Антисоциални/интровертни/темерутковци

  • 65 780
  • 760
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 47 973
Благодаря
Такъв съм темерут, че не измислих какво да споделя Joy
То е ясно, че и аз мразя гости, мразя да бъбря с колежки, мъжът ми е екстроверт и т.н. Joy

# 271
  • Мнения: 5 820
   И аз също мразя да говоря с хора, по телефона. Ако трябва да говоря с някого, нещо ми стяга в гърдите. С огромно нежелание и мъка го правя. Знам, че това за мене е огромен проблем и се опитвам да го преодолея. Дори понякога оплитам изреченията и размествам думите. Sad

# 272
  • Мнения: 2 156
Аз точно защото почти не ползвам телефона си за разговори, съм на тарифен план с малко минути и много интернет Smile
С колеги си дрънчим и по телефона, то е ясно, иначе има да обикаляме по етажите за всяка реплика.
Аз след 2 месеца на това работно място, със задоволство отбелязвам, че не съм единствената, която не бъбри постоянно. Бърборковците си бръмчат, ние само им се хилим и си действаме по задачите.

# 273
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Попаднах на това във Фейсбук и много ме развесели: Grinning


Много, много е добро, благодаря ти, че сподели, Лале в дъжда  Hug

# 274
  • Мнения: 4 941
Аз все очаквам да махнат моята МЕГА, ГИГА приказлива колежка, която дразни и досажда дори на клиентите ни. Смените с нея са най-ужасните на света, много се натовавам с нея. Бях ви споменала, че тя не спира да говори, и то само някакви глупости... След смяна с нея главата винги ме боли.
А с другата колежка сме почти еднакви. Тихи, спокойни, разбираме се  с две думи, както се казва, и не се напрягам излишно.

# 275
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
В една тема наскоро срещнах коментари с доста неприятен наклон към интровертите. То верно, че сме си темерути, но малко ми докривя, че сме смятани за лош материал.
Аз на екстровертите се възхищавам, макар и понякога да ми идват в повече и да предпочитам да не ме занимават, но качествата им не отричам, докато там мненията бяха едва ли не, че сме втора ръка без никакви достойни качества.

# 276
  • Мнения: 47 973
Сега "на мода" са не просто ектровертите, ами направо арогантните простаци, които са шумни и създават много шум и са хиперактивни и създават драма
Такива, дето тихичко и компетентно си вършат работата, не са никак на почит.

# 277
  • Мнения: 4 941
 
Хепи, съгласна съм, защото и аз забелязвам,че се харесват хора, които са шумни и хиперактивни направо. То това си е диагноза де, ама има все повече такива, май. Ние тихите не сме на мода, както казвате, а и не ни оценят много, защото не правим голямо и шумно представяне и впечатление.😉😉😉

# 278
  • Мнения: 5 820

Хепи, съгласна съм, защото и аз забелязвам,че се харесват хора, които са шумни и хиперактивни направо. То това си е диагноза де, ама има все повече такива, май. Ние тихите не сме на мода, както казвате, а и не ни оценят много, защото не правим голямо и шумно представяне и впечатление.😉😉😉



   Напълно съм съгласна. Важното е да забавляват тези хора другите хора.

# 279
  • София
  • Мнения: 38 476
По телефона съм ок, даже по-смела от обикновено.
Но тия Скайп интервюта ме убиват от притеснение.

# 280
  • Мнения: 54 390

Хепи, съгласна съм, защото и аз забелязвам,че се харесват хора, които са шумни и хиперактивни направо. То това си е диагноза де, ама има все повече такива, май. Ние тихите не сме на мода, както казвате, а и не ни оценят много, защото не правим голямо и шумно представяне и впечатление.😉😉😉

Това винаги е било голяма несправедливост за мен.
Къде-къде по-прости и с по-малко работни умения хора, се оценяват по-високо, защото все гледат да са център на внимание. За разлика от нас.
На приказки работят те, а реално ние вършим работата.

# 281
  • Мнения: 47 973
И мен понякога ме побърква, но....явно това е положението. Такъв е светът, като комикс или телевизионно шоу- шумен и ярък, но с малко смисъл

Днес ме ядоса и приятелка, на някаква вълна съм, дето никой не ща да виждам...не стига че нямам много приятели, защото само най-упоритите успяват да се задържат достатъчно дълго около моя темерутеста милост, ами и малкото ме дразнят, като изпадна в "период"...но нещо не винаги понасям да ме натоварват с чужди "проблеми"....
За колегите е ясно...

# 282
  • София
  • Мнения: 38 476
Още отдавна една потребителка беше забелязала тази съвременна тенденция към повече и по-шумни забавления. Мисля, че темата тръгна от детските РД. Как непременно е нужно някой да ги забавлява на макс.
Това ме мъчи и мен като учител. Даже с възрастните трябва да съм максимално забавна - музика, видео, игри, кръстословици и какво ли не!

# 283
  • Мнения: 2 695
Така е, защото съвременното консуматорско общество е презадоволено от всичко и търси нови и нови забавления.

# 284
  • София
  • Мнения: 3 833
Аз смятам, че е съвсем нормално да се забелязват по-шумните и нахакани хора. Обикновено погледа и симпатиите ги обира шареният мъжки паун, а не сивата и невзрачна женска Whistling Трудно е да се оцени онова, което поради една или друга причина не бива показано или изразено Wink

Общи условия

Активация на акаунт