удобството на дивана е, че събира много хора и става на огромна спалня за гости.

# 26
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Фотьойлите заемат много място не мисля, че са удачен вариант. Аз бих сложила само един диван, може да е малък и да няма възможност да си полегнеш и да си опънеш краката, но поне ще има повече пространство.

# 27
  • Мнения: 1 787
Дневната е югоизточна, стените са пепел от рози, пода е тъмен шоколад.


Ауу, тъмен шоколад!  Heart Eyes Heart Eyes Ужасно много харесвам тъмен под, всичко изпъква отлично на него. За спалнята избрах тъмен ламинат и то точно този, който Мишелинчето преди няколко месеца отхвърли.  Wink Любов от пръв поглед ми беше, нямам търпение да го сложат.  Blush

Пепел от рози.. хм, интересно...  Thinking Искам още подробности - какъв стил, осветлението как сте го измислили и ей-такива, нали сега ме вълнуват...  Blush Пък ако решиш след време да покажеш, ще е страхотно!  Hug

# 28
  • Burgas
  • Мнения: 503
Chuby, диванът е големичък,но всичко зависи от стила и начина на живот на семейството ви.Ако сте много хора в къщи и обичате да се събирате заедно във всекидневната или пък каните често приятели там,тогава диванът е ок.Ако пък сте малко семейство или рядко се задържате в къщи или не обичате да стоите по дивани,тогава наистина по-добре да се вземе по-малък и да се освободи повече пространство.
На мен лично,тази късата част в ляво ми е в повече и малко затваря пространството.Освен това от опит казвам,че в ъглите на диваните не е удобно да се седи,а този има 2  Peace

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Chuby аз бих сложиха телевизора на стената, така ще спестите място. Дневната на майка ми, я направиха подобно на тази, само че на мястото на шкафа където е телевизора стои компютъра, а телевизора е на стената. Дивана е голям и на снимките ми се виждаше доста огромен, но като го видях на място не изглеждаше никак зле. При тях вратата е до дивана и самия диван няма издължени за краката от лявата страна. Дивана е широк и доста удобен, а и имайки предвид, че по голямата част от времето си го прекарват там е важно да е удобен за сметка на празното пространство. Но ако искаш повече пространство, е добре да обмислиш дали да не вземеш по малък диван.

Общи условия

Активация на акаунт