Арена на красотата

  • 505
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Изложението ще е от 12-14 май, в зала 3 на НДК. Определено ще го посетя. Интересно ми е, вие ходите ли да поразгледате щандовете, като има Арена на красотата? Аз ходя винаги, и много неща си харесвам, но е имало доста случаи, когато не съм си купувала нищо. Явно защото си харесвам прекалено много неща и не мога да избера, какво от всичко да си закупя  Crazy
Вие как сте с Арената и подобни изложения?

# 1
  • Мнения: 1 021
Мерси за информацията! Когато имам няколко часа за губене винаги ходя на подобни изложения. Мисля да отида и на това. Много често и аз не си купувам нищо, защото искам първо да разгледам всичко и после да направя избор, но към края ми писва и си тръгвам с празни ръце Sad

# 2
  • Мнения: 1 393
И аз ще мина,ако успея да вляза с количката  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 202
Почти винаги ходя да зяпам на Арената, мислех си, че тази пролет съм я изпуснала нещо, ама ей на не съм  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 364
ходя, гледам, обикалям - хубавото на изложенията, че можеш да поразпиташ повече..... за пазаруването - не винаги, но ако се случи,  обикновено са неща, които са по-трудно откриваеми.
 благодаря за напомнянето, мили ванили!   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 550
Какво има на тази арена?

# 6
  • Мнения: 658
За съжаление с всяка изминала година става все по-слабо като представяне на добрите български и чужди фирми. Имам предвид, че лидерите на козметичния пазар напоследък се отказват да участват и да правят семинарии и презентации за новите си продукти. Миналата година нямаше нищо интересно - нищо, което да го няма и по магазините.
Същото се отнася и за Пролетния Панаир в Пловдив.
Е! Хубавото е, че имаш много козметични щандове накуп и все ще намериш какво да си купиш.
Успех  Peace на всички с покупките!
... и после да се похвалите какво сте си взели Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт