Гримиране – идеи и техники (Тема № 68)

  • 101 300
  • 753
  •   1
Отговори
# 330
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Да ви се похваля, вижте опашката на очната линия 😊 Мисля , че е добре нали ?
За съжаление , не е с MAC  в бурканчето, ами с писец на Импала


Мечтая си да мога да правя такава очна линия!

# 331
  • Мнения: 5 903
Да, стои страхотно, особено ако е по-ярка. Hug
Кафява не, малко хора носят и се харесват с кафяво. Стои доста омекотено, а ако е младо момиче, те не обичат много омекотените неща.
Благодаря! Мислих си го същото, но друго си е някой да ти го каже. Hug

# 332
  • Мнения: 7 563
Wind, очната линия е супер. И преди ми направи впечатление, че си се научила и я правиш много добре. Браво. И на мен най-удобни са ми очните линии като писалка, с тях най-лесно става крилцето.
Очният ти грим също ми харесва, макар че не го виждам добре. Червеникави тонове ти отварят лицето много.

# 333
  • София
  • Мнения: 162
Страхотен грим Алена , а този светло зеления лимонен цвят от палитрата е толкова свеж и на мен ми стана много любим Simple Smile
Снимката на Wind   не я виждам

# 334
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Аз все избягвам по цветни гримове на работа, к затова, като се реша, вълнението ми е особено Simple Smile
 
Бяхме говорили колко светофарено ми стои    матовия корал на МАС:

Скрит текст:

Тала чисто съм го носила само ведъж, но често го добавям за свежест върху базово червило - придава по-дискретно искрене и матоф финиш.

По-същия начин процедирам и със студеното матово червило на Радиант. Много различни цветове се получават, според това каква е основата - молив и базово червило, и какво количество от яркия мат ще добавя. Крайно различни резултати, а започна и ми харесва да си "играя" Simple Smile

# 335
  • София...........
  • Мнения: 955
Здравейте Simple Smile
Много отдавна не съм влизала в темата, но съм си харесала един продукт на Urban Decay и ме интересува мога ли да поръчам от техния сайт с доставка до БГ?
В feelunique го няма .

Благодаря Flowers Bouquet

# 336
  • Мнения: 7 563
Може, но ще ти излезе солено с доставките и митницата. Няма ли го продукта в английския сайт на марката? В House of Faser, Debenhams, John Lewis, Cult beauty? Това са все английски сайтове. Може да поръчаш от тях с превозвач до България. Ще си спестиш митницата и високите цени за доставка. Peace

# 337
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
UD се продава в Сефора.

# 338
  • София...........
  • Мнения: 955
Няма го продукта в Сефора Sad

# 339
  • Мнения: 31 154
Няма го продукта в Сефора Sad
Кой е продукта?

# 340
  • София...........
  • Мнения: 955

urban decay heavy metal glitter eyeliner distortion

# 341
  • Мнения: 615
Малко е извън темата, но видяхте ли house tour-а на Джаклин?  Heart Eyes

# 342
  • София
  • Мнения: 5 198
Коя е Жаклин ?Flushed
Да ви питам , може би съм питала , но от къде да си взема хубаво лепило за мигли . Купих си мигли, които планирам да слагам , но нямам читаво лепило .
Имам едно измислено, но малко се притеснявам да не ми навреди на очите

# 343
  • Мнения: 615
Коя е Жаклин ?Flushed
Да ви питам , може би съм питала , но от къде да си взема хубаво лепило за мигли . Купих си мигли, които планирам да слагам , но нямам читаво лепило .
Имам едно измислено, но малко се притеснявам да не ми навреди на очите

Jaclyn Hill, бюти гуру.

Ползвам на Duo черното лепило, доволна съм.

# 344
  • Мнения: 1 424
Малко е извън темата, но видяхте ли house tour-а на Джаклин?  Heart Eyes
Дааааааа,прекрасна къща!!И огромна Shocked Винаги съм искала да живея в много голяма къща Blush

Общи условия

Активация на акаунт