НАЗОВИ МЕ ПО ИМЕ * ADINI SEN KOY * С ЕРКАН МЕРИЧ И ХАЗАЛ СУБАШЪ ПО TRT1 - ТЕМА 1

  • 168 158
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Вярно е Гале, всеки си има занимавка в почивните дни  Peace

Благодаря ти за интервюто на Хазал  bouquet

Няколко кадъра и от партито след приключване снимките на 1 сезон.








# 46
  • Мнения: 82
Няма значение, Цвети! Нека почиват..или лудуват в събота вечер! newsm68 newsm68 newsm68
Искам да поздравя всички с едно видео, на фона на лирична испанска песен! Клипът е страхотен! Но трябва да го отворите през линк.
Най-нежните сцени от филма на нашите АСК! Толкова е чувствено и нежно!
https://vk.com/adinisenkoy_turk?z=video15092471_456239123%2F5fe8 … l_wall_-135859020

А за лека нощ...

 smile3507 smile3507 smile3507

# 47
  • Дубай
  • Мнения: 3 714
Добра вечер дружки  Hug Hug Hug Hug
Вили  Hug
Честит празник на внучето ти,надявам се приемаш поздрави с малко закъснение  bouquet bouquet bouquet bouquet


Гале  Hug
Благодаря за притчата за прегръдката много мило  Peaceпрегръдки и на теб  Heart Eyesне напразно хората са казали, какво ли не прави една прегръдка
благодаря и за преводите на онлайна чатовете пък за слуховете за Еркан и Хазал за мен е повече от ясно,че има нещо повече от приятелски, колегиални отношения ,очите им го подсказват.Па времето само ще покаже Peace

Цвети   Hug
Па по повод турската дизи индустрия мисля ,че има едно пренасищане на публиката   Peaceисториите се повтарят в друго време , други лица
И да Гале Химията е най- важна,няма ли я няма го и дизито  Peaceпримери бол затова,а на Хазал и Еркан, тя личи от далече не напразно, хората ги спрягат ,както и аз

Рали Hug Габи  Hug

Вичи Hug и аз благодаря за милите думи компанията е важна








Лека да е от мен

# 48
  • Мнения: 2 229
Привет момичета Hug
Добро утро по никое време Crazy Включвам се в темата,тъй като на един дъх  изгледах всички серии и току-що приключих Laughing Ще чакам с нетърпение втори сезон-имах нужда да гледам нещо такова романтично!Още ми е развълнувано от финала и подсказките,които прочетох в темата Rolling Eyes
Цвети и Габи ми го препоръчаха,но като гледам никовете в темата,познавам почти всички Hug Благодаря на всички момичета за инфото, снимките и клиповете.
Лека нощ ви казвам засега Hug Ще пиша утре пак да споделя впечатленията си Peace

# 49
  • Дубай
  • Мнения: 3 714
Добро утро прекрасни  Hug Hug Hug
Слагам кафенцето за ви събудя

ДеТодорова  Hugтакива са нашите сладури, пленяват от раз
Цвети  Hug
Като каза маргаритки ей едно поздравче


https://youtu.be/hR_beyLFqXI

# 50
  • Мнения: 1 732
  ДОБРО УТРО,МОМИЧЕТА!БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА!Е,КАК ДА НЕ ПОЧЕРПЯ ПО ЕДНО ПАРЧЕ ТОРТИЧКА? Laughing
 ИВИ СТРАХОТНИ ГИФЧЕТА! Heart Eyes
ДЕТОДОРОВА ДАНО ТИ ХАРЕСА ПРИ НАС.. Simple Smile
МНОГО ОБИЧАМ ИТАЛИАНСКАТА МУЗИКА И ТОВА КЛИПЧЕ МЕ ГРАБНА ВЕДНАГА...

https://www.youtube.com/watch?v=4c4Xq6gyOAA

И МАЛКА ДОЗА ЗЕХОМ.. Heart Eyes

   ХУБАВ ДА Е ДЕНЯТ ВИ!

   
 

# 51
  • Мнения: 48
Добро утро на всички АСК-ови момичета! Hug Hug

Детелинкаааа...ти направо ме разби. ooooh! ooooh!
В ранни зори пишеш пост и то след като си изяла всичк серии, може би без хляб. hahaha hahaha
Ама ти си направо Бургаския Бен Джонсън, бе. Joy Joy Joy
Спринтьорка, такава..Афферим.

Гледам в темата се слагат почти само главните ни заподозрени, но аз ще си кажа за Япрак, изпълняваща ролята на Айше.
Аууу...ЧОК, ЧОК ме дразни тази персона.
Егати наглото и самодоволно девойче.
Направо ме пръска по шевовете. #Cussing out #Cussing out
Извинявам се на почитателките й, ама трябваше да се изповядам.

# 52
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Дано скоро ни зарадват и с нещо ново тези ни красавци, липсват ни така в комплект, нали?  Wink

Диди  Hug добре дошла тук  bouquet, да си призная честно изненада ме и то много приятно, не съм го очаквала, като зная как не ти се гледаше, заради болестта на Айше, нали очакваше да стане драма... А как оправиха нещата,  Wink малко фантазе, но... нали е добър изход - радваме се.  Simple Smile



Ивве  Hug много харесвам гифчета по принцип, а за  АСК съм виждала само в туитър, много красиви има, но не мога да ги вадя така, че да се виждат, а и не съм от тези, които ще се хванат да се учат и как се правят  Blush Не ми стига търпение за това де... предпочитам наготово да намирам и слагам неща.  Peace Ама... много се надявам да видя още много гифчета с Омер и Зехра, че съм решила и да си добавя едничко в подписа  Laughing Така че... разчитам на помощ!  Praynig

А сега ще сложа и последният чат ефир от сета с малко превод насока, направен е от приятелка от контакта и от Галина  bouquet) https://www.youtube.com/watch?v=qK8T0EVbgJs
Скрит текст:
Много общо – въпроси и отговори:
Снимките за втория сезон се планират да започна през август, а ще започнат да се излъчват през септември. Датата е още неизвестна.
Попитали са Еркан ще замине ли за родния си град. Той отговоря, че много му се иска да види семейството си, затова да. Предават поздрави на фенове от различни страни и градове. Феновете питат кога свършва сезона. Еркан казва: „За вас на 26 май, а за нас днес (6 май). Феновете им пишат, че много си подхождат. Поздравяват ги с края на сезона. Еркан също се радва на края на сезона, казва, че са заснели 180 серии и са много изморени. Фенове са попитали Хазал защо слага толкова малко фотографии, на което тя отговаря, че не дружи с инстаграма и не обича много да се фотографира. Отново изпращат поздрави.

... и с малко реплики  Wink

Привет на всички, здравейте приятели!
Ние решихме да се включим в ефир преди финала.
Братя Бейзар - здравейте, приятели! Три месеца почивка и за вас и ние трябва да си починем!
Вие също ще ни липсвате!
- Зехра кога ще признае любовта си към Омер, не знаем. Финалът ще е щастлив! Когато снимахме, бяхме във възторг! И на вас ще се хареса!
-Хазал, обичам те, защо не ме виждаш?
-Вие женени ли сте?
- Не!
-Приятели, вторият сезон ще започнем да снемаме в средата на август.
-Хазал, носиш ли очила?
-Не!
-Но трябва!
-Не виждам ли?
- Поне един път Омер, кажи НЕ!
-Еркан – не, няма да кажа! Кажи сега ти, Зехра!
-Не, няма!
-Вие добре ли се разбирате помежду си?
-Да, много добре!
-Демир ще се върне ли?
-Не знаем!
-Еркан, вземи Хазал със себе си в Мерсин!
-Не зная! Ще дойдеш ли?
-Не зная! Ако имам време ще дойда!
-Зехра, удари един шамар на Алев!
-Нима може Зехра да прави така!
-Хаз ал, погледни Еркан злобно и му кажи, че е лош! В живота обиждали ли сте се и колко дни не сте си говорили?
-Ние никога за нищо не сме се карали! Все пак сме приятели и трябва да прощаваме!

Умишлено не вградих клипа с чата, защото е много дълъг и едва ли ще е интересен за много хора, тъй като не разбираме езика, а и така ще мога да добавя и друг клип с хубава музика.  Peace



Вили, Габи  Hug

Хубав ден на всички!  Peace

# 53
  • Мнения: 2 229
Пак добро утро Hug
Който не спи по цели нощи,така е.Изядох ги сериите и сега гледам клипчета с нашите сладури Peace
Непознати актьори са ми почти всички-само майката на Омер познах,но играта им е на ниво Peace Образите на ГГ много ми допадат.Най-много ми хареса как любовта преобрази изцяло Омер-заприлича ми на Джамил от Мелодията на сърцето.Тъй като съм гледала много турски сериали,имам база за сравнение в хубавия смисъл на думата.За сетен път съм изумена как при толкова дизита успяват да ме изненадат сценаристите-това са стотина на година и все пак има нещо ново,въпреки тривиалната романтична нишка Heart Eyes
Наистина бях започнала да го гледам преди,но на Айшето и даваха 6 месеца и щях да лудна,докато гледам драмата до смъртта и.Попадна ми клипче от по-скорошни серии и я видях в кадър.Добре,че пак го подхванах.При положение,че няма истинска целувка 180 серии,а любовното напрежение ще изскочи от екрана,казвам Машалла на двамата ГГ Hug Млади и неопитни,ноооо просто страхотни  Heart Eyes Чак бях затаила дъх,докато го гледах тая седмица по цели нощи.Имам пропуски на някои места,че нямах търпение да видя нишката на Зехра и Омер,но от днес почвам да наваксвам Peace
Цвети,Габи,Рали,Вичи и всички останали момичета-приятен и усмихнат почивен  ви пожелавам Hug

# 54
  • Мнения: 4 535


На АСК с...ASKHeart Eyes

Привет, привет! Hug
Пожелавам хубав старт на новата тема! Peace Не се съмнявам, че ще е интересно при вас Grinning Хубав сериал, хубави актьори, хубави хора списващи темата... Wink
Заковах петото сърце в нея и му мислете, защото имам намерение да ви чета Grinning Нещо като Биг Брадър, но по скоро, като Дебел Брадър Embarassed Rolling Eyes

