Препоръчайте ми УНГ във ВАРНА?

  • 282 748
  • 240
  •   3
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
ArtySt и nel-53..... бихте ли дали емейл или скайп да ви питам някой работи .... защото и аз като вас отидох при прехваления д-р Габровски с неговата "съвременна техника" ...... та отидох за изкривена носна преграда.... в направлението го пишеше и в разчитането на снимката....той като ме прегледа ми каза че имам уголемени конхи които също трябва да коригира като  трябва да дам 200лв за някакъв електрод....каза също че ще ми направи пълен ремонт на носа.....естествено нищо подобно ....сега даже съм малко по зле от преди....излезе ми една хрема......така че хора не ходете при този лекар....а сега мисля да се насоча към д-р Недев.....някой който е ходи при него със същия проблем, ще го помоля да ми пише на лично....мерси предварително Simple Smile))

# 91
  • София
  • Мнения: 30 121
Тогава отидох при Д-р Чамурлийски - Господ здраве да му дава, невероятен лекар, отлично отношение към децата. Всичко обясни, чак детето разбра какъв е проблема. Изслуша цялата ми изтория за година назад. Провери отново, че няма 3та сливица и каза: Госпожо, ако правите каквото Ви съветвам и идвате на продухвания при мен за 2 седмици - детето Ви ще чува.
Не можах да повярвам. Но в понеделник беше 6-то продухване и слуха се върна на 70 %. Остава още малко.
Не работи със ЗК, но цените му са направо "народни" за разлика от горепосочените лекари. Прегледът е 10 лева. Аудиограмата е само 8 лв и се плаща само първия път. За преиодичните проверки, не ми е вземал никакви пари. Процедурите са по 2 лв.
Сега вече мога да кажа, че никога няма да отида при друг УНГ, освен ако самия Чамурлийски не ме прати. Префектен лекар и прекрасен човек към пациентите. Скоро ще заведа и малкия си син / на 2,9 год/ защото все е хремав.


би ли ми казала къде му е кабинетът сега, защото аз съм ходила преди много години в кабинета му около Хуманитарната гимназия беше някъде из уличките. Преди това беше на "Ген. Колев" в блока с/у сладкарница "Неделя" и сега вече му загубих дирите, а бях много доволна.

# 92
  • Мнения: 230
д-р Жул Чамурлийски гр. Варна, ул. "Македония " 142, вх. А, ет. 1, ап. 2 621-546, 0889/233-608

 За по- сериозни операции УНГ мисля, че мястото е ИСУЛ в София. Цял живот страдам от уши, имам 2 операции и моята докторка (д-р Средкова) ми каза във Варна да не позволявам на никой да ме реже. Операциите ми ги правиха проф Георгиев и доц Кунев преди 10 год и съм много доволна. Може сега да се се променили нещата във Варна, но ако пак ми се наложи ще отида в София.

# 93
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Онзи ден бяхме на консулт при д-р Стойкова (ниската сграда в двора на окръжна). Досега не бях срещала толкова мил, обясняващ(рисуващ) ситуацията, играещ и гушкащ детето ни лекар HugНезнам как би се отнесла при по-сериозни от нашия случай, но пак казвам, за 3 годишния си родителски стаж, не бях виждала толкова мил лекар. При все, че бяхме и с направление Mr. Green

Д-р Стойкова е семейният ни УНГ лекар от четири години/цялото семейство имаме проблеми в тази област/. Моята мечта като пациент е всички лекари да са като нея- хора и професионалисти.
Синът ми преди две години беше опериран за премахване на трета сливица от д-р Габровски, по препоръка на д-р Стойкова. Много съм доволна от отношението и операцията и направо имам чувството, че говорите за друг лекар Rolling Eyes. Операцият се проведе в "Майчин дом" и на последващите два контролни прегледа нито ми е искал пари, нито самите контролни съм плащала.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 567
Да кажа и аз за д-р Габровски, преди 2 месеца ми прави операция на синусите, страхотен хирург е, много съм доволна!
Много бързо се възстанових, отношението на всички беше прекрасно!

# 95
  • Мнения: 0
аз за др габровски нямам думи той не е никакъв доктор за мен

# 96
  • Мнения: 102
Д-р Чамурлийски прегледа вчера дъщеря ми и каза, че няма трета сливица(обратно на д-р Мутафова, която преди няколко месеца беше категорична , че детето има трета сливица) Изписа ни капки за нос по негова рецепта, Ваготил за мазане на гърло и билки. Прегледът струва 20 лв. вече, а не 15. Ще видим дали ще има ефект лечението и пак ще пиша.

# 97
  • Мнения: 0
А чували ли сте за доцент Марев? За него какви са отзивите? И на нас ни предстои операция - отстраняване на двете сливици, та сме се запътили към него... ooooh!

# 98
  • Мнения: 105
Здравейте!
Изчетох много по темата за УНГ. Видях, че е писано за д-р Рашева, работеща в сградата на бившето/старото/ АГ в двора на Окръжна. Някой да изкаже впечатления за нея? Търся лекар УНГ за 2год. си дъщеря. Благодаря

# 99
  • Мнения: 3
...
Тогава отидох при Д-р Чамурлийски - Господ здраве да му дава, невероятен лекар, отлично отношение към децата. Всичко обясни, чак детето разбра какъв е проблема. Изслуша цялата ми изтория за година назад. Провери отново, че няма 3та сливица и каза: Госпожо, ако правите каквото Ви съветвам и идвате на продухвания при мен за 2 седмици - детето Ви ще чува.
Не можах да повярвам. Но в понеделник беше 6-то продухване и слуха се върна на 70 %. Остава още малко.
Не работи със ЗК, но цените му са направо "народни" за разлика от горепосочените лекари. Прегледът е 10 лева. Аудиограмата е само 8 лв и се плаща само първия път. За преиодичните проверки, не ми е вземал никакви пари. Процедурите са по 2 лв.
Сега вече мога да кажа, че никога няма да отида при друг УНГ, освен ако самия Чамурлийски не ме прати. Префектен лекар и прекрасен човек към пациентите. Скоро ще заведа и малкия си син / на 2,9 год/ защото все е хремав.
Това от мен. Доста се напатих и доста пари изхарчих, но сега съм щастлива че поне навреме намерих този лекар. Иначе бях тръгнала за София да му слагат "макарички". Поздрави
И аз да подкрепя. Чудесен лекар. Само да уточня, че сме ходили при него миналата година с направление и сме минавали по здравна каса. Иначе цените му наистина са народни.
 Хубавото е че не прибягва на всяка цена до антибиотици. Предпочита да следи пациента всекидневно ако трябва, стига да може да спести по- тежко лечение. Освен това е от лекарите които не махат трета сливица на всяка цена. Ходили сме при него и вечер-веднага се отзовава.

Напълно подкрепям мненията за д-р Чамурлийски - много е човечен, всичко обяснява и най-важното не те тъпче с антибиотици, както всички останали!
Аз направо не можах да повярвам, че само с Ефералган, с прахче за нос по негова рецепта и мазане на гърлото с някакъв мехлем успя да ме излекува от грип (хрема, кашлица и висока температура)!
Да не говорим, че за мазане на гърло и продухване на ухо цените са по 1 лв. и 2 лв., а той освен таксата от 20 лв. за първичен и 10 лв. за вторичен преглед нищо друго не ми взе! 10 дни ходих за мазане на гърло и 1 стотинка не ми взе!

Та заради това при кого ще ми препоръчате да си направя операция за коригиране на носна преграда? От д-р Чамурлийски съм много доволна, а за д-р Недев прочетох много положителни мненияза такава операция - при кого бихте ме посъветвали да се оперирам?

# 100
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Solar Wind Благодаря,че насочи вниманието ми на сам сега отивам да ви изчета  bouquet

# 101
  • Мнения: 124
Здравейте, имам синузит и трябва да отида на доктор УНГ. Като четох темата се насаочих към д-р Чамурлийски, д-р Мутафова и д-р Недев. Искам да разбера някой от тях преглежда ли с направление по здравната каса и къде. Ще съм благодарна, ако някой от вас ми даде отговор.

# 102
  • Мнения: 3
Д-р Чамурлийски не работи по здравна каса. Цената за първичен преглед е 20 лв., а за вторичен - 10 лв. (а за следващите посещения поне аз не съм плащала нищо)

За д-р Недев не знам дали работи по здравна каса, но на частно цената за първичен преглед е 40 лв. (поне декември като проверявах беше толкова)

Надявам се да съм била полезна Wink

# 103
  • Мнения: 38
Д-р Недев е добър хирург ако се налага някаква операция.
Иначе за УНГ прегледи и лечения - с 2 ръуце за Др Чамурлийски ! Спаси от ушни импланти големия ми син. Още и още ходим при него на продухвания. Супер лекар е.
Антибиотици не предписва. Когато всички лекари са предписали вече антибиотик заради червено гърло и 39 градуса температура, той за 3 дни успява с мазане при него сутрин и вечер и прахчета, капки и т.н. Препоръчвам го

# 104
  • Мнения: 0
Здравейте, имам изкривена носна преграда и се запътих с бележка в ръка към доц. Недев. Човекът обаче любезно ми обясни, че с тази хартийка съм за ДКЦ-то отсреща а при него прегледа е 60 лв.... И аз се стъписах. Ако прегледа е 60 не ми се мисли колко ще е операцията. Продължих с въпросното направление към други адреси и стигнах до д-р Нихад. Бях прегледан срещу 2,50 лв, и ми обясни как ще ме изреже и ще трябва да си купя някакви електроди за аблация, които стрували 200 лв (240 с ДДС). И още 200 лв за избор на лекар?! Та въпросите ми са:

1. Ясно ми е, че Доц Недев си знае цената на частно, но може ли да се стигне до него чрез здравна пътека?
2. Толкова ли струват тези електроди, или докторите са на процент от печалбата?
3. Тези 200 лв ми намирисват на узаконен рушвет. И как така избор на лекар? Давам 200 лв да ме реже Нихад? Ами ако не искам да е той? А ако не искам да избирам лекар и не ми се дават 200 лв? Ще оперира някой на лотариен принцип или стажант може би?

Последна редакция: ср, 04 май 2011, 13:18 от Слав

Общи условия

Активация на акаунт