Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 072
  • 6 005
  •   2
Отговори
# 5 325
  • Мнения: 7 519
Ами от моите познати мога да ти кажа, кои се омъжват за тях... рускини, полвкини и други източно европейки Wink.
Много трудно ще видиш западно европейка омъжена за такива мъже, освен ако не са от по- долните прослойки на обществото.

# 5 326
  • Мнения: 7 690
Рускините имат някакъв афинитет към мюсюлманите или едно 60% от тези, които познавам се обвързват с турци, араби или иранци.

Кика, защо да е липса на вкус? Ти какъв арабин си представяш, далеч не говоря за Пеевски с 3 бани отгоре и чалма. Не включвам и вероизповеданието им, а точно това, което казах първия път - външния вид.
Скрит текст:

# 5 327
  • Мнения: 7 519
Не харесвам нрава им, от там нататък няма как да ми харесват визуално. А тоя е типичен селски бек. Харесвам мъже с интелигентно излъчване, а не мъже на които нрава им е изписан на лицето.
Единственият мъж който харесвам и е на половина иранец е Дейвид Ганди.

# 5 328
  • Мнения: 690
Наистина някои араби имат хубави черти. Аз например харесвам леко мургавички с гарваново черна коса. Но техния основен проблем е нрава им и че за тях жената не е човек а  някаква вещ.

# 5 329
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, може да не харесваш нрава им (каквото и да означава това), но няма как да станеш арабска принцеса, а принцът да не е арабин. Тогава нравите едва ли ще имат някакво значение.

# 5 330
  • Мнения: X
С кикомора съм на 1 мнение за този тип мъже.

Невероятно неприятни са ми.
Също и турците, албанците и все Ориент. Не че няма и много българи приличащи визулано и по манталитет на тези мъже. Има, но всеки си избира с какъв мъж би се събрал и живял.

За свалки и флиртаджийски връзки може и да стават, но за друго..бррр.


Е, може да не харесваш нрава им (каквото и да означава това), но няма как да станеш арабска принцеса, а принцът да не е арабин. Тогава нравите едва ли ще имат някакво значение.

Лично познавам семейство на 2 шейха (покрай мъжа ми), които имат много принцове и принцеси, но повярвай ми не искаш да ставаш нечия принцеса..



Последна редакция: пн, 24 юли 2017, 08:29 от Анонимен

# 5 331
  • Мнения: 7 690
Андариел, недей изпада в Mamacita mode, че гледай какъв крак повлече.

# 5 332
  • Мнения: 690
Под нрав визирам отношението му към жената до него. А и честно казано предпочитам "свинар", който да ме уважава и обича пред "принц", за които да съм поредното бижу е колекцията му.

# 5 333
  • Мнения: 7 519
Е, може да не харесваш нрава им (каквото и да означава това), но няма как да станеш арабска принцеса, а принцът да не е арабин. Тогава нравите едва ли ще имат някакво значение.
Там е работата, че аз не искам да бъда арабска принцеса, но много жени си мислят, че захващайки се с арабин ще станат принцеси ...

# 5 334
  • Мнения: 7 690
П.П: Не той прилича на селски бек, а селският бек прилича на него. Съществена разлика.
Все едно да кажеш, че Ирина Шейк прилича на Николета, а не обратното, че втората отчаяно прави опити да бъде такава.

Интелигентостта е много абстрактна. Интелигентен за мен, като нищо ще е тъп като мотика за друга. Да не говорим че наличието на интелигентност и други таланти въобще не елиминира наличието на чисто човешки и не толкова недостатъци.

# 5 335
  • Мнения: 7 519
Нищо не каза Joy.

# 5 336
  • Мнения: 7 690
За разлика от съдържателният ти отговор?

# 5 337
  • София
  • Мнения: 62 595
Андариел, недей изпада в Mamacita mode, че гледай какъв крак повлече.

Какво включва това?

Под нрав визирам отношението му към жената до него. А и честно казано предпочитам "свинар", който да ме уважава и обича пред "принц", за които да съм поредното бижу е колекцията му.

Ахам, ще те уважава, няма начин. В пряк и преносен смисъл.

# 5 338
  • Мнения: 7 519
Отговорът ми е право пропорционален на поста ти. Логиката ти е желязна Wink.
Продължавай да харесваш арабелки.

# 5 339
  • Мнения: 7 690
Отговорът ми е право пропорционален на поста ти. Логиката ти е желязна Wink.
Продължавай да харесваш арабелки.


Далеч не е. Продължавай да търсиш интелигентни мъже. Те хората търсят това дето го нямат.

Общи условия

Активация на акаунт