Спирала за мигли – тема 15

  • 91 018
  • 744
  •   1
Отговори
# 150
  • SF
  • Мнения: 21 093
Вече си имам 2 златни Телескопика!!!! Нямам търпение да се гримирам днес! Simple Smile

Ако са си като старите, които се продаваха в България, ще трябва да намирам начин за онлайн поръчки. Simple Smile
Спиралата на Кларанс е другият ми вариант, а с Better than Sex съм намерила кого да зарадвам.

# 151
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 464
Последната Телескопик не е като другите, или пък миглите ми не са... Да пишеш. Kissing Heart

# 152
  • SF
  • Мнения: 21 093
Даже мислех и да снимам. Разкошни са ми миглите (отново)!
Кой е последният Телескопик за тебе?
Аз имам ето тези:

Тези са много последни. От години ги няма в България.
В Германия продават ли се?

Само да уточня какво означава разкошни мигли за мене - издължени, не много извити, подчертани и не сресани като пластмасови, а леко "разиграни". Не харесвам дебела мигла или няколко слепени, но с тънки връхчета, счупени нагоре или настрани. Не харесвам и топчета по миглите, а Better than sex ми прави топчета, които се ронят при махането и попадат в очите ми.

# 153
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 464
Е защо не снима??
Някой тук даде линк и го поръчах от някъде, от щатите ли беше, Англия ли... После май се оказа, че у в немския Амазон я има, но вече бях поръчала. Същата е спиралата, явно моите мигли не биват. Ще снимам тези дни, но камерата не е с мен и не знам дали ще стане нещо с телефон. Имам много стара снимка с тази спирала и няма нищо общо.

# 154
  • SF
  • Мнения: 21 093
Там е проблемът, че снимам с телефон и снимките не стават за показване на мигли. Утре, ако стана по-рано и се гримирам по-нормално, ще опитам, да видим дали ще успея. Днес бързах ужасно много. Мотах се преди гримиране и излизане и после брах ядове.

# 155
  • Мнения: X
Привет,
ако имате личен опит, моля да ме посъветвате...
колебая се между две водоустойчиви спирали.
Едната е на Буржоа

https://www.enzo.bg/bourjois/volume-glamour-vodoustojchiva-spira … zvivane-na-migli/

другата е Макс фактор

http://www.parfimo.bg/kozmetika-max-factor-2000-calorie-waterproof-mascara

В същото време, държа на обема точно толкова, колкото и на водоустойчивото...
Ползвала съм само за обем на Буржоа и съм очарована. Обикновена на макс фактор също съм възхитена. миглите ми са гъсти и дълги. Искам просто да придам много повече обем и да не се размазвам.....
Немога да реша, коя от двете.

# 156
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Купих си Miss Baby Roll на Лореал.Много е хубава.За сега обаче ми се струва,че мис Хипи е по-хубава,но новата още не се е разработила.

# 157
  • Мнения: 1 395
Здравейте, моля ви, ако някой е използвал серума за мигли Si lash да сподели дали е доволем. Спомням си, че сте обсъждали такива серуми, но тогава не се интересувах и не помня в коя по ред тема беше. Simple Smile

# 158
  • Мнения: 7 704
Това е най-добрата спирала за мен - http://images.ulta.com/is/image/Ulta/2222035?$detail$

# 159
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
И аз много я харесвам и я ползвам от години.Сега съм с тази обаче и тя също много ми харесва:
http://www.sephora.com/high-impact-mascara-P122912

# 160
  • Мнения: 1 380
Момичета, моля за мнения за спиралата Герлен petite robe.
Колебая се между нея и коментираната по-горе High impact на Клиник.

# 161
  • Варна
  • Мнения: 5 884
Не съм писала скоро. Нямам и с какво особено да се похваля, оглеждам се за ново откритие, но такова няма.
Преди 10-тина дни купих Макс Фактор 2000 калории, защото беше намалена, а и съм я ползвала много отдавна и ми беше любопитно как ще ми се стори сега. Е, ужасна е, вече изхвърлена след няколко неуспешни опита. Много суха още при отваряне на флакончето, не дава обем, дължина - нищо. Като цяло след нея не ми личи особено, че съм спирала, а това не ме устройва.
От дрогерийните марки МФ са ми най-разочароващи в последните години.

# 162
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 464
Аз си взех Мис Хипи, нали нея хвалехте тук? Да, наистина прави огромни мигли, но на мен ми липсва гладкост,подреденост и обем в корените, както при други спирали.

Esmee, още чакам снимка на Телескопик.  Flutter

# 163
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Тайга,мнението ти ми идва точно по поръчка. Simple Smile Една приятелка ме пита днес за тази спирала да прочета мнения и и казах за твоето мнение да го има предвид. Mr. Green

# 164
  • Варна
  • Мнения: 5 884
Тайга,мнението ти ми идва точно по поръчка. Simple Smile Една приятелка ме пита днес за тази спирала да прочета мнения и и казах за твоето мнение да го има предвид. Mr. Green

Освен ако не приемем, че спиралата е прекрасна, но точно на мен ми се е паднала единствената изсъхнала и негодна за нищо, то аз не бих я препоръчала на никого. Вярно, струва само 10 лева. Но те са изхвърлени в коша.

Общи условия

Активация на акаунт