Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 май 2017, 21:17 ч.

Антисоциални/интровертни/темерутковци

• 51 995
  • 680
  •   1
Отговори
# 675
Eva+ и аз съм така! Понякога съм много по  хойкането и сбирките, а понякога се оттеглям 'в покоите си' и мога със седмици да не изляза дори на кафе... Все съм си заета с някакви мои си неща. И наистина много хора го разбират погрешно. Мислят си, че ги отбягваш, а съвсем не е така. Просто искаш малко самота.

# 676
Давам си сметка, че е абсолютно идиотско... Запознавам се с някоя готина личност в слънчевия си период, има потенциал да станем добри познати, да обменим интересни мнения, а защо не и да станем приятели... И следващата ни среща е тъпа, аз съм в някоя дупка и затворена като мида. Хората си мислят, че не ги харесвам, че съм надута пуйка и кой знае още колко неща... Несправедливо е и се боря срещу това.

# 677
Аз се чувствам тъпо при новите запознанства. Сега имам нова работа и много колеги, имаме общи теми свързани с работата, но на мен не ми се говори много. Също така ги чувствам някак си друг тип хора или по-точно не са моите хора, а имаме общ интерес, в случая работата ни.

# 678
  • София
И аз имам същия проблем, става много тъпо, имам чувството, че хората остават със съвсем погрешно впечатление от мен. На свекърва ми й трябваха години да не разгадае и да разбере, че не съм страшилище.
А аз имам и друг проблем, ММ казва, че като говоря на хората все едно им се троскам, не съм говорела нормално, а все едно винаги съм сърдита, а аз просто така си говоря! Понякога успявам да се насиля да "мяукам" повече, но като съм себе си просто виждам как някои хора се стряскат.

# 679
горчива , разбирам те. Като знам какво е аз винаги гледам да давам шанс на такива троскащи се хора, защото знам, че на повечето просто им липсват умения за общуване(както и на ме  самата) , иначе са си съвсем ок. Обаче веднъж така се прекарах Joy, допуснах една жена твърде близо в приятелския си кръг, а тя се оказа истинска неподправена усойница Joy знам ли я, може би аз на нея съм ѝ изглеждала змия и е решила, че в мое лице има сродна душа... Joy

# 680
Не, по-скоро ти си сбъркала Simple Smile На нея не й пречи.

Общи условия

Активация на акаунт