БРЕМЕННА НА МОРЕ

  • 26 635
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
В края на 7 м. бях, когато пътувахме до Варвара....
Стига де не се къпеш в морето .....
глупости Naughty
Аз бях с цял бански, не съм се пекла..слизахме на плажа след 17 часа. И как да не се изкъпеш като е толкова приятно да се разхладиш...ми тогава за какво да ходиш въобще newsm78...
Не се притеснявай...смело на море. Дори е полезно да си поплуваш малко...на плиткото Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз съм ходила в края на 6-ти месец. На плажа почти не сме седяла /но и на мен ми е обикновено скучно там/. Не съм се къпала, но въпреки това се изкарахме много добре.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз ходих бременна в 6 месец.Всичко ми течеше нормално и лекаря ми каза да ходя.
Но до там.Една вечер ей тъй без причина ми стана супер зле,замалко щчх да изпадна в безсъзнание .Бяхме в Несебър.Бързо в поликлиниката.Няма дежурен-препращат ни в Слънчев бряг.бaм на системи,да се пооправя и обратно в Несебър.Няма подобрение...тaka два дни нон стоп тва гадно чувство и безсилие.
И през цялото това време ми беше гадно,защото знаех че няма на кой да разчитам /на компетентен лекар/.Всеки различно ми казваше.Различни медикаменти и така....набързо си стегнахме багажа и се прибрахме в Сф.
Та искам да ти кажа винаги да си имаш едно на ум.Най добре в голям град или близост до такъв,ако възникне проблем.
Това от мен.
Лека бременност

# 18
  • Мнения: 1 671
Май съм най-луда - бях на море в ДЕВЕТИЯ месец - можеше да родя там Laughing Ама голям кеф беше, корема хич не си го чувствах във водата, пък после само под чадърчето, мъжо носи кафенце, сладоледче, туй-цък, онуй-цък... Беше супер..
Не ги слушай, че не бива да се влиза в морето.
Обаче задължително с цял бански или с тениска на плажа, в никакъв случай изложена на слънце.
Приятно моренце и бременеене Laughing

# 19
# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Е аз с първото бебче не ходих че бях в графата проблемна бременост,но с второто докато беше хубаво времето все там си бях,ако не ти се отразява добре сама ще усетиш,пази се от много слънце и това е.
Ако се решиш весело изкарване   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт