Какво е въздействието на аналния секс върху хемороидите?

  • 47 732
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 39 758
Само да не замуча накрая от толкова кравешки мазила Mr. Green
Не се знае, знае ли се Simple Smile
Аз преди ползвах Проктогивенол, май се казваше, после пих някакви билкови на Тошков. Наскоро пак пристъпих с трепет към заветната тубичка.
Мен ме боли кат мажа... като ли да пусна някой отзад  Joy

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, от доста хора знам, а и на това се надявам, че Антифлегмина действа, но трябва да се използва системно ( всеки ден) дълго време. Аз се мажа вече 10 мес. с него - да не дърпам дявола за опашката, но до сега от раждането не са се възпалявали. Иначе гадовете са си още там, но не са болезнени...

ами аз мазах, мазах и като спря да ми действа, спрях да се мажа  Tired А и когато не ме болят - пак не мажа, а явно трЕбе Thinking

# 32
  • Мнения: 1 410
Аз имах доста болезнени хемороиди след раждането и мазах с какво ли не. Накрая някой ми каза три пъти на ден по една чаена лъжичка (равна) настъргано индииско орехче и след него виднага чаша студено прясно мляко. След три дни ми минаха. Незная дали е било от това, но един месец с нищо не можах да ги махна и бях спряла вече всичко останало. Пробвай, нищо не ти коства.

Пък после и анален секс ще можеш спокойно да си практикуваш за профилактика. Wink

# 33
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз имах доста болезнени хемороиди след раждането и мазах с какво ли не. Накрая някой ми каза три пъти на ден по една чаена лъжичка (равна) настъргано индииско орехче и след него виднага чаша студено прясно мляко. След три дни ми минаха. Незная дали е било от това, но един месец с нищо не можах да ги махна и бях спряла вече всичко останало. Пробвай, нищо не ти коства.

Пък после и анален секс ще можеш спокойно да си практикуваш за профилактика. Wink

Ми с тази рецепта така и ще стане Mr. Green Не знам дали си чувала че индииското орехче е голям афродизиак Laughing

# 34
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А я да питам още нещо. как разбирате дали имате вътрешни хемороиди? Аз отвън ги напипвам ама вътрешните.....

# 35
  • София
  • Мнения: 39 758
Марти брат ми беше с вътрешни. Не знам болка дали има, сигурно има. Но много често има кървави следи в изпражненията.
Мама се беше притеснила преди време. Води брат ми на какви ли не изследвания. И накрая май му навряха маркуча.

# 36
  • Мнения: 2 180
На мен много ми помогна едно мазило "Пайлекс".Май е на билкова основа и е много ментово-свива ги бързо-бързо. Само то ме оправи преди години,когато ревях от болка и не можех да си седна на д-то. Страшна хигиена му е майката-след ходене по нужда ЗАДЪЛЖИТЕЛНО измиване.Иначе се възпаляват страшно! Хванах им цаката, ама сега с лютите чушки дето си хапвам постоянно не можем да се разберем. Thinking

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Същото кат' на АнМари-то.
И брат ми е с вътрешни, но не го болят. Обаче всичко се разбра след ректоскопията (само 60см.  Flutter)

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
То на едно девойче нали приятеля и казал, че аналния секс лекувал хемороиди и тя милата се чудеше, ама то момчето добре е измислио чисто здравословната страна на нещата  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 255
Martisun, аз с закъснение ... по статията за йогите. Те вероятно бъркат с един пръст (по-тъничък е) и стигат само на 5-7 см. навътре.  Освен това прочистване се прави с изхвърляне на л..на, не с прибирането им навътре. 
Иначе от хемороиди не разбирам нищо.. само малко от йога Simple Smile

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Иначе от хемороиди не разбирам нищо...

ми що се изказваш по темата, тогаз?  Thinking

# 41
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
...Иначе от хемороиди не разбирам нищо...

ми що се изказваш по темата, тогаз?  Thinking

Вероятно заради пръста и задника Mr. Green

# 42
  • Варна
  • Мнения: 567
На мен ми помагаше  Detralex, това са таблетки,в началото се пият две таблетки по 3 пъти на ден, общо 6 за деня, след като премине кризата, дозата се намалява. А се мажех и Ultraprokt i Proktoglyvenol.  В крайна сметка се оперирах, след това съм нямала проблеми, но май ще ми се наложи секцио. 

# 43
  • Мнения: 660
Освен това не се ли пречиства по този начин червото защото изпразването действа като клизма и по този начин не се задържат мръсотии там

Ама, Съкровище, ква клизма, кви 5 лева - ти ако си уважаваш партньора, няма да го пуснеш там без презерватив, щото Ешерихия-баланитът е една от най-мизерните екстри, с които би могъл да се сдобие...Ти не гледай арабите, те затуй ходят обрязани... hahaha

# 44
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Освен това не се ли пречиства по този начин червото защото изпразването действа като клизма и по този начин не се задържат мръсотии там

Ама, Съкровище, ква клизма, кви 5 лева - ти ако си уважаваш партньора, няма да го пуснеш там без презерватив, щото Ешерихия-баланитът е една от най-мизерните екстри, с които би могъл да се сдобие...Ти не гледай арабите, те затуй ходят обрязани... hahaha

Аз там засега изобщо не го пускам Naughty. Проучвам въпроса по принцип Crazy

Общи условия

Активация на акаунт