Cibalab Лъжат и печелят на гърба на хората

  • 34 133
  • 48
  •   1
Отговори
Искам да споделя с вас един доста неприятен опит. При едни изследвания на моята приятелка се оказа, че тя има трихомони. Естествено и аз си направих тестове в Cibalab, и естествено моите резултати също бяха положителни. След което проведох 6 дневно лечение с Фасижин. Обаче проблемите те първо започваха. След повторните тестове в Cibalab, които отново бяха положителни направих 10 дневно лечение с Трихомонацид, по 1 грам на ден. След това познайте ... тестовете отново ми бяха положителни. E как процедирах от тук нататък. направих си още 3 теста в Cibalab, като своевременно за всеки тест при тях си правих тест и в друга клиника. Ходих в Медицинска академия, В БОДИМЕД и в още едн алаборатория на Пиротска. Всичките тестове в Cibalab бяха положителни а в другите лаборатории бяха отрицателни. Е какво да ви кажа половин година ходене по мъките, защото някаква лаборатория решила да забогатява за на гърба на хората. Лекарите също гледаха с недовериа на резултатите от CIBALAB, защото бяха имали такива случай и преди. Жалко че оборудването им изглежда на ниво ... но яавно за чия сметка ... А всъщност като се замисля ... може и никога да не съм имал трихомонИ ... а още от първия тест резултатите да са били невярни ...

# 1
  • Мнения: 2 332
Лелей, хвърли ме в музиката направо... Там си направих кръв и урина преди 2 седмици - сега започнах да се притеснявам доколко са коректни резултатите?

# 2
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Шокирана съм
Но защо сте правили 3 пъти дублиращи се изследвания  newsm78. Вижда ми се много нелогично.

Цибалаб е много популярна и не мисля , че с тази история на новак като вас ще откажете някой да ползва услугите им.

# 3
  • София
  • Мнения: 797
  А с приятелката ти какво стана? Ти само заради нея ли си направи изследване? Ей, така по приятелски? Незнам, малко странно ми звучи.  Thinking Не мисля, че е редно така да се правят обобщения. Като не си останала доволна да си отишла на друго място.

# 4
  • Мнения: 182
Не може така да пишеш истории, които дори не ми се струват много верни. Цибалаб са едни от най-добрите, всичките тестове и изследвания съм си правила там и едно не ми е сбъркано. Много "дупки" има в историята ти и не ми се струва много достоверна. Как пък при първото възможно мнение реши да опоручиш лабораторията по този начин. Съобразявай се все пак има бременни тук и може да се попритеснят и да хукнат да дават излишни пари за повторни изследвания подруги места. Да не си от конкуренцията им?

# 5
  • Мнения: 5 370
Да не си от конкуренцията им?
Яна вече ми е облякла мисълта в писмена форма, ама и аз да си изразя съмненията, че току така регистриран обект на секундата влетява на съответното место и плюе.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 686
В Цибалаб не стъпвам поради същата причина - няколко пъти грешни резултати. Чувала съм и още доста подобни истории за лабораторията, но аз лично се убедих и затова няма да ползвам услугите им повече. Без да искам никого да задължавам с мнението си, просто казвам моите впечатления, за да внимавате, все пак.

Бодимед е добра лаборатория, чувала съм добри отзиви, а и аз съм доволна от 2-та пъти, когато съм правила изследвания там.

# 7
  • Мнения: 161
Така е, накоректни са. За две седмици и 4 бр. изследвания при тях синът ми имаше, стафилококи, стрептококи и какво ли още не само в лявото око  Shocked
Изкараха свекървами диабетичка. Не съм доволна, изследванията им са неточни и няма да стъпя вече там  #Cussing out

# 8
  • Мнения: 521
Абсолютно сте прави! На моя син му се правят ежемесечно изследвания. Стерилна урина. Аз също ей така за по-сигурно три поредни дни давах в различни лаборатории и на Цибалаб резултата се оказа грешен!!!

# 9
  • Мнения: 694
Аз от няколко години там си правя нужните изследвания. За сега нямам забележки.

Чувала съм от познати подобни истории, но все още не съм се отказала от техните услуги.

# 10
  • Мнения: 261
И аз съм на мнение,че са мошенници!Като се роди малкия ми син-преди 3 год. и половина,ни изписаха със стафилококова инфекция.И аз ходих по мъките половин година и пи какво ли не и мазах с какво ли не.Та във въпросната лаборатория му правих две изследвания през ден и двете различни.И то антибиограми-не може днес коките да са резистентни на Зинат,а утре -не.И нещо друго имаше,но вече не си спомням-не беше вчера.Само знам,че ми мрънкаха нещо в обяснение и още тогава реших,че няма да си имам работа с тях!

# 11
  • Мнения: 1 393
И аз си правих там изследване на кърма за стафилококи и разбира се положително.В друга лаборатория ми казаха,че всичко е наред.Е,правете си изводите сами  Wink

# 12
  • Мнения: 1 210
А на мен кръвта ми излезна синя.
За едно ПКК, Васерман и СПИН 3 пъти ми точиха кръв в 3 последователни дни - първо 2 епруветки, после от пръст и третия ден пак 2 епруветки - ей така за всеки случай. Благодаря за професионализма.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 360
понеже нямам имунитет към токсоплазмоза, два пъти през бременността съм си правила изследване в Кандиларов - все отрицателно.
преди 3 дни пуснах поредното изследване за токсоплазмоза, този път в Цибалаб и за мой ужас ме изкараха с прекарана инфекция! помислих, че съм се заразила докато съм била бременна. изкарах една тревожна нощ и на другата сутрин повторих анализа в Кандиларов - естествено, токсоплазмоза нямах!

# 14
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
хммм  newsm78 това ме кара да се замисля че преди време- 2 и повече години и аз си правех при тях изследване точно заради това че са много добри ... правих след това и лечение с антибиотици като резултатите ми бяха само с много малко по-ниски после с друг антибиотик и ми бяха даже по-високи  Thinking икато направих в друга лаборатория се оказаха доста с по-ниски стойности ...

Общи условия

Активация на акаунт