Хубав ден желая на всички познати и непознати в темата! Hug

# 55
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин  Hug добре дошла тук!  bouquet Ти си тази, на която аз и още няколко дружки дължим много  bouquet, ако не беше ти... да ни препоръчаш тази ''Пепеляшкина приказка''... сега нямаше да сме тук. Много ти благодаря за съвета да погледна АСК!  newsm51

Диди, знаеш ме, че си падам по по-романтичните истории и още преди време ти казвах, че тук в АСК това е най-силната нишка, че няма да оставят драмата да го завладее и ето, че се убеди вече и сама  Simple Smile

Страхотен каст има в този сериал - най-голямото постижение е двойката ГГ  Heart Eyes
Млади и неопитни - Еркан с няколко епизодични роли в сериали, и два -три филма и сега за първи път с главна роля в АСК. А Хазал... само на 21 с първа роля изобщо, и веднага главна..., но такава химия не се случва често. Освен, че идеално си подхождат двамата, те и много добре си подават и отвръщат в роля, все едно от години са заедно, такова стиковане... не винаги се получава дори и при звезди, защото това не е само до талант.
А досега не съм писала за това, но... благодарност за това, че Еркан и Хазал са в АСК дължим на Хилял Сарал ( режисьор на ''Кара Севда'' и ''Каква е вината на Фатмагюл''), тя ги е препоръчала и те дори самите и благодариха за това.





И за забавление... малко кадри от чат в ефира  Wink - аз поне обичам да гледам такива  Peace

https://webgram.co/p/BVKzVTeFV9R

# 56
  • Мнения: 82
Поздрави на новото попълнение, ДЕТТОДОРОВА! bouquet bouquet bouquet Привет и на всички останали! lovekiss lovekiss lovekiss
Много се радвам, че тази тема обединява хора, запленени от един сериал, но всъщност ни обединява чувството ЛЮБОВ! За първи път попадам на романтичен филм (даже не зная дали го водят така), в който даже нямам желание да видя истинска целувка на ГГ! Напълно достатъчни ми са погледите и докосванията им! Океан от чувственост, нежност, чистота, милувка, целувка…красота в два погледа…!  Силно въздействащо! Усещането ми от това ми е достатъчно и пълно! А за изключително професионалната игра на двамата ГГ, макар че правят първи…втори стъпки в киното, техният талант…дъхът ми спира! Поклон за тях!
А по повод болестта на Айше…И аз си помислих, ето Айше оздравя…това е поредната филмова фантасмагория! Но всъщност докторът каза, че болестта е спряла да се развива (а не, че е оздравяла!!!). И като се размислих…, защо да не е възможно?!? Стресът предизвиква болест, но ако наистина се опази човек от стрес…възможно е болестта да спре да се развива.  Айше приема лекарства, няма стрес…защо не…!!!

Ето…очи…любов…,колкото искате! За вас всички!



# 57
  • Мнения: 5 718
Здравейте Hug
Мили дами HugБлагодаря ви за многото информация,снимки,инфо,
новини,за всичко.
Изключително позитивна и добронамерена компания се получава,но такъв е сериала,Благодаря ви момичета. bouquet

                    
 
                

Как мислите,ще се появи ли мама  Севим във втория сезон newsm78.Но ако се появи ще си хареса Омер, задължително,богат е, най важното за нея, но той едва ли,защото и знае мръсните игрички и проблемите които създаваше на Зехра.А пък може и да се появят истинските и майка и баща,пък да не излезе ,че Корай и  е брат.

    

Приятен следобед,мили дами. bouquet





Последна редакция: нд, 11 юни 2017, 17:21 от vdleri Вичона

# 58
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Вичи  Hug със сигурност във втори сезон ще намерим и истинските родители на Зехра, а и подозирам, че ще има някаква връзка и с обкръжението на Омер, има нещо оплетено там. Тази вражда на семействата, кой кого е наранили и защо толкова Хилми мрази Керванджиолу.. къде е майката на Омер...  newsm78 Изобщо много разкрития ни чакат.

А колкото до това дали ще се върне Севим... ами може и да се появи отново, но дали ще бъде пак толкова гадна?  newsm78 А и както ни намекнаха още в началото на сериала и сега на финала на сезона в документа, който Ясемин извади май се очаква появата на брата, който е бил армията, та... очаквам той да е новият лош в интригата.

Ще дойде време и ще разберем кое и как са го замислили, а до тогава си имаме възможност и за разни догадки и стари и нови кадри, които да коментираме.  Simple Smile






# 59
  • Мнения: 82
Вичи, Цвети, и аз мисля, че Зехра ще е свързана, чрез истинското си семейство с враг на Омер! И тогава ще видим решението на Омер - ще загърби ли омразата си към врага в името на любовта си към Зехра!
Две търсещи се души… две тичащи едно към друго сърца…Нежна меланхолия!



 txtloves txtloves txtloves

Общи условия

Активация на акаунт