Рак на гърдата с разсейки в костите и черен дроб

  • 9 754
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 291
Пиша, защото е много трудно всичко Sad
Преди година намериха на свекърва ми (70г.) малък карцином под 2 см в гърдата. Оперираха. Не отрязаха гърдата. Лека химиотерапия. Лъче и хормонотерапия. Тази година си счупи крака и от там се тръгна ходене по мъките. Започнаха да я болят костите. Направихме изследвания и се оказа, че има разсейки там - вляха един път Зомета. А от вчера вече знаем, че има и в черния дроб (множество - до 10 мм). Всеки ден нещо ново изниква като симптом. Анемия. Стене. Гледа ни в очите с надежда ди й помогнем.. Пие газ, сода, от днес ще започнем и алкална диета до колкото е възможо-тя яде съвсем малко, ароматерапия и релаксираща музика. Краката и са подути - направо безформени. Бяхме в болница, да й влеят това онова,и то по наше желание, но краката си останаха такива. Лекаря ни от Сити клиник е в чужбина. Сами се оправяме. Ако някой е преживял това ще се радвам да пише и да даде съвет, какъвто и да е.

# 1
  • Мнения: 49
Здравейте!Не съм лекар,но до колкото съм чела е нужна химиотерапия за метите в черния дроб.За метастазите в костите золендрова киселина ,може и лъчетерапия,но всичко това лекарите трябва да кажат.Кураж и сили!!!

# 2
  • Мнения: 11 334
Опасявам се, че медицината вече е безсилна.

Това, което според мен можете да направите е да облекчите състоянието и да отровите раковите клетки.

Като начало е добре да започне да пие черен бъз. Той е тежък за стомаха, така, че започнете по малко.
Черния бъз ще помогне и за болките и за възпаленията в тялото.

Купете качествено малиново вино. Жената да си пийва колкото може повече. Малиновото вино убива раковите клетки и дава малко позитивен поглед. Вие също си пийвате. Simple Smile Малините имат специални съставки, които убиват раковите клетки.

Редувайте малиновото вино с пелин. Колкото може повече билки. Силен и горчив. Ако няма вино - варете пелин. Тази билка убива рака.

По няколко пъти на ден трябва да приема сок от зеленчуци /по възможност от зелени/. ПЛОДОВЕ НЕ!
 Само сок от лимон с вода за РН. Лукът съдържа сяра, а само човешките клетки имат обвивка, която позволява да не е вредна тази сяра. Раковите клетки не издържат на сярата. Нека ако стомаха позволява в соковете да има и сок от кромит лук.

Започнете ударна доза с витамин Д. Тя е започнала с рак на гърдата, което 100% означава, че и липсва. А той е противораков.

За да се изгради новата тъкан и е нужен качествен материал. Яде се прясна извара с лъжичка ленено масло. Тази комбинация не предизвиква диария.

Всеки ден трябва да приема по 1000 мг. витамин Ц и сок от цвекло. С цвеклото обаче се почва по малко.

Купете ЗАПЕР. Така и така лежи можете да го включвате по различните мередиани - ръка - ръка, крак ръка, за да трепе гадовете. Аз имам такъв от 120 лв. Ако е правен от човек не е безбожно скъп.

Започнете и прием на какпи витамин Д.

Направете таблица, закачете я на хладилника или вратата и отбелязвайте какво и кога сте дали. Много е, трудно е да умира пред теб човек.

Нека Бог да е с вас  Hug

 

# 3
  • Мнения: 1 291
Черен бъз - от къде се купува, сок ли е какво е?
Да ..всяка сутрин й правя сок със зеленолистни, много често с моркови и цвекло. Това й е закуската.
Капки вит. Д - прилагаме.
Запер ще се интересуваме.
Първо бяхме наредили огромно количество лекарства, но виждаме че ефекта от тях е единствено - странични ефекти. Сега лекарствата ги намалихме драстично и ги заменихме с хранителни добавки, хладилника е запълнен вече изцяло с алкални храни. В почивните дни я водихме в парка - първо Заимов после Южния парк, цял ден стояхме да диша въздух и слънце. Даже взехме рикша и я разходихме. Доста живна Simple Smile
Лошото е, че тя вярва само на лекарства и медицина, другото го смята за глупости.
Всеки ден и принтваме таблица, в която да отбелязва какво е направила. В таблицата сме включили "Благодарност", "гимнастка" (съвсем лекичка), локум с йод, музикална терапия, сода с лимон. Малко не ги изпълнява с желание, предпочита да си пийне лекарство.
Проблем е и мисленето - все вижда "черното" в живота. За мен това е и основния проблем.
Надяваме се ..

# 4
  • Мнения: 11 334
Черния бъз след месец ще узрее и можете да си наберете. Сушите и дъвчета по 10 зрънца дневно.

Но до тогава купете от здравословен магазин. С него моята вуйна поне нямаше болки до края си ...

# 5
  • Мнения: 1 291
За съжаление доста отпадна от 2 дни насам. Едва ходи до тоалетната. Почти не яде. Едвам говори, много тихо. Само спи .. Sad
Как за два дни така се влоши не знам

# 6
  • Мнения: 2 492
Давайте й от лекарство ,в което вярва че я лекува ,че това психиката е страшно нещо.Може да се е омърлушила чисто психически.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ох, нали казват че като се хване на време е лечимо  Cry

# 8
  • Мнения: 1 291
Да това се чудя, тя е много стриктна, ходи постоянно да се изследва и го е хванала съвсем на време.
От къде дойде това чудо изведнъж..
И тези дебели крака явно задържа вода, преливаха й белтък и флорантрил, но нямаше ефект. И понеже са дебели са и тежки. Трудо й е да ходи.

# 9
  • Мнения: 2
За
 жалост метастазирането има лоша прогноза.Късно е за ''БАБИНИ ИЛАЧИ".САМО ИМУННАТА СИСТЕМА МОЖЕ ДА СЕ СПРАВИ.ЗНАМ ГО КАТО СПЕЦИАЛИСТ И ОТ ЛИЧЕН ОПИТ НА ХОРА ,КОИТО СА НАПРАВИЛИ ТЕРАПИИТЕ,ДОРИ И НА ТАЗИ ВЪЗРАСТ.НО НЕ СЕ ПРИЛАГАТ В БЪЛГАРИЯ.СКЪПО Е И НЯМА ДОБРИ СПЕЦИЯЛИСТИ.ХИМИОТЕРАПИИТЕ ЗА ИЗМИСЛИЦИ НА БИГ ФАРМА МАФИЯ ЗА МНОГО ПАРИ,ТОЧАТ СЕ КАСИТЕ И СЕ ПЛАЩАТ ГОЛЕМИ СУМИ ЗА ОТРОВИ.ТОВА Е НАЙ-ПЕЧЕЛИВШ БИЗНЕС В СВЕТА,ПРЕДИ ОРЪЖЕЙНИЯ.ИМА СПРАВКИ В АМЕРИКАНСКИ И ДРУГИ САЙТОВЕ..
За запера -да,дори по-евтинот 1000 лв.и е освен запер и биорезонанс.ползва се от цялото семейство.ако искате пишете ми за инфо на личен мейл-ivolazarov66@yahoo.com

# 10
  • Мнения: 9
Здравей те мога да предложа Тодикамп това също е газ с зелени орехисамоче пречистена газпри неиното състояние се пият ударни дози можете да намерите информация за него в гугла препоръчвам МИ да прочетете дано съм била полезна

# 11
  • Мнения: 1 291
За съжаление ние загубихме битката с рака свекърва ми почина

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Съжалявам  Cry
Да почива в мир  Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт