Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте! Изгледах няколко клипчета от участия на лекари от въпросната клиника в сутрешни блокове и имаше доста положителни отзиви за клиниката. На https://www.americanspinalclinic.com/bg/ също имат положителни отзиви, но все пак ми се иска да прочета мнение от някой, който не се е изказап в ТВ ефир заради скептичност от платени пропагандатори. На четене клиниката е ок. Аз имам изкривявания и  болки в кръста. Никъде не им виждам цените (ясно че здравето цена няма), а и няма написано работно време само телефон.

# 1
  • София
Аз се обадих по телефона и такива цифри ми обявиха за някаква "специална програма", че веднага се отказах.

# 2
  • София
Аз се обадих по телефона и такива цифри ми обявиха за някаква "специална програма", че веднага се отказах.

Какви цифри обявиха от клиниката?

# 3
Здравейте и аз се интересувам за мнения на преминали пациенти през клиниката. Моля, ако някой я е посещавал да се включи.

# 4
Отидох в клиниката да попитам какво по-точно се прави, започва се с диагностика, която включва задължително седем (!!!) рентгенови снимки. Три месеца трябва да ходиш там за лечението и да правиш упражнения в къщи, и после да продължиш с поддържащи упражнения. Цялата работа излиза около 2000 евро, а може и повече. Даже и да преглътна цената, това с рентгеновите снимки изобщо не ми харесва. Не съм в течение какво точно е облъчването от седем снимки, ама ми се струва опасно. Разколебана съм, въпреки че имам нужда от лечение на дискова херния /дископатия, спондилоза, и куп други ставни проблеми.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт